השופטים שרקו לאבדיה עבירות אכזריות: נציגנו בוושינגטון, ניל דלאל, מדווח

אפר 13, 2021 | דני אבדיה

על ידי Neil Dalal

הוושינגטון וויזארדס נמצאים כרגע במצב הבריא ביותר שלהם מאז תחילת העונה לפני שתומאס בראיינט נפצע כשקרע את הרצועה הצולבת. כעת, יש להם כימיה טובה יותר מאשר שהייתה להם בפתיחת העונה כשהם היו עם מאזן שלילי של 5:0 ובהמשך 17:6. באופן מתאים, הוויזארדס ניצחו את היוטה ג'אז 121:125 כדי לקבוע סוויפ כאשר הם עצרו את רצף הניצחונות הביתיים של יוטה שניצחה 24 משחקים בבית לפני ההפסד הזה. בזמן שהוא נאבק בבעיית עבירות, דני אבדיה לא קלע אף נקודה ולקח 2 ריבאונדים ב-10 דקות משחק, אך הוא לפחות עורר עניין כשישב על הספסל.


מוקדם יותר העונה, דני אבדיה לא הצליח להישאר על הפרקט בעקבות בעיית עבירות, אבל הוא השתפר באזור הזה מאז שהוא חזר לעלות בחמישייה ב-9 המשחקים האחרונים, כאשר הוא העמד מספרים של 2.4 עבירות בלבד ב-32 דקות בממוצע למשחק. החלון נפתח במהירות ביוטה כשאבדיה ספג 3 עבירות אכזריות ב-6 דקות. העבירות שהוא ספג הגיעו כאשר ג'ו אינגלס הכניס לו מרפק, כשהוא שיחק הגנה נקייה מול דונובן מיטשל שהחטיא ליי אפ קליל וזכה לשריקה שרק סופרסטארים מקבלים, וכשהוא ניסה להילחם בחסימה של רודי גובר במהלך ביצוע פיק אנד רול שאולי היה יכול להיחשב כעבירת תוקף. למרות הדקות הספורות על הפרקט, אבדיה ממשיך להציג הגנה נהדרת כשלא שורקים נגדו עבירות ועדיין סמכו עליו בסיום המשחק בצד ההגנתי כשהדברים נהיו צמודים.

"זאת בסך הכל חוויית למידה עבור דני. אני אוהב את המאמץ שלו, אני אוהב את רמת האכפתיות שלו. יש לילות שיהיו יותר טובים מאחרים", חזר סקוט ברוקס על המסר שהעביר לא מעט פעמים במהלך העונה.

הוויזארדס יסיימו את מסע המשחקים שלהם בחוף המערבי בסקרמנטו בלילה שבין רביעי לחמישי נגד הקינגס.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!