“הליגה הישראלית מקבלת הרבה כבוד באירופה”

דצמ 20, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

באדיבות מנהלת הליגה

מנהלת הליגה בכדורסל גאה לבשר כי הגיעה להסכם עם חברת MCS הצרפתית, שתשדר שני משחקים בשבוע מליגת ווינר סל בצרפת, בלגיה, שוויץ ולוקסמבורג באמצעות שירות OTT חדש שיתמקד בכדורסל אירופי. שידורי הבכורה נערכו בשבוע האחרון ובמחזור הקרוב יועבר בשידור ישיר הדרבי התל אביבי.

זהו ההסכם השלישי של הליגה בשנה וחצי האחרונות לשידורים בחו”ל. כזכור, ליגת ווינר סל כבר משודרת בארצות הברית ובמדינות יוגוסלביה לשעבר: סרביה, קרואטיה, סלובניה, צפון מקדוניה, בוסניה והרצגובינה ומונטנגרו וכעת תקבל חשיפה גם בצרפת ובארצות נוספות דוברות צרפתית.

“אנחנו שמחים לשיתוף הפעולה עם ליגת הכדורסל הישראלית, שהיא אחת הליגות החשובות באירופה עם מסורת נהדרת”, אמר ניקולה רוטקוף, יו”ר קבוצת MCS, “שירות ה OTT-שלנו מוקדש לכדורסל האירופי ויציע למנויים את כל הטוב שבכדורסל האירופי ברמת המפעלים האירופאיים והליגות המקומיות”.

“זוהי עוד עדות לעוצמה של הליגה שלנו”, אמר שמואל פרנקל, יו”ר מנהלת ליגת ווינר סל, “הליגה הישראלית מקבלת הרבה כבוד באירופה ועוד ערוצי שידור במדינות נוספות מגלים עניין בשידור משחקי הליגה. אנחנו שמחים לקבל עוד חשיפה בארצות הדוברות צרפתית ומודים לחברת MCS על שיתוף הפעולה”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!