הפועל ירושלים ערכה הפנינג, עוז בלייזר: “אוהדים עוצרים אותי ברחוב ומאחלים בהצלחה”

ספט 16, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל ירושלים ערכה היום (שישי) אירוע הפנינג מיוחד במתחם התחנה בעיר עבור אוהדי הקבוצה כאשר כל אנשי המועדון נכחו במקום.

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

אל תשכחו לדרג אותנו באפליקציות הפודקאסטים

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

הבעלים אייל חומסקי אמר לקהל: “תודה רבה למשפחת הפועל ירושלים שהגעתם להגיד תודה לשחקנים הנהדרים האלה! אני רוצה לשמוע מחיאות כפיים, מגיע להם! תמיד אני מזכיר את זה שהפועל ירושלים זה הרבה יותר ממועדון, הפועל ירושלים זה משפחה. כולנו ביחד משפחה אחת גדולה שתמיד עולה כדי לנצח וגם השנה נעלה כדי לנצח בכל משחק! אנחנו צריכים אתכם ברגעים טובים וקשים כי תמיד יש כאלה, תמיד צריך להיות ביחד. יאללה הפועל”.

המאמן הסרבי אלכסנדר דז’יקיץ’ סיפר: “שלום חבר’ה, תודה שהגעתם. אני יודע כמה מילים בעברית ואני בטוח שאמרתי ‘תודה’ כמו שצריך. אני לא אדם של נאומים גדולים. אלה בחורים שמוכנים לעבוד קשה בכל יום ולהילחם לעשות את הטוב ביותר, לא נוכל לנצח כל משחק אלא ננסה, משמעות החיים היא לא הניצחונות או ההפסדים אלא ההופעה וזה מה שננסה לעשות”.

גם הקפטן איתי שגב דיבר: “אני רוצה להגיד תודה בשם כולם שבאתם, אני יודע שזה יהיה ככה גם במשחקים. נעבוד קשה בכל משחק כדי להביא תארים. יאללה הפועל!”

Eyal Chomski – Photo Credit: Sports Rabbi

הפורוורד עוז בלייזר שוחח עם התקשורת על האירוע: “כיף לי לראות את זה וכיף שיש כל כך הרבה אנשים שמוכנים לדחוף אותנו מאחורינו, זה נותן הרבה אנרגיה לקראת העונה ואני מקווה שכמו שאנחנו משמחים אותם עכשיו נוכל לשמח אותם גם במהלך העונה”.

על כך שדז’יקיץ’ אמר שהמאמץ הוא הדבר העיקרי ולא התוצאות: “זה משהו שאנחנו עובדים עליו, נהיה קבוצה שלא מוותרת, בספורט אי אפשר לנצח הכל, לפעמים אתה תפסיד, אבל אם הפסדת ונתת 200 אחוז אז אתה יכול ללכת לישון בראש שקט, זה בסיס טוב לעונה טובה”.

האם קיבלו אותו יפה בעיר: “מאוד, מהרגע שעברתי לעיר, לעבור מהמרכז זה לא קל ומהרגע הראשון כולם קיבלו אותי בזרועות פתוחות, גם הקהל, עוצרים אותי ברחוב ומאחלים בהצלחה וכיף לקבל את האהבה הזאת. יש את הבסיס הזה של משפחה וזה טוב מאוד, לרגעים קשים בעונה בונים את הבסיס עכשיו”.

Oz Blayzer – Photo Credit: Sports Rabbi

על הקבוצה: “אנחנו עוד בשלב מאוד מוקדם של העונה, אנחנו בונים את השטף הקבוצתי, אנחנו קבוצה מאוד עמוקה מאוזנת עם המון יכולות, לומדים להכיר אחד את השני ומחפשים להשתפר ממשחק למשחק, גביע ווינר זו הכנה טובה”.

על דז’יקיץ’: “זה משהו שונה קצת ממה שרגילים בכדורסל הישראלי, הרבה שטף, ניצול מיס-מאצ’ים וקבוצתיות, המטרה הכי גדולה שלנו היא שהקבוצה תהיה גדולה מסך החלקים שלה”.

לשאלת אתר “ספורטס רבי” על הרצון שלו להוביל את הקבוצה כישראלי בכיר אחרי ששיחק במשך שנתיים במכבי תל אביב, גילה בלייזר: “אני מאוד רוצה, בשביל זה באתי לפה, להוביל את הקבוצה להצלחות ולהיות חלק משמעותי בשבילה על המגרש ומחוץ למגרש, בינתיים אני מקבל את הקרדיט הזה ואני משתדל להחזיר כמה שיותר, בשבילי זה הכל בשביל שהקבוצה תצליח, אם זה ימים שצריך נקודות, ריבאונד או ליפול על הרצפה ולקפוץ”.

Alexander Dzikic – Photo Credit: Sports Rabbi

גם הרכז ספידי סמית’ שוחח עם התקשורת ודיבר קודם כל על האם הוא למד עברית: “אני לא יודע אף מילה בעברית, אני צריך 10 מילים בערך ואהיה בסדר”.

על האירוע: “אני מאוד מעריך את זה, אני מאוד אוהב את האווירה ואני מאוד אוהב שהבעלים אמר שירושלים היא משפחה”.

על העיר: “לא ראיתי מספיק בירושלים כדי לקבל את החוויה המלאה, אבל אני בטוח שב-3 באוקטובר אוכל להגיד הרבה יותר”.

Speedy Smith – Photo Credit: Sports Rabbi

על הקבוצה: “אני חושב שאנחנו נהיה ממש טובים”.

על דז’יקיץ’: “המאמן הוא טוב מאוד ומאוד-מאוד חכם, אמרתי לו כמה פעמים שהוא אולי המאמן הכי חכם ששיחקתי בשבילו”.

לשאלת האתר מיהו המנהיג של הקבוצה, ענה סמית’: “המנהיג של הקבוצה הוא הקפטן איתי וגם אני מנהיג בגלל שאני רכז והרבה דברים נופלים על הכתפיים שלי”.

Itay Segev – Photo Credit: Sports Rabbi

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!