“זכיתי בעוד משפחה”: גיא פניני נפרד מהפועל חולון

יונ 21, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

קפטן הפועל חולון, גיא פניני, עוזב את המועדון.
לאחר חמש שנים שנחשבות מהגדולות בתולדות המועדון החליט פניני על סיום דרכו במועדון. בתקופתו של פניני חווה המועדון פריחה מקצועית וזכה בשלושה תארים כשהשחקן עצמו אחראי לאין ספור רגעים גדולים ומרגשים שנכנסו להיסטוריה של המועדון. השיא של אותם רגעים הגיע החודש כשפניני זכה להניף את צלחת האליפות במה שהיה למעשה משחק הפרידה שלו מהמדים הסגולים.

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunesSpotify או Google Podcasts.

יו”ר המועדון, איתן לנציאנו אמר דברי פרידה מגיא:
“חמש שנים מדהימות עברו מאז אותו “קליק” בקיץ 2017. מהלך משותף ששינה את פני המועדון, הגביר את התהודה והחשיפה סביבו, הביא להשתתפות בליגת האלופות חמש שנים ברציפות עם רגעי שיא שלא ישכחו והפינאלה אליפות שניה מול אולם ביתי מפוצץ בפלייאוף שלא ישכח.

“גיא, אנחנו מסיימים מסע מרגש מלא בעליות ומורדות, ברגעי אושר אדירים, בפציעה קשה, בזכייה בשלושה תארים, במקצוענות בלתי מתפשרת מצידך ובתשוקה אדירה למשחק. נכנסת ללב של כולם והפכת מהר מאד לסגול בנשמה. אנו מקבלים באהבה את החלטתך לעזוב וגאים על הזכות שנפלה בחלקנו להנות ולהתרגש משחקן העשור. בטוחים שדלת המועדון עוד תיפתח בפניך בעתיד בתקווה לעוד רגעי אושר משותפים”.

גיא פניני אמר דברי פרידה משלו: “סגולים יקרים,
אני נפרד היום מהמועדון אחרי 5 עונות מדהימות.
עברנו דרך מטורפת שבה זכינו בגביע, העפלנו לפיינל פור צ’מפיונס ליג וכמובן רגע השיא עם הזכייה באליפות. אבל מעבר להישגים זכיתי בעוד משפחה, מהיום הראשון שחתמתי במועדון קיבלתם אותי עם המון אהבה ותמיכה.

“אני רוצה להודות לשלמה, איתן, רועי, יוסי וכל חברי ההנהלה על ההזדמנות שנתנו לי לשחק במועדון המדהים הזה.

“ולכם הקהל הסגול, אתם הלב והנשמה של המועדון הזה, בלעדיכם לא היינו מגיעים לכל ההישגים האלה. האהבה, הטירוף, החוויות המרגשות שנתתם לי ילכו איתי עד סוף חיי.

“חולוניה יקרה, תמיד תהיו אצלי בלב. אני בטוח שדרכינו עוד יצטלבו בעתיד. אוהב 💜”.

מחולון נמסר: “מועדון הפועל חולון מודה לגיא על חמש שנים קסומות ומאחל לו הצלחה בהמשך דרכו”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!