“חושב קודם כל על הקבוצה”: די ג’יי קופר חתם בבני הרצליה

מרץ 4, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

מחזיקת גביע המדינה מגדל לשנת 2022, בני הרצליה, הודיעה על החתמתו של הרכז האמריקאי די ג’יי קופר (1.83 מטרים, בן 31). קופר פתח את העונה בדנייפרו האוקראינית ובשל המצב הביטחוני עזב את אוקראינה. קופר יחליף בתקופה הקרובה את קווינטון הוקר, שנפצע במחזור הליגה האחרון וסובל מקרע חלקי ברצועות כף הרגל, הוא צפוי להיעדר 8-10 שבועות כשבקבוצה מקווים שיוכל לחזור לשלבים המכריעים של העונה.

קופר רשם העונה באוקראינה ממוצעים של 9 נקודות, 10 אסיסטים ו-5.5 ריבאונדים ב-29.3 דקות בממוצע למשחק, כשהוא קולע ב-64.1% ל-2, 34.1% מ-3 ו-90% מהקו. זאת הייתה עונתו השנייה בדנייפרו אחרי שבשנה שעברה הוביל את הקבוצה לחצי הגמר שם הודחה על ידי פרומיטיי של ננו גינזבורג, תוך כשהוא נבחר לחמישיית הזרים של העונה בליגה האוקראינית ולחמישייה השנייה של הליגה.

לקופר ניסיון רב בקבוצות הדרג השני של אירופה, יורוקאפ, יורופקאפ ואף תקופה קצרה בפנאתנייקוס. את רוב הקריירה שלו הוא העביר בקבוצות מובילות בצרפת וביוון כשבין היתר הוא נבחר לגארד העונה בליגה היוונית בשנת 2014, זר העונה בליגה הצרפתית בשנת 2017, שחקן ההגנה של העונה ביורוצ’אלנג’ בשנת 2015 ובליגה הצרפתית בשנת 2017.

מאמן הקבוצה, אורן אהרוני: “הפציעה של קווינטון שייעדר בתקופה הקרובה מהווה מכה לא קלה עבורנו שהופכת את החודשים הקרובים למאתגרים יותר. חיפשנו שחקן שיוכל לעזור לנו ולהתאים לשיטת המשחק ולמרקם הקבוצתי וזה אתגר לא פשוט. אני שמח שהצלחנו לצרף את די ג’יי, שחקן מנוסה שחושב קודם כל על הקבוצה, ומגיע עם רעב להוכיח את עצמו ולהראות שהוא עדיין שייך לרמות בהן שיחק ואני מקווה שהוא יוכל להשתלב מהר ולעזור לקבוצה להמשיך להציג כדורסל טוב כדי לעמוד במטרות שנשארו לנו עד לסיום העונה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!