המשימות ההגנתיות שמצפות לישראלי מול הברוקלין נטס ופגישה עם חבר בשם אמארה: הכר את היריבה של דני אבדיה והוושינגטון וויזארדס

דצמ 13, 2020 | דני אבדיה, כדורסל

על ידי Joshua Halickman

הוויזארדס יערכו בלילה שבין ראשון לשני את משחק האימון הראשון שלהם בברוקלין מול הנטס, כשבחירת הסיבוב הראשון שלהם, דני אבדיה, יחפש את הדקות הראשונות שלו בסצנת האן.בי.איי. לאחר המשחק מול ברוקלין (1:00 בלילה שעון ישראל), אבדיה והוויזארדס יחזרו הביתה ויפגשו פעמיים את הדטרויט פיסטונס. הנטס מציבים מספר אתגרים גדולים עבור וושינגטון ואבדיה, כשהמשחק ישמש יותר כניסוי כלים לקראת פתיחת העונה הסדירה מאשר כמשחק תחרותי מאוד.

בזמן שעוד לא נאמר מי יתפוס את עמדה מספר 3 אצל הוויזארדס, העמדה היחידה בחמישייה בלי שחקן שפותח בוודאות, אבדיה ככל הנראה יפתח את משחק ההכנה על הספסל, כשהמאמן סקוט ברוקס אמר שרוב הסיכויים שהרוקי יקבל בערך 20 דקות במטרה להרשים בבכורה שלו.

אבדיה אולי יקבל משימות קשות מדי מבחינה הגנתית, כאשר שחקני הכנף ברוטציה של הנטס כוללים את קווין דוראנט, ככל הנראה סקורר האייסוליישן המסוכן ביותר שחי כיום, ואוסף של שחקנים מנוסים בעלי תכונות ייחודיות כמו הקלע ג’ו האריס והשחקן שצבר חוויות בלא מעט קבוצות בקריירה, ג’ף גרין. לא משנה את מי אבדיה יפגוש במשימה ההגנתית הראשונה שלו, אפשר להיות בטוחים שתהיה לו עבודה לא פשוטה בכלל.

מבחינה התקפית הישראלי צפוי לקבל הזדמנות גדולה יותר כשהצמד הפותח של וושינגטון בקו האחורי, ראסל ווסטברוק ובראדלי ביל, לא צפויים לשחק. אבדיה, כמו רוב הרוקיז באן.בי.איי, לא צפוי במהלך העונה הסדירה לקבל דרישה ליצור זריקות לעצמו בשטף ההתקפי של קבוצתו, אך קדם העונה זה בדיוק המקום הנכון לבצע ניסויים. כששני יוצרי הזריקות של וושינגטון לא ישחקו, לאבדיה תהיה הזדמנות להעריך את היכולת שלו ליצור זריקות עבורו ועבור החברים שלו לקבוצה.

אין ברכת שלום יותר טובה מאשר לשמור על הסקורר הקטלני ביותר בליגה, כשאבדיה מסתמן ככישרון הצעיר הנדיר שמתרגש לקבל הזדמנות להתמודד עם האתגרים הכי גדולים כדי להשתפר ולהסתגל למשחק האמריקאי. תצפו לראות את הרוקי מקבל הזדמנות להציג את יכולת הקליעה שלו מחוץ לקשת, כמו גם לראות את ההזדמנות ליצור לעצמו בחמישייה השנייה של הקבוצה.

בצד הפיקנטי, אבדיה יפגוש את חברו לקבוצה בעונה שעברה במכבי תל אביב- אמארה סטודמאייר. אבל בניגוד לשיתוף הפעולה בישראל על הפרקט, הפעם “יהושפט” ישמש כעוזר המאמן של הנטס ויתמודד נגד חברו הצעיר שאיתו זכה באליפות ישראל. סטודמאייר, כזכור, הצטרף הקיץ לברוקלין אחרי שחברו הטוב מהימים היפים בפיניקס סאנס, סטיב נאש, חתם כמאמן הקבוצה. יהיה מעניין לראות את אבדיה מול סטודמאייר והנטס, זה בטוח.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!