“זה אתגר גדול לכל שחקן ושחקן לשחק באווירה הזאת”

פבר 13, 2022 | גביע, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב והפועל תל אביב ערכו מסיבת עיתונאים מיוחדת לקראת הדרבי התל אביבי שייערך מחר (שני, 21:00) בהיכל מנורה מבטחים בחצי גמר גביע המדינה. בצד של מכבי תל אביב, שלושת הזרים שלא נרשמו למשחק הם דריק וויליאמס, ג’יילן ריינולדס וג’יימס ננאלי. המאמנים והקפטנים של הקבוצות דיברו לקראת ההתמודדות.

קפטן מכבי תל אביב, ג’ון דיברתולומיאו, אמר: “אנחנו מצפים לשחק, יהיה משחק קשוח ומלחמה. אני מקווה שלאף אחד אין בעיה של אנרגיות ופוקוס כשמשחקים משחק כזה, אלה המשחקים שאנחנו הכי רוצים לשחק”.

מאמן הפועל תל אביב, דני פרנקו, סיפר: “תענוג להיות פה. אומנם ניצחנו בשני המשחקים (בדרבי), אבל גביע זה משחק אחד ואין בו פייבוריטים ואנדרדוגים. יש לנו ביטחון שאנחנו באים כקבוצה טובה ומלכודת שתעשה את כל מה שהיא יכולה על הצד הטוב ביותר כדי לנצח כל יריבה, על אחת כמה וכמה בחצי גמר גביע המדינה. כל משחק היה שונה, למדנו להאמין בעצמנו, התחלנו את העונה קצת פחות טוב מכל מיני סיבות שבר דנו בהן בעבר, רצינו לראות איפה השמיים שלנו נמצאים ומכבי תל אביב היא הקבוצה הכי מאתגרת ומאומנת, בכל משחק שאתה פוגש קבוצה כמוה אתה מאתגר את עצמך מחדש. המשחקים נגד מכבי תל אביב הפכו להיות יותג מדי תכופים אז לא הספקנו ליהנות מהם יותר מדי. אנחנו כמועדון נרגשים מהסיטואציה הזאת, זה כבוד גדול להיות פה. היופי שבמפעל הזה הוא שהוא בעצם מעמיד את כל הקבוצות בערב אחד נתון שבו אין פייבוריטים ואנדרדוגים וכולם יכולים לנצח, זה מייצר הרבה מאוד עניין. ברור לי שתהיה פה תפאורה מדהימה וזה אתגר גדול לכל שחקן ושחקן לשחק באווירה הזאת. גם אנחנו וגם מכבי קבוצות שרגילות לשחק מול אולם מלא ועם המון אדרנלין. מהניסיון למדתי שכשיש אולם מלא והרבה אוהדים קשה לנבא איך המשחק יתפתח. זה פיינל פור שלישי שלי בהפועל תל אביב, איכשהו תמיד מסדרים לי בכדורים את מכבי, יכול להיות שתהיה פעם שלישית גלידה”.

מאמן מכבי תל אביב, יאניס ספרופולוס, סיפר: “אנחנו משחקים נגד קבוצה שאנחנו מכבדים מאוד, הפסדנו לה פעמיים בליגה, זה משחק נוקאאוט שבו שתי הקבוצות רוצות לנצח ולהילחם עבור הגביע. אנחנו מכירים אותם והם אותנו, שני המשחקים ששוחקו כבר ישמשו כמדריך עבור חצי הגמר. כל משחק הוא אתגר חדש עבור שתי הקבוצות. אנחנו רוצים לשנות את הרגעים הרעים שהיו לנו בשני המשחקים האלה, היו קטעים ששיחקנו טוב וכאלה שפחות. אנחנו משחקים עבור הגאווה שלנו, זה ברור שהפסדנו את שני המשחקים ולא היינו שמחים מכך. אנחנו רוצים לשחק עבור זה ולהשיג תוצאה טובה. אנחנו צריכים לראות שאנחנו מגיבים אחרי ההפסדים האלה”.

קפטן הפועל תל אביב, בר טימור, הוסיף: “אני חושב שהמועדון הזה עובר תהליך במשך שנים ואנחנו רוצים לסיים עם תואר. אחחנו עוברים תהפוכות ובזמן האחרון אנחנו בכושר יותר טוב. זה יעד, אנחנו מרגישים שאנחנו יכולים לעשות את זה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!