הקשיים של אבדיה בקליעה מחוץ לקשת והתנועה ללא כדור: הוויזארדס ניצחו את אוקלהומה סיטי – ניל דלאל מדווח

אפר 20, 2021 | דני אבדיה

על ידי Neil Dalal

וושינגטון וויזארדס הצליחה לנצל את לוח המשחקים הקל לטובתה כדי לסיים את העונה הרגילה והם הרוויחו את הניצחון החמישי ברציפות, שוושינגטון ניצחה את הקבוצה החסרה והפצועה של אוקלהומה סיטי ת’אנדר הנעה במהירות לכיוון הגרלת הדראפט לעבר מקום מקום טוב. למרות שאוקלהומה שיחקה ללא שיי גילג’ס אלכסנדר ולו דורט, הת’אנדרס שמרו את המשחק תחרותי ומעניין שחזרה מפיגור של 17 נקודות הפרש והורידה את ההפרש לשתי נקודות בלבד ברבע הרביעי. למרות זאת הוויזארדס המשיכה להראות את היכולת שלה לסגור את המשחק ולנצח אותו בתוצאה 119-107. דני אבדיה שיחק 26 דקות במשחק בו קלע שש נקודות וקטף שישה ריבאונדים.


דאוויס ברטאנס חזר לשחק לאחר שלא שיחק בשני המשחקים הקודמים, בעקבות הלידה של בנו וקלע 21 נקודות באחוזים של 6-12 מהשדה, כל הסלים היו מטווח השלוש. ברטאנס משחק עכשיו את הכדורסל הכי טוב שלו העונה שהוא בריא, לאחר שבועיים של פסק זמן בהם התאושש ממתיחה בשוק וגם נהנה ממנוחה נפשית במה שמסתמנת כעונה כאוטית לא יציבה עם עליות וירידות של השחקן הלטבי. רק האיום של ברטאנס, במיוחד בקבוצה המתקשה בקליעה מחוץ לקשת יכריח את הקבוצות להחליט אם הם יוכלו להמשיך לצופף את הצבע נגד החדירות לצבע של בראדלי ביל וראסל ווסטברוק מתי שהם מוסרים החוצה לברטאנס השחקן החופשי לליי-אפ או לשלשה. 

Deni Avdija – Photo Credit: Washington Wizards


״מבחינת הזריקות שלי, אני חושב שבמהלך החודשים שעברו היו די יציבות וטובות״, כך דאוויס ברטאנס הסביר במסיבת העיתונאים שנערכה לאחר המשחק. ״מאז שחזרתי מהפציעה, הגוף שלי היה צריך לנוח ואני עשיתי עבודה יותר טובה בצד ההגנתי של המגרש, אלו הדברים בהם אני מנסה להתמקד יותר. מבחינה התקפית שהזריקות מגיעות אליי אני לוקח אותן אם לא אז אני משקיע הכי טוב שאני מסוגל בחלק ההגנתי״. 

בשלב כזה של העונה, אני לא מצפה מדני אבדיה להפוך להיות קלעי נהדר מטווח השלוש שנותרו 15 משחקים לסיום העונה. נושא הקליעה מבחוץ זה יהיה הדבר שהוא יצטרך לעבוד עליו במהלך הקיץ בזמן שתהיה לו קדם עונה מלא, ואני בטוח שהוא ישתפר בנושא הזה. נכון לעכשיו, דני אבדיה לא קלע שלשה במשחק והיו לו 0-6 ניסיונות זריקה, למרות שהיו לו מבטים נוחים וזריקות טובות שפשוט לא נכנסו, למרות זאת זה ממשיך להראות מבטיח לראות את דני אבדיה נע ללא כדור והוא ממשיך לפתח את הכימיה בינו לבין ראסל ווסטברוק שמצא אותו שדני חתך לסל בלי הכדור.


כעת וושינגטון תקבל באופן רשמי את האוהדים שלה בחזרה כ-10% אחוז מהתפוסה של האולם, ביום רביעי במשחק הביתי שלה נגד גולדן סטייט ווריורס ותארח את הקלעי המוביל של הליגה סטפן קארי עם ממוצע עונתי של (31.4 נקודות למשחק) שעבר את בראדלי ביל המחזיק בממוצע של (31.1 נקודות למשחק ) במשחקים של יום שני. 

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!