וולטר טבארס, האם חזרה ל-NBA זה דבר שאתה עדיין רוצה לעשות? ”לא באמת. אני מאוד שמח במדריד ואני אוהב את ספרד”, כוכב ריאל מדריד מדבר בראיון מיוחד לקראת המפגש עם מכבי תל אביב

נוב 17, 2020 | כדורסל

על ידי Joshua Halickman

מכבי תל אביב תפגוש בספרד את ריאל מדריד למשחק במסגרת המחזור התשיעי ביורוליג. כעת, ערכנו ראיון מיוחד עם סנטר הקבוצה הספרדית, וולטר טבארס, שדיבר בין השאר על הסיבות לכך שהוא לא מתגעגע ל-NBA והמשחק החשוב מול הצהובים.

למה אתה חושב שריאל פתחה את העונה בצורה פחות טובה ועד כמה רחוק לדעתך היא תוכל להגיע?
”לא פתחנו את העונה בצורה הכי טובה אבל אני מקווה שאנחנו נקפוץ קדימה עד אמצע העונה כפי שעשינו בעונות קודמות. זה תהליך ארוך, יש הרבה משחקים ובסופו של יום, המטרה שלנו היא להילחם עבור כל תואר. זה מה שתמיד עשינו והעונה זה לא אמור להשתנות”.

Euroleague.net

איזה איכויות יש למאמן לאסו שהפכו אותו לכה מוצלח כשהוא גם הצליח לשמר את רוב הסגל?
”המפתח הוא שפאבלו לאסו תמיד רוצה לנצח כל משחק והוא דוחף אותנו להשתפר בכל יום. המנטאליות המנצחת שלו נותנת לנו המון מוטיבציה. זה הדבר הכי חשוב עבור הקבוצה”.

איזה תכונות ראית בזמנו בלוקה דונצ’יץ’ שיהפכו אותו לכוכב ב-NBA ומה העתיד שאתה צופה עבור אוסמן גארובה וקרלוס אלוסן?
”לוקה כל כך מיוחד. הוא הולך להיות אחד השחקנים הגדולים ב-NBA שאנחנו לא נוהגים לראות בשגרה ובמשך הרבה זמן. הוא שחקן סופר חכם והוא מנצל לטובתו את הריווח שממנו הוא נהנה, שזה מה שהופך אותו לעיתים לבלתי ניתן לעצירה. הוא יהיה סופרסטאר תוך זמן קצר. אוסמן וקרלוס עובדים קשה במטרה להשתפר. הם עוברים דרך טובה ונמצאים בידיים הנכונות. שניהם גם יכולים להיות שחקנים מעולים בעתיד”.

Dov Halickman Photography

האם חזרה ל-NBA זה דבר שאתה עדיין רוצה לעשות?
”לא באמת. אני מאוד שמח במדריד ואני אוהב את ספרד. אני עובד קשה במטרה להיות טוב יותר בכל יום כאן ואני לא חושב כרגע על חזרה לארצות הברית”.

מה ריאל תצטרך לעשות כדי לנצח את מכבי?
”אנחנו חייבים לעשות את אותם הדברים שעשינו עד עכשיו. אנחנו צריכים להישאר מפוקסים ולהילחם עד הסוף כשאנחנו יודעים שמכבי קבוצה מעולה ושזה יהיה מורכב לנצח אותה”.

Euroleague.net

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!