הפציעה של דני והניצחון של הוויזארדס: ניל דלאל מדווח מוושינגטון על לילה סוער בבירת ארה״ב

אפר 22, 2021 | דני אבדיה

על ידי Neil Dalal

וושינגטון וויזארדס וגולדן סטייט ווריורס סיפקו הופעה מלהיבה ומרשימה לקהל בוושינגטון קפיטל ארינה,לאחר 407 ימים ללא קהל ומאז שהעונה הופסקה בעקבות  מגפת  הקורונה בחודש מארס 2020. למרות שוושינגטון וויזארדס ביזבזה יתרון של 19 נקודות הפרש במחצית הראשונה, הוויזארדס נלחמה בחזרה וחזרה מפיגור דו ספרתי ברבע הרביעי כדי להשלים סוויפ  עונתי על הווריורס בניצחון 118-114. הניצחון גבה מחיר גבוה עבור וושינגטון, בזמן שדני אבדיה לצערנו הרב סבל משבר מאמץ בקרסול הימני, פציעה שתעלה לו בסיום עונת הרוקי שלו ב-NBA, לפי הדיווחים של כתב רשת ESPN אדריאן ווז‘רנובסקי.


סוף סוף דני אבדיה התחיל לפתח קצת עקביות ויציבות במהלך עונת הרוקי הכאוטית שעברה עליו, דני אבדיה עזר לוושינגטון להשיג יתרון מוקדם במשחק ביחד עם סטפן קארי שהציג יכולת פחות טובה הלילה לאחר רצף היסטורי של 11 משחקים בהם קלע בממוצע 40 נקודות למשחק. קצת לפני ההפסקה אבדיה הלך לניסיון לליי-אפ ושתי הרגליים שלו נתפסו מתחתיו והוא נחת עם הרגליים שלו באופן מסוכן שרגליו באו במגע עם קנט באזמור ואנדרו וויגנס  בצורה כואבת על הפרקט. חברו לקבוצה ג'ורדן בל במהירות לקח את חולצת החימום שלו כדי לכסות את החלק התחתון של רגלו הימנית וניסה להרגיע את הרוקי בן ה-20 במהלך הרגעים המלחיצים הללו מייד לאחר הפציעה. הרוקי בסופו של דבר נעזר על ידי חבריו לקבוצה והושם בכיסא גלגלים בו הובהל לחדר ההלבשה לצילום רנטגן ולאיבחון יותר מעמיק ביום חמישי. 


״דיברתי איתו קצת לאחר המשחק, הוא היה במצב רוח טוב, והיה מאוד נמרץ ואנרגטי ושמח שניצחנו במשחק״, בראדלי ביל התייחס לפציעה של דני אבדיה. ״העצה שלי היא אותו דבר מה שאני שאני נתתי לעצמי במהלך עונת הרוקי שלי. אתה צריך להבין שהגוף שלך גודל ,ויהיו עליות וירידות. הולכים להיות דברים שאתה יכול לשלוט עליהם וגם דברים שאין לך שליטה עליהם, ברוב הפעמים אתה יודע שאתה יכול לחזור מזה ולהיות שחקן יותר טוב ואף להיות יותר חזק עם הגוף שלך״. 

״אנחנו עדיין לא יודעים אם העונה נגמרה עבורו או לא״, זה מה שאמר המאמן סקוט ברוקס במסיבת העיתונאים לאחר המשחק על המשך העונה של דני אבדיה, למרות שעדיין לא דיברתי עם הצוות הרפואי כדי לדעת בוודאות. ״שני דברים אני אוהב אצל דני, אכפת לו המון והוא עובד ממש קשה ואלו שני הדברים האופיינים לו ואנחנו רוצים שיהיו חלק מהתוכנית שלנו לגביו וכך אנחנו מצפים שיעשה״.

הדברים נראו עגומים עבור וושינגטון במשחק עצמו כאשר ג'ורדן פול נראה כמו סטפן קארי עם שש שלשות כשחקן מחליף מהספסל כולל שתי שלשות אחת אחרי השנייה עמוק ברבע הרביעי  שהעניקו יתרון של 11 נקודות הפרש לווריורס שבע דקות לסיום המשחק. בצורה לא אופיינית לוושינגטון וויזארדס של תחילת העונה ושל השנים הקודמות, הם מצאו את הדרך להילחם בחזרה והשיגו את הניצחון. לאחר שהתחיל את המשחק באחוזי קליעה של 2-14, ראסל ווסטברוק קלע שמונה נקודות בארבע הדקות האחרונות של המשחק באחוזים מושלמים של 3-3 מהשדה שהוא תקף באגרסיביות את הטבעת. גם בראדלי ביל  נדבק מווסטברוק והוא קלע שני ליי-אפים והוציא את דריימונד גרין בשש עבירות מהמשחק שנותרו שלוש דקות לסיומו של המשחק. השוטינג גארד שנבחר לאולסטאר המשיך ומצא את השחקן החופשי דאוויס ברטאנס לשלשה ולליי-אפ שההגנה של גולדן סטייט ווריורס עשתה על בראדלי ביל בליץ בהגנה. וושינגטון יודעת לסגור משחקים צמודים בצורה טובה יותר בחלק השני של העונה וכעת נמצאת במאזן של 25-33 ומוצאת את עצמה בודדה במקום העשירי בחוף המזרחי, מספיק טוב להשיג את המקום האחרון בטורניר הפליי-אין המוביל לאפשרות לשחק בסופו של דבר בפלייאוף בסיום העונה. 

כעת וושינגטון תצא למשחק חוץ אחד באוקלהומה סיטי שם הם שוב ישחקו נגד אוקלהומה סיטי ת'אנדרס שאותה הם ניצחו בבית ביום שני האחרון. 

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!