זוכרים אותי? ראיון עם כוכב ז׳לגיריס בנו אודריך

פבר 1, 2018 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

אתר הSports Rabbi זכה לשוחח עם בנו אודריך לגבי המפגש המעניין מאוד הערב בליטא בין קבוצתו לשעבר מכבי תל אביב לבין קבוצתו הנוכחית ז׳לגיריס קובנה: ״התחושה נהדרת לחזור לשחק באירופה. אחרי 13 עונות בNBA התחושה מאוד שונה לשחק באירופה. אתה צריך להתרגל לשיטה. כדורים שונים, חוקים שונים. אנ פשוט שמח לקבל את ההזדמנות לשחק כדורסל״.

אודריך התייחס גם לעובדה שהוא נחת דווקא בז׳לגיריס: ״כולם יודעים מי זה שאראס ואיזה סוג של שחקן הוא היה. זו היתה ההחלטה שלי להגיע לקובנה ולשחק עבור שאראס. אני רציתי מאוד ללמוד ממנו. אני מעוניין להכנס לעולם האימון אחרי שאפרוש בדיוק כמו שאראס. אני חושב שז׳לגיריס משחקים נהדר ביורוליג, ואני רציתי להיות תוספת לקבוצה כדי להגיע כמה שיותר רחוק העונה. המטרה היא הגעה לפלייאוף ומשם ללכת הכי רחוק שאפשר. חשבתי שזו הזדמנות נהדרת וגני שמח שאני פה״.
לגבי הרגשות לפני משחק מול קבוצתו לשעבר מכבי תל אביב:

״זאת הולכת להיות תחוש נהדרת. אני מכיר את המאמן שלהם נבן ספאחיה והוא היה מאמן שלי אחרי שעזבתי את מכבי באבטודור סראטוב. אני שיחקתי עם ניקולה וויצ׳יץ׳ שהוא חלק מהקבוצה גם היום. אני מתרגש לפגוש אותם שוב. עבר די הרבה זמן מאז ששיחקתי במכבי אבל נשארו לי זכרונות טובים מהתקופה שלי בתל אביב והיתה תחושה של משפחתיות שם. חוץ מזה זה רק עוד משחק בשבילנו שאני הולך לנסות לנצח עבור הקבוצה שלי ונראה מה יהיה״.

״לזכות באליפות המדינה, הגעה לטופ 16 וזכייה בגביע המדינה היו כולם מדהימות. להיות בקבוצה עם היסטוריה עשירה כל כך זו חוויה מיוחדת״.

״אני לא יכול לחזות את העתיד אבל אני מאמין שהאולם יהיה מלא הערב שהולך לתת לנו תמיכה בלתי פוסקת לאורך המשחק. זה הולך להיות משחק מותח מאוד אני חושב מפני שגם אנחנו וגם מכבי נאבקים על מקום בפלייאוף. זה הולך להיות כמו משחק פלייאוף״.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!