“השחקן לא מילא אחר התחייבותו להתנדב בעמותת ערכים בספורט”

נוב 23, 2021 | כדורסל, לאומית

על ידי Moshe Halickman

לאחר שבית הדין של איגוד הכדורסל דחה את ערעור מכבי חיפה, גלן רייס ג’וניור נרשם הבוקר לסגל הקבוצה בליגה הלאומית ויתחיל לרצות את יתרת ההרחקה (סך הכל ארבעה משחקים) שהגיעה בגלל התקרית האלימה עם גיא פניני בעת שהשניים שיתפו פעולה בהפועל חולון בעונת 2017/18. השחקן אנג’ל נונייז ימשיך לעמוד לרשות הקבוצה במשחקי הליגה הבלקנית. מעבר לכך, בהחלטת תובע איגוד הכדורסל עו”ד טל אור רייס יעמוד לדין בעקבות העובדה שלא מילא את התחייבותו להתנדב בעמותת ערכים בספורט.

במכתב ששלח עו”ד אור נכתב: “אני מבין שהשחקן גלן רייס ג’וניור נרשם בקבוצת מכבי חיפה מהליגה הלאומית גברים.

“ראשית, על השחקן תלוי ועומד עונש הרחקה בפועל מארבעה משחקים רשמיים החל מהמועד שבו נרשם באותה קבוצה. ראה הנקבע בהסדר הטיעון בעניינו שקיבל תוקף של החלטת בית הדין המשמעתי שניתנה ביום 24.5.2018 כאמור.

“שנית, ביום 25.6.2018 העברתי אליך את החלטתי להגיש כתב אישום נגד השחקן לאור העובדה שהשחקן לא מילא אחר התחייבותו להתנדב בעמותת ערכים בספורט בניגוד לנקבע בהסדר הטיעון הנ”ל. ראה במייל מטה.

“כידוע לך, השחקן עזב את ישראל באותו זמן ולא שב ולכן הוא לא עמד לדין, אך למען הסר ספק, הריני להבהיר כי החלטתי בעניין זה עדיין עומדת.

“לפיכך, יש להעביר לשחקן כתב אישום פורמלי והזמנה לדיון בבית הדין המשמעתי.

“מאחר שאני מתכוון להתייצב לדיון המשמעתי בעניינו של השחקן, הרי שהשחקן יהא רשאי להופיע עם עו”ד מטעמו, זאת בהתאם להוראות התקנון.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!