“זו הייתה הרצאה חשובה ומרתקת”

אוק 29, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

מנכ”לי ואנשי שיווק ומדיה של קבוצות ליגת העל ביניהם: מכבי תל אביב, מכבי ראשון לציון, הפועל חיפה, הפועל חולון, עירוני נס ציונה, בני הרצליה וכן יואב הורוביץ נציג ציבור בדירקטוריון הליגה נכחו הבוקר (יום ו’) בהרצאה של מנכ”ל הליגה הצרפתית מישל מימרן, אותה יזמה מנהלת ליגת ווינר סל בכפר המכביה. המנכ”ל הצרפתי הרצה על אסטרטגית השיווק של הליגה הצרפתית תוכניותיה לעתיד, האתגרים העומדים בפני הליגה ותוכנית הליגה לשיפור וקידום הקבוצות.

מנכ”ל מנהלת ליגת ווינר סל שלומי פרי: “זו הייתה הרצאה חשובה ומרתקת. הרצאה שנתנה למנהלת ולקבוצות הרבה חומר למחשבה והרבה רעיונות לעתיד. אני מקווה ששיתוף הפעולה עם הליגה הצרפתית יימשך בעתיד כולל טורנירים משותפים”.

מנכ”ל הליגה הצרפתית מישל מימרן: “זו הייתה הזדמנות מאוד משמחת עבורי לחזור לישראל, מדינה שנמצאת תמיד בליבי, אחרי כמעט שנתיים שלא יכולתי להגיע לכאן. היה לי העונג לחלוק את שיטות העבודה והלמידה הטובות ביותר עם שלומי פרי, מנכ”ל ליגת העל, הצוות שלו ונציגי קבוצות הליגה הישראלית. לשמחתי הספקתי להגיע גם לשני משחקים. הפגישה עם ראשי הקבוצות היום הייתה מעניינת במיוחד ואפשרה לי להסביר להם את המציאות והיעדים של הכדורסל המקצועי בצרפת. מקווה לחזור בקרוב כדי להמשיך את שיתוף הפעולה הפורה הזה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!