הפועל חולון: מייקל קייזר וג’ו רגלנד נחתו בישראל, הציטוטים בפנים

אוג 23, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל חולון מתחילה להתגבש. מייקל קייזר וג’ו רגלנד, השחקנים החדשים של הפועל חולון, נחתו בישראל. אחרי הנחיתות של סטיבן גריי ומארק אוגדןפרדריק בורדיון, המאמן מאוריציו בוסקאליה וכריס ג’ונסון, הפעם זה היה תורם של קייזר ורגלנד לנחות ולהתראיין.

מייקל קייזר אמר: “זה מרגיש מדהים להגיע למועדון כמו חולון. אני מכיר את ההיסטוריה של המועדון מפי ג’יי טאקר ששיחק כאן בשנים 2007-2008 וזכה באליפות היחידה. אני יודע על האוהדים המדהימים כאן וגם על גיא פניני וכריס ג’ונסון. זה הקל על ההחלטה שלי להיות מסוגל לבוא לכאן ולגרום להיסטוריה לחזור. הציפיות שלי לעונה הקרובה הן רק להתחרות על האליפות. אני יודע שהאליפות האחרונה שהייתה לה הייתה ב-2007/08 עם פי ג’יי טאקר. אני ממש נרגש לנסות להתחרות כדי להשיג את זה כמו גם את ליגת האלופות ואנסה לעשות משהו מיוחד כמו שעשו בעונה שעברה. אני מתרגש מאוד לראות אתכם שוב ביציעים אחרי ניצחונות, ואני מעריך את קבלת הפנים החמה עבורי ועבור המשפחה שלי. יאללה חולוניה!”.

מייקל קייזר

ג’ו רגלנד סיפר: “זה מרגיש טוב להיות כאן. קבוצה נהדרת, כמובן שזו השנה השנייה שלי בליגת ווינר אז אני מכיר את הקבוצה. אני פשוט שמח להיות חלק מקבוצה חזקה עם קהל אוהדים חזק וסביבה נהדרת. בכל שנה בקריירה שלי אני מנסה להישאר עקבי עם הגישה שלי למשחק. בשנה שעברה הייתה עונה מוצלחת, אני רק מצפה להמשיך שוב בעונה זו, גם לחולון הייתה עונה מוצלחת. אולי נוכל להרכיב הכל ולעשות משהו מיוחד השנה. שיחקתי בכל הליגות באירופה, השנה שעברה הייתה למעשה השנה הראשונה שלי שלא שיחקתי פעמיים בשבוע אז חזרתי לשחק פעמיים בשבוע ואני מצפה לעונה מוצלחת. יאללה חולוניה!”.

ג'ו רגלנד

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!