“הראינו הרבה אופי”: בחולון מרוצים מהניצחון החשוב

ינו 12, 2022 | אירופה, כדורסל

על ידי Dov Halickman

הפועל חולון ניצחה הערב את בשיקטאש במשחק מספר 2 בסדרת הטוב משלוש במסגרת הפליי אין של ליגת האלופות. ניצחון זה הוא ניצחונו הראשון של גיא גודס בעמדת המאמן הראשי, לאחר שהסגולים נפרדו ממאוריציו בוסקאליה האיטלקי לאחרונה. בסיום המשחק, גיא גודס, כריס ג’ונסון, מאמן בשיקטאש אחמט קאנדמיר ושחקן הנשרים הטורקים ג’וש ריבס הגיבו למשחק.

גיא גודס הגיב לניצחון: “אני שמח שניצחנו. פתחנו את המשחק קצת מפוזרים ואיבדנו כדורים ולכן היינו צריכים לקחת פסק זמן בשלב מוקדם של המשחק. ניב שיחק נהדר. ביצענו טוב את השלשה של פניני. ניצחון נהדר לכל המועדון ולאוהדים. יש לנו משחק גביע ביום ראשון ואנחנו צריכים לבוא מוכנים. אנחנו צריכים את הקהל איתנו.”

כריס ג’ונסון אמר בסיום: “הערב הראינו הרבה אופי. התחלנו לשחק טוב יותר ברבע השני. נשארנו ביחד. ניב שיחק טוב ונשארנו בעניינים בחצי השני והיה לנו את גיא פניני שקלע סל קלאץ’ עבורנו.”

ג’וש ריבס הגיב להפסד קבוצתו: “היה משחק מאוד תחרותי. משחק של הלוך חזור. הם הצליחו להשיג עצירות וקלעו כמה זריקות גדולות. נצפה בוידאו וננסה ללמוד מהמשחק הזה. אני מצפה לקראת המשחק הבא בסדרה הזו.”

מאמן הנשרים, אחמט קאנדמיר הגיב בסיום: “הם הצליחו לדחות את המשחק שהיה אמור להיות להם וזה עשה הבדל. השחקנים שלנו היו עייפים מאוד עם תחילת הרבע האחרון. ווייטהד היה חסר לנו. היו לנו שני שחקנים שחזרו מפציעה ונכנסו לחמישיה אבל לא היו במיטבם היום. אני מברך את חולון על הניצחון. אנחנו קבוצות מאוזנות ושקולות.”

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!