חגיגה של איבודי כדור גרמה לוויזארדס להפסד במשחק נגד הגריזליס, תוך כדי שדני אבדיה חזר לעניינים. נציג הספורטס רבי, ניל דלאל, מדווח

מרץ 3, 2021 | דני אבדיה

על ידי Neil Dalal

לאחר ההתמוטטות בדקות הסיום וההפסד לבוסטון סלטיקס, וושינגטון וויזארדס ידעה את החשיבות של המשך רצף הניצחונות, והקבוצה המשיכה להילחם על מנת לצאת מהבור של המאזן השלילי 6-17 בתחילת העונה. לממפיס גריזליס היו רעיונות אחרים והיא הענישה את ההגנה של הוויזארדס על השגיאות שביצעה בדרך לניצחון 111-125. ב26 דקות של משחק שבהם עלה מהספסל, דני אבדיה קלע 10 נקודות כולל שתי שלשות שנקלעו לאחר שהפער כבר היה גדול מדי, בנוסף לכך דני קטף שבעה ריבאונדים. 


כבר במחצית הראשונה וושינגטון איבדה 14 כדורים מתוכם שבעה של ראסל ווסטברוק שמהם גריזליס קלעה 22 נקודות שכללו 14 נקודות בהתקפות מתפרצות באחוז מושלם של 6-6. בסיום המשחק היו לממפיס גריזליס 32 נקודות מ-22 איבודי כדור של וושינגטון וויזארדס שדנו למוות את הקבוצה הביתית והיה לה ערב סביר מבחינה התקפית בו בראדלי ביל קלע 23 נקודות (ב 8-18 מהשדה והיו לו שישה איבודי כדור). בראדלי ביל היה המטרה העיקרית של ממפיס גריזליס ואליו הם ריכזו את מירב תשומת הלב שלהם. 

״הם היו מאוד פעילים הגנתית״ , כך בראדלי ביל  זקף את המספר הרב של איבודי הכדור. ״הם מאוד הקשו עלינו, והיו בקווי המסירה שלנו, סופר אתלטים, לפעמים היינו מפוזרים עם הכדור, לי היו גם כמה איבודי כדור, אנחנו חייבים להגיע לעמדות בצורה יותר טובה, לאפשר לאנשים לראות אם אתה פנוי, הריווח שלנו בהתקפה היה מאוד רע הלילה, צריכים לשמור על הכדור, איפשרנו להם לקחת את המשחק עם האנרגיה ההגנתית שלהם״.

Deni Avdija – Photo Credit: Washington Wizards


רבים עדיין ממשיכים לדבר על התפקיד של אבדיה בוושינגטון שלא משתמשת ביכולת ניהול המשחק של דני. בשבילי זה די מובן שאחרי פחות מ 30 משחקים בתוך קריירת הNBA  שלו, הוא לא השחקן העיקרי בהתקפה של וושינגטון, אפילו לא אופציה שנייה ושלישית, אבל אני יכול להבין את ייסורי המצפון שהכדור לא הרבה בידיים של דני, הוא מראה ניצוצות מהיכולת שלו. לאחר העבודה של הקבוצה לפני המשחק, לסקוט ברוקס הייתה שיחה של אחד על אחד עם אבדיה והוא סיפק כמה עדכונים ממנה. זה לא הפעם הראשונה שסקוט ברוקס הזכיר שיש כמה שחקנים שעדיין עובדים על חזרה לכושר מהקורונה דבר שיהיה יותר גמיש עבור הרוקיז’. 

״אני אוהב את העובדה שהוא מתחרה, אני אוהב את העובדה שהוא ממשיך להילחם. הוא שיחק רק שבע דקות במשחק האחרון, זה נדיר, אבל אמרתי לו, זה נורמלי שיהיה לך גם רגעים טובים ואף רגעים קשים״, ברוקס חזר על מה שהוא הזכיר לפני. ״עם פרוטוקול הבטיחות של הקורונה, הוא החמיץ שלושה שבועות באמצע העונה. זה קשה להתגבר ואני רק אמרתי לו שאני גאה בו מכיוון ש הוא התגבר על כך והוא הולך לעבור את התקופה הקשה ולהמשיך להתפתח ולהיות יותר טוב ככל שהעונה מתקדמת. אני לא יודע אם הקיר של הטירונים שם, זה אולי נמצא, אבל בוודאות חומת פרוטוקול הבטיחות עוברת את כל השחקנים, לחלק מהשחקנים לוקח זמן ארוך יותר לצאת מזה מהשחקנים האחרים״.

Deni Avdija – Photo Credit: Washington Wizards


להיות סבלני זה יותר קל לומר מאשר לעשות אך חצי הכוס המלאה שדני אבדיה צפוי עתיד מזהיר וקריירה ארוכה לפניו. למרות התפיסה של כל אחד לגבי ההתפתחות היעילה בשנה הראשונה שלו, יש עוד הרבה דברים יקרי ערך שדני הרוויח מחוץ למגרש תחת חסותם של ראסל ווסטברוק ובראדלי ביל. 


״דני הולך להיות בסדר גמור ואני אוהב אותו, חבריו לקבוצה אוהבים אותו״, ברוקס המשיך. ״הסיבה שאני יודע שהעובדה שראסל ובראד באים אליו ודוחפים אותו אם הם חושבים שהוא לא היה טוב, תסמוך עליי, הייתי בקבוצות שהשחקנים הטובים ביותר, לא היו אומרים מילה לשחקנים שלא יכלו לשחק מכיוון שהם ידעו שהן מילים ריקות מתוכן. הם יודעים שהילד הזה הולך להיות ממש טוב השנה והוא הולך להיות יותר טוב  ככל שהעונות יעברו בקריירה שלו, אלו הם הדברים הבסיסיים שאמרתי לו, אני אוהב את מה שעובר עליו, הוא קשוח מבחינה גופנית וגם מבחינה מנטלית. 

וושינגטון תסגור את החלק הראשון של העונה, שתארח את הלוס – אנג’לס קליפרס שרק ניצחה אותם לפני שבוע בתוצאה116-135. 

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!