חסין: “הרגשתי קצת עייפות אצלנו”. נסטרנקו: “לא כיף להפסיד”

אוק 1, 2021 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

הפועל חיפה לא הצליחה להעפיל ליורופקאפ לאחר הפסד 80:75 לביירוית הגרמנית בגמר המוקדמות. בסיום סיפרו מאמן הקבוצה אלעד חסין והסנטר איגור נסטרנקו על האכזבה.

חסין סיפר: “קודם כל מגיע קרדיט לגרמנים, הם ביצעו את תוכנית המשחק שלהם טוב יותר משלנו, 65 אחוז משתיים, 40 אחוז משלוש. אני הרגשתי קצת עייפות אצלנו, אנחנו שיחקנו לפני יומיים, אנחנו בסגל קצר, הם משחקים עם עשרה שחקנים, אבל כל זה לא גורע מאיכות הביצוע שלהם בהתקפה ובהגנה. באנו למסע הזה במטרה כמובן לנסות להפתיע ולעלות אבל לא פחות חשוב להתגבש ולהשתפר כקבוצה. אני מרגיש באופן חד משמעי שאנחנו יותר מגובשים ויותר טובים ממה שהגענו לפה”.

חיפה עוד הייתה עשויה להעפיל ליורופקאפ בעקבות הפרש הסלים שלה בשני המשחקים ששיחקה, אך בסופו של דבר זה לא קרה. לפני שהודחה רשמית, חסין אמר לגבי הסיכויים להיכנס בכל זאת לטורניר: “לגבי הסיכויים? אני חושב שעצם זה שידענו להוריד את ההפרש ונלחמנו ולא ויתרנו מותיר לנו סיכוי, אנחנו נצטרך לחכות לתוצאות אבל אני מאוד-מאוד גאה במסע הזה, מגיע קרדיט לשחקנים, לכל הצוות, לכל העוזרים שלי, מאמן הכושר, כל מי שהיה מעורב, מנהל הקבוצה, הייתה בהחלט עבודה טובה של כולם. נמתין ונחכה לראות מה יהיו התוצאות”.

נסטרנקו שיתף: “קודם כל לא כיף להפסיד, אבל הדברים הטובים שאפשר לקחת מהטורניר ומהמשחק הזה זה שבעצם הקבוצה נשארת ביחד ברגעים הקשים. יש לנו עוד עבודה, זה תהליך, אנחנו לומדים להכיר אחד את השני, יש פה חבר’ה חדשים, אבל רואים שכולם מחויבים לתהליך”.

גם נסטרנקו דיבר על הסיכויים לפני שההדחה הפכה לרשמית: “שמעתי שיש לנו עוד סיכוי, אנחנו נראה מה שאר המשחקים שיהיו היום. יש לנו עוד עבודה לפנינו, אנחנו חוזרים לארץ, ממשיכים לעבוד קשה. יש לנו בשבת את מכבי (תל אביב), נעשה את ההכנות ואת ההתאמות, יש לנו עוד דרך ארוכה והעונה רק מתחילה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!