טיירוס מגי: "רפי מנקו היה השחקן המצטיין"

מאי 13, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל חולון הביסה בבית 68:97 את הפועל גליל עליון בהיכל טוטו במשחק מספר 1 בסדרת רבע גמר הפלייאוף בליגת העל ובכך עלתה ליתרון 0:1 בסדרה. זה היה משחק שבו הקליעה מבחוץ והשטף הקבוצתי עשו את ההבדל: חולון קלעה יותר זריקות לשלוש מאשר לשתיים (16 לעומת 14), כאשר היא צלפה מחוץ לקשת ב-55% (זרקה 29 פעמים) ומסרה 21 אסיסטים לעומת 11 איבודים בזמן שגליל עליון רשמה יותר איבודים (15) מאסיסטים (10). זו הייתה הופעה מוחצת של חולון, שניצחה בכל רבע והשאירה מאחור את ההופעה המאכזבת בפיינל פור ליגת האלופות.

המאמן המנצח גיא גודס סיכם: "הייתי מרוצה מהקשיחות, מהריכוז ומהאינטנסיביות שלנו ובמיוחד מזה ששיחקנו ביחד אחרי תקופה קשה, השחקנים הבינו את המשמעות של פלייאוף אבל זה רק משחק אחד. עשינו הרבה סלים קלים, מצאנו את השחקנים הפנויים בחוץ, לא ראיתי את כמות האסיסטים אבל כשיש לך כמה שחקנים בספרות כפולות זה סימן שהכדור זז. רפי מנקו מצוין, הוא בכושר טוב לאחרונה. אין שחקו אחד שאני יכול להגיד שלא היה במשחק. פחות אהבתי שאייק אירבו זרק זריקות פנויות ונצטרך לתת על זה את הדעת".

טיירוס מגי, שהוביל את קלעי חולון עם 18 נקודות (5 מ-7 לשלוש), סיכם: "הייתי אומר שרפי מנקו (13 נקודות, 3 מ-5 לשלוש) היה השחקן המצטיין, הוא הופיע בסיטואציה קשה, זה הפלייאוף, אז הייתי נותן לו. נשארנו ביחד, הזזנו את הכדור הרבה והוצאנו דברים לפועל. היינו צריכים את זה, זה הפלייאוף אז אנחנו צריכים להופיע".

המאמן המפסיד ברק פלג הוסיף: "לא בטוח שאם היינו מפסידים בנקודה היינו מרגישים יותר טוב, זה לא עניין של לוותר אלא לחשוב טיפה קדימה ולהבין שזה היום הזה, לשים את זה מאחורינו. לא הגענו למה שרצינו בעיקר בהגנה הקבוצתית שלנו, אנחנו מכירים את חולון, הם צריכים שנייה אחת כדי להידלק עם הקהל. שאבון לואיס נתן לי בדיוק את מה שרציתי, היינו בלי הגארדים, אני מודאג מהפציעה של גבי צ'צא'אשווילי שהחזיק את הכתף. לא היינו מספיק ממושמעים, בהפרשים הגבוהים זה לא היה כדורסל. אצלנו בבית זה סיפור אחר, ניצחנו את חולון אצלנו, השחקנים מבינים את זה ורוצים את זה יותר לא פחות ממנו".

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!