“הריבאונדר הכי טוב שאי פעם שיחקתי איתו”: מי אתה נייט גריימס?

אוג 4, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

נייט גריימס חתם לשנתיים בהפועל אילת, ובכך הפך לזר הרביעי בסגל של המאמן אריאל בית הלחמי לקראת עונת 2022/23. כעת, ניסינו לענות על השאלה המסקרנת בנוגע לפורוורד-סנטר בן ה-26 (2.03 מטרים): מי אתה נייט גריימס?

כפי שנכתב באתר מנהלת הליגה, גריימס נולד בלאס וגאס ושיחק ארבע שנים באוניברסיטת פרזנו סטייט, ממנה יצא בשנת 2020 עם ממוצעים של 11.5 נקודות, 10.2 ריבאונדים ו-1.5 חסימות כסיניור. קבוצתו הראשונה בקריירה הייתה קובראט, במדיה היה מלך הריבאונדים של הליגה הפינית עם 12.6 בממוצע, לצד 16.7 נקודות, 1.7 אסיסטים וכמעט חסימה למשחק.

את העונה החולפת הוא החל בקנגורוס מכלן הבלגית, בשורותיה תרם 18.0 נקודות, 11.9 ריבאונדים ו-1.4 חסימות בליגה הבלגית-הולנדית. בהמשך העונה הוא הצטרף לגטינגן הגרמנית וב-15 הופעות בבונדסליגה רשם ממוצעים של 6.1 נקודות, 5.2 ריבאונדים ו-0.5 חסימות ב-16 דקות. בחמישה משחקים שונים בקריירה הוא הוריד לפחות 20 כדורים חוזרים, כולל 22 ריבאונדים לצד 29 נקודות בניצחון על אנטוורפן בעונה החולפת.

כדי להבין טוב יותר מיהו גריימס, היינו בקשר עם אנשים שמכירים אותו היטב. מיילס סטיבנס, ששיחק עם גריימס בפרזנו סטייט, מספר לאתר “ספורטס רבי” על השחקן: “הוא בחור טוב, שחקן נהדר, יכול לעשות הרבה על הפרקט מבחינה התקפית ומבחינה הגנתית. הוא יהיה תוספת נהדרת לקבוצה ומישהו ששווה לצפות בו בליגה”.

לזארו רוחאס, ששיחק עם גריימס בפרזנו סטייט: “נייט הוא בחור נהדר, על הפרקט ומחוצה לו, סופר מצחיק וקליל. זה היה תענוג להיות החבר לקבוצה שלו. וכחבר לקבוצה אתה תמיד יכולת להיות סמוך ובטוח שהוא תמיד ישחק את התפקיד שלו כמה קשה שהוא יכול וישאיר שם את הכל בכל לילה ולילה, יש לו את הגב של החברים לקבוצה שלו בוודאות”.

הראלד פריי, ששיחק עם גריימס בפרזנו סטייט: “זה היה נפלא לשחק עם נייט. הוא שחקן נהדר ואדם אפילו גדול יותר. ממש נהניתי מהזמן שלי איתו כחבר לקבוצה. הוא ביג-מן אתלטי שיכול לעשות קצת מהכל. ריבאונדר נהדר והוא באמת יכול לזרוק. הוא הולך להיות נהדר שם!”

ג’אמל טיילור, ששיחק עם גריימס בפרזנו סטייט: “לנייט גריימס יש מנוע נהדר. הוא מסוגל למתוח החוצה את ההגנה עם היכולת שלו לקלוע מחצי מרחק ולשלוש. עם האנרגיה שלו בהגנה והמיומנות שלו בלקיחת ריבאונדים, הוא תמיד אקס פקטור להגבהת קבוצות”.

ברקסטון האגינס, ששיחק עם גריימס בפרסנו סטייט: “נייט הוא בחור טוב. עובד מאוד קשה. אתה אוהב את זה שהוא בקבוצה שלך אבל לא כל כך אוהב לשחק נגדו. ממש מיומן מסביב לסל. אבל בסך הכל שחקן טוב ואדם טוב יותר”.

ג’ורדן קמפבל, שגם כן שיחק עם גריימס בפרסנו סטייט: “הוא מתחרה עצום, הריבאונדר הכי טוב שאי פעם שיחקתי איתו ובאמת אכפת לו מהחברים לקבוצה שלו”.

שיז אלסטון, ששיחק עם גריימס בקנגורוס מכלן: “כישרון נהדר, מאוד אתלטי ואף פעם לא שיחקתי עם ריבאונדר כל כך טוב כמוהו”.

ג’ף רוברסון, ששיחק עם גריימס בגטינגן: “נייט הוא סטרץ’ ביג ורסטילי שבאמת יכול לזרוק את הכדור. הוא פיזי אבל יש לו טאץ’ רך שזה נדיר. הוא ספורטאי נהדר וחבר לקבוצה נהדר, מישהו שיבנה כימיה ויגרום לכולם להרגיש חלק מהקבוצה. אני מתרגש לראות אותו מתחרה השנה”.

סטפן בראון, שגם כן שיחק עם גריימס בגטינגן: “נייט היה אדם מגניב… הוא מאוד ורסטילי כשחקן… יכול לזרוק ולשחק את הפוסט והוא ריבאונדר טוב… כחבר לקבוצה, הוא היה מצחיק והסתדר עם כולם בקבוצה שלנו! ברכות בשבילו גם כן!”

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!