“חשוב לנו לנצח בשביל הקהל שלנו”: ירושלים מתכוננת למשחק מול באר שבע. וגם: הימור

אוק 18, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Dov Halickman

לאחר ההפסד המאכזב למנרסה, הפועל ירושלים תארח במסגרת המחזור השני בליגה את הפועל באר שבע. האדומים מהבירה יקוו לניצחון שני ברציפות בליגה המקומית לאחר ניצחון במחזור הפתיחה על הפועל גליל עליון. לאנתוני בנט שלא התאמן מאז המשחק מול מנרסה יש תופעות לוואי של חיסון שני, ולכן הוא לא נרשם למשחק מול באר שבע. לקראת המשחק, עוזר המאמן של הפועל ירושלים גוני יזרעאלי ושחקן הקבוצה ת’ון מייקר התייחסו למפגש המסקרן מול החבורה של רמי הדר.

גוני יזרעאלי התייחס למשחק הקרוב: “חשוב מאוד להחזיר את הביטחון. ההפסד בבית היה הפסד כואב, אני חושב שבדקות ששיחקנו טוב אחוזי הקליעה שלנו לא היו טובים. אנחנו צריכים להחזיר את הביטחון לחבר’ה. חשוב לנו לנו לנצח בשביל הקהל שלנו, היה עידוד מדהים במשחק האחרון. בנט לצערנו לא התאמן שבוע מלא, אנחנו נשמור אותו לאירופה, אני חושב שזה מחשבה טובה.”

ת’ון מייקר התייחס להחזרת הביטחון לקבוצה גם כן: “מאוד חשוב לנו לנצח את המשחק הזה. בימים האחרונים אנחנו בונים כימיה טובה בינינו, והמשחק הזה חשוב ביותר עבורנו. ניצחון במשחק הזה ייתן לנו יותר ביטחון. אנחנו צריכים לבוא לשחק חזק, בשני צידי המגרש ולהניע יותר את הכדור, לתקשר ולשחק חזק על הריבאונד.”

ההימור של משה הליקמן: ניצחון לירושלים

זה משחק מאוד טריקי. מצד אחד ירושלים על הנייר נחשבת לקבוצה חזקה יותר, אך עם זאת היא לא מצליחה להתחבר ויש לה בעיות רבות. באר שבע, לעומת זאת, מוכנה לצאת לקרב. אני מעריך שירושלים תשמור על הכבוד שלה בבית ותנצח, גם אם זה יקרה רק אחרי משחק צמוד.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!