הכישרון נוטף מהידיים שלו. מה הפלא שהוא צפוי להיבחר לשחקן השישי של העונה?

דצמ 24, 2021 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

ג’יילן אדאמס הוא אחד המרוויחים הגדולים ביותר מבין שחקני הפועל ירושלים מאז שיותם הלפרין הפך למאמן הזמני של הקבוצה. למעט המשחק מול הפועל גלבוע/גליל שבו הוא קלע 2 נקודות בלבד, אדאמס צלף בכל אחד מששת משחקי הליגה הנוספים של הלפרין על הקווים 16 נקודות ומעלה. גם בשני המשחקים של הלפרין בליגת האלופות אדאמס היה מצוין, עם 13 נקודות ומעלה. כעת, רגע לפני שירושלים מארחת מחר (מוצ”ש, 20:00) בהיכל פיס ארנה את נועלת הטבלה מכבי ראשון לציון, בחרנו לפרסם את הראיון שערכנו עם אדאמס במדייה דיי של הקבוצה.

אדאמס התאקלם היטב בישראל. “אני אוהב את האוכל וזה ממש טוב. האנשים הם ידידותיים והם מדברים הרבה אנגלית, כך שאני לא מרגיש רחוק מדי מהבית”.

במהלך שתי העונות האחרונות שהיו הראשונות שלו כמקצוען אדאמס בן ה-26 (1.91 מטרים) שיחק בעיקר תחת עוזר המאמן של ירושלים לשעבר, ראיין פאנון, באירי בייהוקס מליגת הפיתוח. “ראיין הוא אחד מסוגו. הוא מאמן מצוין, מישהו שאתה רוצה בצד שלך ושילך לחבוט בשבילך בוודאות”.

אדאמס, שבמשחקים של ירושלים מביא את כוח האש ההתקפי מהספסל ובהחלט נראה כמו מועמד מוביל לתואר השחקן השישי של העונה, נוטף כישרון ושואף להגיע לליגה הטובה בעולם. “זה יהיה חלום ילדות שמתגשם להגיע לאן.בי.איי, אני יודע שזה צעד מצוין שיעזור לי להגיע לאן שאני רוצה להיות, ואם לא אז אין לי שום חרטות על כך שהגעתי לפה. אני אוהב את הליגה וזו תחרות מצוינת”.

בפתיחת העונה בירושלים אדאמס היה קרוב לאנתוני בנט ות’ון מייקר, אך האחרון שוחרר ואותו דבר צפוי לקרות גם לראשון. “אני נמצא בעיקר עם אנתוני ות’ון. הפייבוריטים שלי תמיד הולכים להיות הגבוהים בגלל שהם מציבים עבורי חסימות וגורמים לי להיות פנוי. שניהם כל כך ורסטיליים כאשר הם יכולים לבצע פיק אנד רול ופיק אנד פופ, כך שאני אוהב לשחק עם הבחורים האלה”.

אדאמס נהנה לשחק עבור הקהל של ירושלים. “לשחק כאן נותן לך תחושה של קולג’ בגלל שהאוהדים הם כל כך שונים. הפרקט רעד וזה נתן לי פלאשבקים לזה”.

לסיום, כשאדאמס נשאל מי היה עבורו מודל לחיקוי הוא מציין את קווין דוראנט. “קיי די הוא השחקן האהוב ביותר עליי בכל הזמנים, ואני מנסה לקחת חלקים וחתיכות מהרבה שחקנים כדי לשפר את המשחק שלי”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!