“המשחק האחרון בפולין היה הפסד טראגי, הגשנו להם את הניצחון”

ספט 4, 2022 | כדורסל, נבחרת

על ידי Joshua Halickman

ג’וש הליקמן הוא שליח אתר “ספורטס רבי” לפראג

אחרי הניצחונות על פינלנד והולנד, נבחרת ישראל מתכוננת למשחק מחר (15:00) מול פולין במחזור השלישי בשלב הבתים של היורובאסקט.

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts ואל תשכחו לדרג אותנו באפליקציות הפודקאסטים

המאמן גיא גודס אמר: “משחק סופר חשוב. אנחנו צריכים לנצח עוד משחק אחד לפחות כדי להבטיח את העלייה, אבל הבית פתוח לגמרי. אנחנו צריכים להרים הילוך מבחינה הגנתית ואגרסיביות, גם בפתיחת המשחק, לא רק בחצי השני. זה המפתח כדי לעלות שלב. המשחק האחרון בפולין היה הפסד טראגי, הגשנו להם את הניצחון. סלוטר ופוניטקה הם הסקוררים המובילים שלהם, וכשהם קולעים הרבה נקודות הנבחרת שלהם מנצחת”.

הקפטן גל מקל סיפר: “אנחנו לא מסתכלים צפונה לא על שמינית הגמר ולא על הרבע, מסתכלים על מחר. באים לטרוף, זו מלחמת עולם. ניצחון שם אותנו במקום מצוין והפסד יכול מאוד לסבך אותנו. בפעם האחרונה היה לנו קשה נגדם בפולין. אנחנו מכבדים אותם מאוד, זו נבחרת מצוינת עם שני שחקנים דומיננטיים שעושים המון נזק. אנחנו מדברים על הנושא של האגרסיביות והריכוז, צריך לעשות צעד קדימה ולא להיקלע לבור כמו בשני המשחקים הראשונים”.

בצד של פולין, הכוכב איי ג’יי סלוטר דיבר: “פגשנו אתמול את פינלנד שהגיעה נואשת מהמשחק הראשון. עכשיו יש לנו הזדמנות נוספת לחזור לסטנדרטים שלנו. ישראל משחקת נכון, נתנה שני משחקים גדולים. אנחנו מכירים אותם, המשחק האחרון היה משחק קשה שנגמר בהארכה. אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים לעשות והם יודעים מה הם רוצים לעשות. אבדיה שחקן גדול, קולע הרבה. זה יהיה מאמץ קבוצתי להאט אותו התקפית. אנחנו רוצים שמספר רב של שחקנים יהיה מעורב התקפית וייצרו דברים. יש לנו מבחינה מסויימת יתרון בצבע וננסה לנצל אותו”.

אקס הפועל חולון, מיכאל סוקולובסקי, הוסיף: “גיא (פניני) כבר בן 39, שחקן מאוד מנוסה. אני מכיר אותו היטב, הוא מסוכן מאוד, יודע לשחק. מחוץ למגרש אנחנו בסדר, אבל על הפרקט אין חברים, צריכים להיאבק. פגשנו את ישראל ארבע פעמים בשנים האחרונות אבל בכל המשחקים הם היו בלי אבדיה, הוא מוסיף המון לנבחרת ישראל. אנחנו צריכים לא רק להתרכז בו. ישראל משחקת הגנה של חילופים. אנחנו צריכים לנצל את זה דרך הפרימטר או למצוא שחקנים מתחת לסל. יש לנו גבוהים טובים אבל אנחנו רוצים שהם ייכנסו טוב למשחק”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!