“המאמן אמר שזה יהיה קרב כלבים וקיבלנו אגרוף בפרצוף, אבל הצלחנו לקפוץ בחזרה”

דצמ 19, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל חיפה המשיכה במומנטום הנפלא שלה כשניצחה בבית 67:71 את הפועל באר שבע. הפועל חיפה נקלעה לפיגור 23 (14:37) במהלך הרבע השני, אך היא הראתה המון אופי בדרך לניצחון שלישי ברציפות, גם ללא עמית שמחון שנפצע בפתיחה. בזכות הניצחון, חיפה ניצבת במקום השישי בטבלת ליגת העל עם מאזן 5:5.

קאדים אלן הוביל את הקבוצה של המאמן אלעד חסין עם 22 נקודות, אך שחקני המפתח היו אלה שעלו מהספסל: וויל ריימן רשם את מדד הפלוס-מינוס הגבוה ביותר על הפרקט עם פלוס 29 בנוסף ל-14 נקודות (4 מ-6 לשתיים, 2 מ-3 לשלוש) ב-22 דקות, כאשר ג’יימס דיקי גם כן סיפק 14 נקודות יחד עם 6 ריבאונדים ב-17 דקות.

“המאמן אמר שזה יהיה קרב כלבים וקיבלנו אגרוף בפרצוף בשלב מוקדם, אבל הצלחנו לקפוץ בחזרה ולהינעל בהגנה במחצית השנייה”, סיפר ריימן לאתר “ספורטס רבי” בסיום. “זה היה ניצחון מאוד חשוב עבורנו!”

דיקי הוסיף: “עוד ניצחון גדול, באמת היינו צריכים את הניצחון הזה. הראינו הרבה אופי וממה הקבוצה שלנו עשויה עם עם הניצחון הזה, חזרנו מפיגור 23. הם יצאו ממש לוהטים, הם קבוצה ממש טובה ויש להם קלעים ממש טובים, והם יודעים איך לעבוד אחד בשביל השני ולגרום אחד לשני להיות פנויים. אנחנו חפרנו ונלחמנו עד הסוף ויצאנו עם ניצחון גדול, אז אנחנו צריכים להמשיך לגרום לדבר הזה לזרום”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!