הקבוצה הבאה של תומר גינת: דירוג

יונ 20, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

תומר גינת הוא ללא ספק המלפפון הלוהט ביותר של הקיץ בליגת העל מבחינת השוק הישראלי. אחרי שתי עונות מוצלחות במדי פריז מטרופוליטנס הצרפתית שגם שיחקה ביורוקאפ, פורוורד נבחרת ישראל (בן 27, 2.02 מטרים) צפוי לחזור לליגה הישראלית, כאשר לפי הדיווחים שלושה מועדונים גדולים מעוניינים בשירותיו: מכבי תל אביב, הפועל ירושלים והפועל תל אביב. כעת, כשהדרמה בעיצומה, בחרנו באתר “ספורטס רבי” לדרג את האפשרויות שעומדות בפני גינת, יחד עם הסיבות שבגללן הוא צריך ללכת/לא ללכת לקבוצות האלו.

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunesSpotify או Google Podcasts.

3. הפועל ירושלים 

למה כן?

אף דלת לא תיסגר בפניו, תהיה לו אפשרות לחוות מאמן זר בדמותו של אלכסנדר דז’יקיץ’ והוא יהיה הישראלי הבכיר של הקבוצה.

למה לא?

הקבוצה משחקת רק בליגת האלופות, עדיין המפעל השלישי בטיבו באירופה, וההצעה היא כנראה לא הכי גבוהה מבחינה כספית.

Aleksandar Džikić – Photo Credit: Euroleague.net

2. הפועל תל אביב

למה כן? 

העבר המוצלח שהוליד חיבור מדהים עם הקבוצה והאוהדים כשהוא יכול להפוך לסמל בתור מי שהיה הקפטן, היציאה של המועדון לקראתו בהצעה נדירה, ההשתתפות של הקבוצה ביורוקאפ, החברות הקרובה עם בר טימור והעובדה שהוא יהיה הישראלי הבכיר והפנים של הקבוצה כולה, גם ביחס לזרים האיכותיים.

למה לא?

עדיין יש הצעה גבוהה יותר מבחינה כספית ולשחק ביורוקאפ שוב זו סוג של דריכה במקום בשונה מהגעה ליורוליג, כאשר חזרה להפועל ת”א עשויה למנוע ממנו לעשות את קפיצת המדרגה למפעל הבכיר באירופה, אולי לתמיד.

Tomer Ginat – Photo Credit: Dov Halickman

1. מכבי תל אביב

למה כן? 

ההזדמנות לשחק ביורוליג שהוא כנראה לא יקבל בשום מקום אחר, ההצעה הכספית הגבוהה, ההיכרות עם המאמן החדש עודד קטש מנבחרת ישראל, שינוי הגישה של המועדון ביחס לישראלים מבחינה הצהרתית והעובדה שבמידה שהוא יצטרף הוא ייתפס כישראלי הבכיר.

למה לא?

התגובה הצפויה מצד אוהדי ואנשי הפועל ת”א שיסגרו בפניו את הדלת לתמיד, הדוגמאות הרבות על ישראלים שלא הצליחו במכבי ת”א למרות ההצהרות הרבות ומספר מקרי עבר פחות חיוביים של קטש עם כמה ישראלים בכירים.

Shimon Mizrahi and Oded Katash – Photo Credit: Maccabi.co.il

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!