הצעדה של האוהדים, הרבע הראשון הקיצוני והשחקן המפתיע: על ההפסד של הימלפרב למור

אוק 28, 2022 | כדורסל

על ידי Yehuda Halickman

כתבתו של יואב רוזנבלו

משחק חצי הגמר באליפות התיכונים של מחוז ירושלים בין בית ספר “הימלפרב” לבין תיכון “מור” נגמר בתוצאה 76-53 לזכות תיכון מור. 

תלמידי הימלפרב אירגנו צעדה מבית הספר עד לאולם מלחה עם כ-700 אוהדים שיצרו באולם אווירה מיוחדת מאוד.

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

Himmelfarb fans – Photo Credit: Yehuda Halickman

תוצאת המשחק קצת מטעה, חוץ מרבע ראשון נוראי של נבחרת הימלפרב שנגמר 23-3 לנבחרת ממכבים-רעות, שאר המשחק (שלושת הרבעים האחרים) נגמרו בתוצאה 53-50 לתיכון מור. לולא הפתיחה המזוויעה של הנבחרת הירושלמית, המשחק היה הולך לכיוון אחר לגמרי והצופים היו זוכים למשחק צמוד ואיכותי.

שחקני תיכון מור שיחקו מההתחלה בהגנה לוחצת מאוד שמנעה מהימלפרב לממש את תוכנית המשחק, וגרמו להם לאבד כדורים ולהחטיא זריקות רבות. 

ברבע השני “הימלפרב” השתחררה מהקיפאון אך עדיין התקשתה מול השחקנים הפיזיים של היריבה ולא הצליחה לעצור אותם בצבע, ועדיין היה נראה שהם לא מבינים מה קורה סביבם.

הרבע השלישי היה בדיוק כמו קודמו, הרבה אגרסיביות והרבה עבירות. היה קשה לשתי הקבוצות לקלוע אך גם ברבע הזה מור יצאה עם ידה על העליונה.

ברבע הרביעי הרוחות התלהטו בין מחנות האוהדים, מה שכלל בין היתר זריקת חפצים למגרש. כל אלה איימו על המשך המשחק והמארגנים איימו לפוצצו אם לא יושב הסדר. העניינים בקהל נרגעו והמשחק התחדש. דווקא הרבע האחרון נפתח עם מומנטום של הנבחרת מהבירה אך היה ברור שהמשחק נגמר ולא היה סיכוי ממשי לאדומים של הימלפרב לחזור למשחק.

דביר שמואליאן שבדרך כלל צולף מחוץ לקשת התקשה אתמול מול שחקני היריבה.

שחקן שהפתיע במשחק היה עודד אפשטיין (כיתה י׳) שסיפק הגנה יוצאת מן הכלל, חטף הרבה כדורים ואף זכה לתשואות הקהל. ובכל זאת בהתקפה הוא לא קיבל הרבה הזדמנויות לקלוע. אפשטיין הצליח לקלוע שלשה ממש בסוף המשחק ולסיים משחק מכובד מאוד לשחקן בגילו, בשכבה הצעירה ביותר בתיכון.

Oded Epstein – Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!