הרצליה ניצחה בצורה משכנעת את נס ציונה 84:60

דצמ 13, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Dov Halickman

באדיבות מנהלת הליגה

בדיוק כמו בעונה שעברה, המשחק בין בני “Ofek Dist” הרצליה לעירוני “חי מוטורס” נס ציונה מוציא את הקבוצות לדרכים הפוכות. החבורה של אורן אהרוני, שניצחה רק באחד מחמשת משחקיה הקודמים, עשתה הערב (שני) צעד גדול לעבר השתתפות בגביע המדינה, כאשר קטעה את הרצף של עירוני “חי מוטורס” נס ציונה עם 60:84 מרשים מאוד באולם היובל. לפני המשחק ערכה המארחת טקס פרישה לעוזר המאמן של הכתומים, ניצן חנוכי, ששיחק בשורותיה שנים רבות.

הרצליה התנפלה על יריבתה מהרגע הראשון, עם הגנה מצוינת ואחוזים נפלאים מעבר לקשת: קווינטון הוקר הוביל את הבריחה, מוריס קמפ השתלב מצוין בהופעת הבכורה שלו במועדון, סנדי כהן שמר מצוין והיה אחראי לשואו טיים עם דאנקים מרהיבים במתפרצות ומעל כולם היה צ’ינאנו אונואקו, שחזר ליכולת של תחילת העונה עם הופעה מרשימה ומגוונת. כשהסנטר נמנע מעבירות כמו היום ונשאר זמן רב על הפרקט, הרצליה היא קבוצה אחרת והמשחק היום הוא הוכחה נוספת לכך.

נס ציונה הגיעה בתנופה גדולה ואחרי הופעה מצוינת לפני שבוע, אך לא הצליחה להיכנס למשחק בשום שלב. היא קלעה באחוזים חלשים מאוד מהשדה, הרבתה לאבד כדורים ולא הצליחה לייצר ריצה ראויה אחת שתסכן את היתרון הגדול של המקומיים. פרנק בארטלי היה היחיד שהגיע מאופס והקליעות שלו מבחוץ מנעו מהכתומים הפסד גדול יותר. ליאור ליובין הלך עמוק לספסל בניסיון למצוא הרכב שיחזיר אותו למשחק, אבל שום דבר לא עזר.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!