“ורגאס הראה למה הוא אחד הגארדים הטובים בליגה”: התגובות של שחקני הפועל חיפה

דצמ 12, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל חיפה רשמה ניצחון חוץ ראשון העונה כשניצחה בתום הארכה 71:80 את הפועל גלבוע/גליל בגן נר. שחקניו של המאמן אלעד חסין היו מרוצים מאוד מהניצחון השני ברציפות, שהגיע לאחר שבמחזור שעבר הם גברו על הפועל חולון באופן מרשים.

עמית שמחון, ששוב בלט עם 14 נקודות, אמר לאתר “ספורטס רבי” בסיום: “היה משחק מאוד צמוד והיה לנו חשוב מאוד לבוא לפה ולהמשיך את המומנטום שלנו מהמשחק הקודם, ולנצח משחק חוץ. גם הניצחון הזה מראה הרבה אופי של הקבוצה, לא נשברנו ונלחמנו עד הסוף כולם, וזה הביא את הניצחון!!”.

וויל ריימן, שהציג עוד משחק טוב עם 12 נקודות, סיפר: “אני גאה במיוחד בלחימה ובהגנה שלנו כשאפילו כשהם עשו את הריצה שלהם אנחנו נשארנו על הקרקע. גרג ורגאס הראה למה הוא אחד הגארדים הטובים בליגה. אני אמשיך לעשות את מה שהקבוצה צריכה כדי שנמשיך לנצח!”.

איגור נסטרנקו, שסיפק 11 נקודות, ניתח: “אני חושב שהראינו הרבה אופי ולחימה בשני צידי המגרש, ידענו לייצר נקודות מטעויות של גלבוע/גליל, שמח שיכולתי לתרום ולעזור לחברים על המגרש”.

ג’יימס דיקי, שתרם 10 נקודות ו-8 ריבאונדים, הוסיף: “זה היה ניצחון מצוין בשבילנו, לא ניצחנו באולם הזה במשך הרבה מאוד זמן אז זה תמיד הופך את זה להרבה יותר מיוחד בשבילנו. זה היה משחק מאוד קשוח עם לחימה קשה, היינו צריכים לשחק בהארכה כדי להשיג את הניצחון אבל כולם בקבוצה עזרו והיה להם חלק עצום בניצחון. זה היה ניצחון קבוצתי מצוין, זה רק המשחק השני שלי בליגה הזאת אבל אני אוהב את הליגה ואני אוהב את החברים שלי לקבוצה, ואני חושב שעם הזמן אני אצליח להפוך לטוב יותר כל עוד אנחנו מתחברים יותר זמן בקבוצה. אני מתרגש לגבי הקבוצה הזאת ומתרגש מהעתיד”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!