חזרה לנצח: חולון גברה על הפועל חיפה

אפר 28, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Dov Halickman

באדיבות מנהלת הליגה

שבוע ויום לפני רגע השיא שלה העונה בבילבאו, הפועל “יונט” חולון חזרה הערב (חמישי) לנצח אחרי רצף הפסדים קצרצר: הסגולים-צהובים הובילו כמעט לאורך כל הדרך ועם 65:74 על הפועל “בי-קיור לייזר” חיפה, שמרו על הסיכוי להתקדם בטבלה עד סיום העונה הרגילה, כאשר המקום השלישי עוד תלוי בהם ואילו בקרב על המקום השני הם תלויים בחסדי אחרים. זה היה הניצחון ה-700 בתולדות חולון בעונה הרגילה.

שחקן הפועל חולון, רפי מנקו, הגיב בסיום: “אנחנו אחרי 2 הפסדים רצוף אז אני שמח שניצחנו. שמרנו מעולה. רגלנד מביא שכל וניסיון. יש לנו עוד משחק בראשון.”

מאמן הפועל חולון, גיא גודס, דיבר בסיום המשחק: “ניצחנו, לא הייתי מרוצה מכל הסיטואציות. ג’ו שיחק הרבה אבל זה מה שיש כרגע. רפי היה פנטסטי בשני צידי המגרש. אני שמח בשבילו. אני רוצה שנשפר את הריכוז, ואת הריבאונד בהגנה.”

מאמן הפועל חיפה, אלעד חסין, אמר בסיום: “שיחקנו נגד קבוצה מאוד מסוכנת, הפסדנו ב-9 הפרש אבל זה קצת משקר. החטאנו קצת במצבים נוחים, חסר לנו קצת הקילר אינסטינקט. קצת חוסר ריכוז והחלטות פחות טובות. כשאתה מאמן אתה צריך להסתכל תוצאות ועל דרך. הגענו הכי חדים שיכולנו ועל זה אני מסתמך. מי שלא נפגוש אותו, יהיה לו קשה מאוד.”

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!