“זה בדיוק החומר האנושי שאנחנו רוצים לראות”: רועי הובר חוזר להפועל גליל עליון בחוזה לשנתיים

מאי 28, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל גליל עליון הודיעה על חזרתו של רועי הובר (בן 25, 1.88 מטרים) לקבוצה, בחוזה לשנתיים. הובר, ששיחק בקבוצה בעונת 2019/20 בליגה הלאומית, ונבחר לשחקן הישראלי המצטיין של הסיבוב הראשון, חוזר לקדנציה שנייה, והפעם בבמה המרכזית בליגת העל. הובר מגיע אחרי עונה אישית טובה מאוד בהפועל אילת שבה תרם 10.6 נקודות ו-4.5 אסיסטים ב-28 דקות בממוצע למשחק.

מהמועדון נמסר: “אנחנו שמחים על הבחירה של רועי בנו, כמקום להמשך ההתפתחות שלו כשחקן ישראלי מרכזי. כבר בקדנציה הקודמת של רועי ראינו את התשוקה המקצועית שלו להתקדמות, ואת היכולות המעולות שלו כשחקן וכאדם. אנחנו בטוחים שרועי יעשה צעד נוסף קדימה, ויהיה חלק מקבוצת כדורסל נהדרת”.

תגובת יו”ר המועדון טמיר אברהמס: “ההחתמה של רועי ל-2 עונות מתאימה לתכניות של המועדון. אנו מכירים את רועי – שחקן יצירתי עם יכולות גבוהות, שמגיע לקדנציה שנייה אצלנו. אנחנו ממשיכים לבנות סגל מגוון עם ישראלים משמעותיים שיובילו את המועדון בשנים הקרובות. אני מודה למתן סימן טוב, סוכנו של רועי, על שיתוף הפעולה. אנו מאחלים לרועי בהצלחה”.

תגובתו של יונתן אלון: “אני מאוד שמח שהחתמנו את רועי. זה בדיוק החומר האנושי שאנחנו רוצים לראות בגליל. מדובר בשחקן כדורסל מצוין, שיוסיף לנו הקרבה וחכמת משחק. אנחנו בדרך לבנות קבוצה חזקה שתתחרה בליגה וביורופקאפ, וההחתמה של רועי היא צעד משמעותי לשם. בהצלחה לרועי ולקבוצה”.

תגובתו של רועי הובר: “אני שמח מאוד לחזור לגליל, מקום שאני אוהב ושנהניתי לשחק בו. אני רוצה גם להגיד תודה להפועל אילת על השנתיים האחרונות. אני מצפה לעונה תחרותית, ואתן הכל כדי לסייע לקבוצה לעמוד במטרות שלה. יאללה גליל!”

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!