חזרה לנצח: חולון גברה על גלבוע/גליל

פבר 19, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Dov Halickman

באדיבות מנהלת הליגה

בפלייאוף יש להפועל “יונט” חולון זיכרונות לא נעימים מהאולם בגן נר, אבל העונה הרגילה היא סיפור אחר לגמרי: הסגולים-צהובים ניצחו הערב (שבת) בפעם התשיעית בעשרת משחקי הליגה הסדירה האחרונים בחוץ מול הפועל גלבוע/גליל, 74:81, וטיפסו למקום השלישי בליגת ווינר סל לפני היציאה לחלון הנבחרות השני של מוקדמות גביע העולם.

אחד המצטיינים בחולון, מייקל קייזר, אמר בסיום: “ידענו שזה יהיה קרב קשוח מול קבוצה טובה, יישמנו את תוכנית המשחק של המאמן והוצאנו לפועל את מה שאנחנו צריכים. היו לי כמה משחקים רעים אבל המאמן, החברים לקבוצה והאוהדים דחפו אותי, אני ממשיך לעבוד ולעשות את מה שצריך לעשות. כריס ג’ונסון? הוא הבחור שלי ואחת הסיבות שהגעתי לפה, הוא הלב הפועם של הקבוצה, בלעדיו לא היינו מצליחים לעשות את מה שאנחנו עושים. האוהדים הגיעו לאימון שלנו אחרי ההדחה בגביע, הם נתנו לנו מוטיבציה להיות טובים יותר. אני אוהב את האוהדים, הייתה אי הבנה. חולוניה קיבלה אותי בזרועות פתוחות”.

מאמן גלבוע/גליל, גיא קפלן, סיכם: “מה היה חסר? הדברים הקטנים כמו ריבאונד ההתקפה ושקט נפשי בהתקפה. ההתקשות מול ג’ונסון? היכולת שלו לשחק גם קרוב לסל וגם רחוק מהסל, נורא קשה להחליף אותו, הוא עושה המון דברים ובסוף הוא הדבק של הפועל חולון. אנחנו צריכים להשתפר בעיקר בשקט הנפשי בהתקפה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!