“המטרה המרכזית שלנו היא להתחרות על אליפות”

אוק 11, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל חולון הרשימה מאוד כשהביסה את מכבי ראשון לציון 67:101 בהיכל טוטו. לאחר המשחק דיברו המאמנים מאוריציו בוסקאליה וגיא גודס, כשגם המצטיין מייקל קייזר שוחח עם התקשורת.

מייקל קייזר, שהצטיין עבור חולון עם 18 נקודות (6 מ-8 לשתיים כולל 5 הטבעות, 6 מ-6 מקו העונשין), סיפר בסיום: “פשוט היינו מוכנים בזכות האימונים וביצענו את מה שהמאמן שלנו אמר לנו לעשות כדי להשיג את ניצחון הליגה הראשון. אני מצפה לשחק מול האוהדים האלה במשך עוד הרבה משחקים. המאמן רוצה שנהיה חבורה שתשחק ביחד, המטרה המרכזית שלנו היא להתחרות על אליפות ויש לנו בחורים שרעבים לנצח”.

המאמן חולון, מאוריציו בוסקאליה, אמר: “זה היה מאוד יפה להרגיש את האווירה באולם והשחקנים רוצים לשחק היטב מול האוהדים עכשיו שהם חזרו. המפתח הראשון לניצחון היה שברבע השני התמקדנו בהגנה של אחד על אחד. המפתח השני היה שחלקנו את הכדור וזזנו יותר ויותר טוב על הפרקט. חמישה שחקנים קלעו 9 נקודות, מסרו אסיסטים ולקחו ריבאונדים וצופפנו את הצבע ממש טוב. בחורים מהספסל הביאו אנרגיות לפרקט. התמקדנו בטי ג’יי (וויליאמס) ובקריס קלייברן, עשינו עבודה טובה על שני השחקנים האלה. בכל אימון אנחנו חייבים לעבוד עם הגנה ואנרגיות כאשר המשחק הוא מבחן על האימון, אנחנו חייבים לשמור את הרמה גבוהה בכל יום. כדי להתחרות בשני מפעלים אנחנו חייבים לעשות את זה בכל יום. הקבוצה צריכה לעבוד על הצד המנטאלי של המשחק”.

מאמן ראשל”צ, גיא גודס, סיכם את התבוסה של קבוצתו: “אני מרגיש בקדם העונה הזה גרף של צעד תימני, מה זה אומר צעד תימני? שניים קדימה, אחד אחורה. (ליס) שושי הצטרף ונפצע. אני פחות חושב, אין ספק שאנחנו עשינו בעבר ואם נראה שדברים לא מסתדרים אז נעשה את זה, מי שלא יעמוד בקצב הזה אז לצערי תהיה לו בעיה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!