“זה מוזר בלי יאניס אבל אני חושב שעשינו עבודה טובה”: מכבי תל אביב מרוצה מהניצחון על אילת עם הפנים קדימה לאנאדולו

פבר 20, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Dov Halickman

מכבי תל אביב ניצחה את הפועל אילת 77:66 בניצחון חשוב עבור הצהובים. אחרי המשחק, מאמן מכבי ת”א אבי אבן ושחקני הקבוצה אנטה ז’יז’יץ’ וג’ון דיברתולומיאו הגיבו לניצחון.

סנטר הצהובים, אנטה ז’יז’יץ’, התייחס לניצחון: “השבוע האחרון היה קשה עבורנו, באנו לפה ושיחקנו היטב במיוחד בחצי הראשון. הגנתית היינו מעולים בחצי הראשון. סך הכל השגנו משחק ששלטנו בו. עשינו עבודה טובה. זה מוזר בלי יאניס אבל אני חושב שעשינו עבודה טובה. שינינו כמה דברים בהגנה אבל לא יותר מדי. שיחקנו אזורית קצת יותר מהרגיל כדי שלא אתעייף. אנחנו צריכים להיות טובים יותר, אני מכבד את האוהדים.”

אבי אבן, מאמן מכבי תל אביב, דיבר על המשחק: “חשוב, כל ניצחון הוא חשוב, היה לנו חשוב לנצח פה. כל מה שקרה בדרך משפיע בדרך זו או אחרת. אני שמח ששמנו את זה בצד והשגנו את הניצחון. החלטנו שאנחנו מוסיפים כמה דברים, וכמה דברים שאנחנו מנסים להכניס ואני שמח שזה עבד. אני מסתכל על המשחק הבא. ככה אני מדבר עם השחקנים וככה אנחנו מתכוננים. אנחנו עובדים יום ביומו. אני מנסה להעביר את המסר הזה לשחקנים. לבוא לכל משחק ולעשות את המקסימום. היו הרבה דברים טובים היום ודברים פחות טובים ונעבוד קשה כדי להתכונן לאנאדולו.”

ג’ון דיברתולומיאו אמר בסיום: “הצגנו משחק יציב במחצית הראשונה בשני צידי המגרש. היו לנו זריקות נוחות בהתקפה, שיחקנו יחד בסבלנות ובהגנה שיחקנו עם הרבה אגרסיביות. הכי חשוב שניצחנו את המשחק שהיינו צריכים.”

 

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!