“זה בדיוק מה שאנחנו צריכים בסיטואציה שלנו, שחקנים שיילחמו וייפלו על הרצפה”, מכבי אשדוד לא מוותרת ותעשה הכל כדי להישאר בליגה

יונ 10, 2020 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

מכבי אשדוד ערכה היום (רביעי) מסיבת עיתונאים לקראת חידוש העונה בליגת העל בכדורסל. אשדוד, שממוקמת אחרונה בטבלה, תקיים שני משחקי הכנה, מול הפועל חולון ומכבי חיפה, כשבמשחק החזרה לליגה היא תפגוש את מכבי תל אביב.

עמית תמיר, ששימש כעוזרו של בראד גרינברג במהלך העונה הנוכחית וכעת מחזיק בתפקיד המאמן הראשי דיבר על הבכורה שלו על הקווים:
“קודם כל אני רואה את זה כאתגר מאוד גדול. אני מאוד מעריך את ההזדמנות שמכבי אשדוד נתנה לי. שני הזרים האחרונים הצטרפו אז זה הזמן לחבר את השחקנים. אנחנו עובדים מאוד קשה. כל עוד יש סיכוי נבוא ונעשה את המקסימום”.

תמיר דיבר על הדברים שלמד מגרינברג:
“למדתי ממנו הרבה, על הצורה שבה מתכננים את האימונים ועל ניהול המשחקים. אני תמיד אהיה אסיר תודה שקיבלתי ממנו את ההזדמנות. יש כמה דברים שלמדתי ממנו ואני איישם ואני אנסה לשלב עם זה את הדברים שאני רוצה להביא”.

תמיר דיבר על כך שיהיה קשה להשאיר את הקבוצה בליגה:
“אני לא חושש. אני חושב שזה אתגר מאוד גדול, בסופו של דבר ננסה לעשות את המקסימום”.

תמיר דיבר על התכונות של הסגל החדש שבנה:
“מוקדם מאוד לדעת מה היתרונות, בגדול היו לנו רק שני אימונים בסגל מלא. יש סגל שחקנים שבא לעבוד מאוד קשה, יש שילוב של ישראלים וזרים מאוד אינטליגנטים, הזרים באים להצליח. זה בדיוק מה שאנחנו צריכים בסיטואציה שלנו, שחקנים שיילחמו וייפלו על הרצפה”.

כוכב הקבוצה פול סטול, שחזר לארץ במפתיע, דיבר על הסיכויים להשאיר את הקבוצה בליגה:
“אני אוהב לשחק וזה בשבילי לסיים את מה שהתחייבתי עליו כשהגעתי בסוף דצמבר. חזרתי כדי להילחם על מה שחתמתי עליו מלכתחילה. כל החיים שלי אני יודע שאם יש לך סיכוי אתה צריך ללכת על זה. ננסה להישאר בחיים”.

סטול דיבר על הקולות בליגה שהביעו את דעתם נגד תנאי הבידוד:
“זה נושא רגיש ממה שאני שומע, זה מה שיש, משלמים לנו כדי שנעשה את העבודה שלנו. הליגה חושבת שלחזור לשחק זה הכי טוב בשביל המדינה, זה לא אידיאלי בשביל האמריקנים להישאר בבית אבל זה חשוב לסיים את הליגה. זה לא אידיאלי אבל לפעמים צריכים לעשות את מה שצריך לעשות. אני לא אתלונן כי יש רק כמה ליגות שמשחקות בעולם, אני מעריך את זה שהליגה חזרה”.

סטול, שגידל הרבה שערות מאז הפסקת הליגה סיפר על הלוק החדש:
“לא חתכתי את השיער מאז שעזבתי את ישראל”.

סטול דיבר על המצב המקצועי של הקבוצה:
“אם אני משחק אני לחושב שלקבוצה שלי תמיד יש סיכוי, אני חושב שנפתיע אנשים. אנחנו נמצאים מאחור בגלל שלפני הקורונה ליאור (אליהו) נפצע”.

סטול דיבר על המוות הנורא של ג’ורג’ פלויד:
“זאת טרגדיה, אף אדם לא אמור לאבד את החיים שלו ככה לא משנה מה הצבע שלו והגזע שלו. יש לי כמה חברים בארצות הברית, הסיטואציה היא טראגית, אני לא חושב שיש מישהו בעולם שלא חושב שאנחנו צריכים להשתפר כבני אדם. זה טוב למחות כל עוד עושים את זה בדרך הנכונה. יש פעמים בהיסטוריה שקורה אירוע סמלי וזה מה שקרה עכשיו”.

יושב ראש הקבוצה ארמונד אסולין דיבר על כך שגרינברג לא חזר לאמן את הקבוצה:
“בראד גריברג אכן עשה איתנו דברים יפים, הוא אימן אותנו 3 שנים. הוא בן 67 שנמצא בקבוצת סיכון בגלל הקורונה, לכן לא הבאנו אותו כי אנחנו דואגים לו, אני לא חושב שבשביל החודשיים האלה היה שווה לו לחזור”.

אסולין דיבר על כך שהקבוצה הייתה מהמתנגדות הבולטות לחידוש הליגה:
“זה לא סוד שאנחנו היינו נגד החזרה לליגה, היו לנו הרבה סיבות, לא רק בגלל הירידה, לא שירדנו עדיין. אין היתכנות כלכלית להמשיך את הליגה בתנאים האלה. עם זאת, מהרגע שהחזירו את הליגה אנחנו רוצים לסיים את העונה בצורה הטובה ביותר ובצורה המכובדת ביותר”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!