וייס, הלפרין וריברס: כל התגובות בפנים

מרץ 15, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

שמחה גדולה בהפועל חיפה בזכות הניצחון הביתי 71:73 על הפועל ירושלים, לעומת אכזבה אצל מוליכת הטבלה בעקבות ההפסד הדרמטי. את חיפה של המאמן אלעד חסין הוביל ברוממה גרגורי ורגאס עם 20 נקודות (6 מ-7 לשתיים, 2 מ-3 לשלוש), כאשר מי שהתעלה עם אחד המשחקים הטובים ביותר שלו מאז שהצטרף לקבוצה הוא ספנסר וייס, שהיה הקלע השני בטיבו עבור המנצחת עם 11 נקודות (3 מ-8 לשלוש).

“זה היה משחק שבו נלחמנו בצורה קשוחה נגד קבוצה מצוינת של ירושלים”, סיפר וייס לאתר “ספורטס רבי” בסיום. “ניצחנו את המשחק הזה עם הקשיחות שלנו בצד ההגנתי. זה לחלוטין היה מאמץ קבוצתי אבל מה שקאדים (אלן) עשה, בדמות החזרה מהפציעה שלו במחצית השנייה, היה באמת מיוחד. הוא שחקן מדהים עם אופי מצוין”.

בצד המפסיד, ירושלים קיבלה עוד יום בעבודה של רטין אובאסוהן שסיפק 22 נקודות, אך זה לא הספיק. המאמן יותם הלפרין אמר בסיום: “אחרי שלוש-ארבע הדקות הראשונות פשוט הפסקנו לשחק, גם התקפית וגם הגנתית עשינו יותר מדי טעויות. יותר מדי שחקנים לא הצליחו להיכנס לשטף של המשחק, הורדנו את רמת האגרסיביות שמבחינתנו זה לא יכול לקרות, צריך לראות ולהמשיך הלאה. ג’יילן (אדאמס) בן אדם וגם לו מותר להגיע מדי פעם קצת פחות טוב למשחקים. בסך הכל בארבעת המשחקים האחרונים הוא היה שם בשבילנו והקבוצה שיחקה טוב. הגענו למגרש קשה לקבוצה שהיא מאוד מאוד ביתית, וכשאתה מאבד את המומנטום או נותן להם להיכנס למומנטום אתה נכנס פה לבעיה. ניסינו בסוף להציל את המשחק אבל אני לא מסתכל על זה, אני חושב שהמשחק הוכרע קודם לכן ברבע הרביעי, השני והשלישי”.

קיי.סי ריברס, שקלע 11 נקודות, סיכם: “התחלנו חזק ואחר כך הסתבכנו בדברים אמוציונליים שהוציאו אותנו מחוץ למשחק. האינטנסיביות עלתה ולא היינו עקביים בהגנה ואז נלחמנו כדי לחזור. יש עליות וירידות והדברים הופכים קשים, היו לנו הזדמנויות בפוזשנים האחרונים, היו הרבה דברים שיכולנו לעשות טוב יותר ושלא עשינו אותם היום. לא היינו כאן במאה אחוז. רמת האנרגיה והפיזיות הייתה נמוכה. הצלחנו לבצע עצירות וקיבלנו הזדמנות בצד השני של המגרש וכששיחקנו רגוע יותר, אבל הם הכתיבו את המשחק כפי שהם רצו”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!