העצבים דיברו: סיכום ההפסד של חולון

אכזבה בהפועל חולון לאחר ההפסד 86:79 לדרושפאקה. הקבוצה של המאמן מאוריציו בוסקאליה פתחה היטב וסיימה את הרבע הראשון ביתרון, אך משם היא נראתה פחות טוב והתפרקה בטורקיה בעיקר ברבע השלישי (14:26 לדרושפאקה). בשלב ממסוים ברבע הרביעי חולון ירדה לפיגור 19, ולמרות שעשתה מאמצים לחזור זה לא הספיק. בעקבות ההפסד, הקבוצה נמצאת במקום השלישי בלבד בבית ז’ עם מאזן 2:2, כשלדרושפאקה אותו מאזן במקום השני.

בחולון העצבים דיברו במשחק ולמעשה גרמו להפסד. ג’ו רגלנד זרק כדור לספסל של דרושפאקה וקיבל עבירה טכנית מיותרת כשבהמשך הוא הורחק בעקבות עבירה בלתי ספורטיבית כבר במהלך הרבע השלישי, ומייקל קייזר נקלע לעימות קולני עם מאמנו במה שגרם לו לעבור מעין סדרת חינוך במשך מספר דקות, דבר שפגע בקבוצה כאשר גם כשהוא חזר זה לא סייע, וקרוב לסיום הוא גם נפגע מבחינה פיזית. מארק אוגדן חזר מפציעה ולא תרם הרבה, כשגם עידן אלבר שקיבל הזדמנות במפעל בעקבות פציעתו של ניב משגב לא הרשים.

נקודת האור המרכזית בחולון הייתה היכולת האדירה של כריס ג’ונסון בשני צידי הפרקט, כאשר הפורוורד סיפק 25 נקודות (6 מ-9 לשתיים, 4 מ-7 לשלוש, 8 ריבאונדים). ג’ונסון עצמו סיכם: “שיחקנו בחוץ ובמחצית הראשונה נשארנו ביחד. במחצית השנייה נקלענו לחילופי דברים עם השופטים, זה חלק מהמשחק. נלחמנו קשה עם הבחורים שיש לנו כאן, הראינו אופי ולב, אבל זה הפסד קשה”.

המאמן בוסקאליה, שראה את קבוצתו נכנעת לערב גדול של אייזיה פיניירו (25 נקודות ב-9 מ-10 מהשדה, 8 ריבאונדים) וגבריאל אולאסני (20 נקודות) בנוסף לריבאונד (34:22), אמר: “אנחנו לגמרי חייבים להשתפר בהגנת הבוקס אאוט שלנו בתור קבוצה, היו להם 14 ריבאונדים בהתקפה והפסדנו במלחמה על כדורים של 50-50. אלו היו החולשות שלנו. במשך 2-3 משחקים ברציפות הגישה בכניסה למחצית השנייה אחרי היציאה מחדר ההלבשה לא הייתה עם השפעה מספיק גדולה, אנחנו בוודאות חייבים לעבוד על זה. ברכות לדרושפאקה עבור האנרגיות שהם הביאו לפרקט, עבורנו זה הפסד קשה אבל אנחנו חייבים לשפר את ההגנה הקבוצתית. זאת הפעם השנייה ברציפות שאנחנו ביתרון 7 ומוציאים לפועל בצורה רעה במשך 2-3 דקות והיריבה חוזרת”.

הוסיפו לחולון: מייקל קייזר 13, רפי מנקו וסטיבן גריי 10 כל אחד, ג’ו רגלנד וגיא פניני 9 כל אחד, מארק אוגדן 2 ועידן אלבר 1. כן שותף: פרדריק בורדיון.

תגובת אחת.

  1. יצחק ויסהוף

    שכחת. הגורם המרכזי לניצחון הטורקים היה חוסר היכולת של חולון לעצור את גולור. שחקן בן 38 בית ספר לכדורסל

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!