“זה היה משחק כיף”: פאטון, אלן ודוליטל מגיבים לניצחון של אילת

דצמ 18, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל אילת יצאה מהמקום האחרון בטבלת ליגת העל עם ניצחון גדול בהיכל טוטו, 72:90 על הפועל חולון, כשחואקין שוכמן בלט עם 22 נקודות (3 מ-4 לשלוש). עבור אילת, שכעת אוחזת במאזן שלילי של 7:3, זה היה ניצחון חוץ ראשון העונה, כשהיא למעשה הנחילה לחולון את הפסד הבית הראשון שלה.

בריון אלן, שצלף 18 נקודות (4 מ-7 לשלוש), לקח 7 ריבאונדים, מסר 6 אסיסטים, חטף 3 כדורים ורשם מדד 27 יחד עם פלוס 18 (יותר מכל אחד אחר) ב-37 הדקות שלו על הפרקט, סיפר לאתר “ספורטס רבי” בסיום: “היום היה משחק שנלחמו בו קשה. ידענו עד כמה המשחק הזה היה חשוב בשבילנו. במיוחד ששיחקנו נגד קבוצה מצוינת. שיחקנו קשוח ונלחמנו עד הדקה האחרונה. ניצחון מצוין בשבילנו היום. גאה בנו”.

קריסטיאן דוליטל, שרשם דאבל-דאבל עם 16 נקודות (5 מ-6 לשתיים) ו-10 ריבאונדים ב-39 דקות, אמר: “זה היה משחק שבו נלחמו קשוח אבל היינו מסוגלים להוציא לפועל בהתקפה ולבצע עצירות בהגנה תוך שאנחנו מתאימים את עצמנו לפיזיות שלהם”.

ג’סטין פאטון, שקלע 15 נקודות (7 מ-11 לשתיים, 3 הטבעות) ולקח 9 ריבאונדים ב-21 דקות, הוסיף: “זה היה משחק כיף. אני גאה בדרך שבה המשכנו להילחם ואני גאה באיך שנשארנו ביחד… זה היה ניצחון קבוצתי מצוין. אנחנו נהנים מזה אבל מחר עוברים לאחד הבא ולעוד שבוע מצוין של הכנה מצד השחקנים והצוות”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!