הכדורסלנית טיפאני מיטשל בראיון מיוחד: “רמלה היא פשוט מדהימה, זאת לא העיר הגדולה בישראל והאנשים גורמים לך להרגיש שאת גרה בתל אביב”

יול 31, 2020 | פודקאסט

על ידי Joshua Halickman


ליגת כדורסל הנשים בארצות הברית חזרה, ולכבוד המאורע ה”ספורטס רבי” ערך ראיון מיוחד עם טיפאני מיטשל (הפודקאסט המלא מצורף), כדורסלנית קבוצת אינדיאנה פיבר. מיטשל גם תמשיך אחרי סיום העונה בארה”ב לעונה שלישית בקבוצת אליצור רמלה מישראל.

על השהות בפלורידה:
“הכל הולך די טוב. זה כנראה השבוע השני או השלישי שלנו כאן כקבוצה. הקבוצה שלנו הגיעה באיחור של שבוע ביחס לכולם בגלל שהיו לנו 2 אנשים בקבוצה שלנו שאובחנו כחיוביים לקורונה, אז היינו צריכים להישמע לחוקים ולהישאר שבוע נוסף בבית, בזמן ששאר הליגה כבר החלה להגיע ולפתוח בהכנות. עם זאת, ועם כל המהמורות שעברנו בדרך לחזרה לפרקט, אנחנו פשוט שמחות לחזור לשחק כדורסל”.

החזרה לפרקט:
“זאת הוכחה למה שהליגה הזאת מסוגלת לעשות, לאפשר לנו עדיין לשחק. זה שנהיה על הפרקט זה נהדר, וזאת הייתה סוגיה האם אנחנו בכלל צריכות כדורסל, כי כל מה שקורה בעולם זה הרבה יותר מאשר רק לשחק ספורט. אבל זה שאנחנו יכולות להשתמש בפלטפורמה שלנו למטרות האלה ולשחק ספורט כשאנחנו גם מנסות לעשות צדק חברתי עם כל מה שקורה בעולם הזה, זאת פשוט הרגשה טובה לדעת שאנחנו משחקות בשביל דבר שהוא גדול מאיתנו”.

הזכות לשחק עם רמלה בישראל:
“למען האמת רמלה היא כנראה הקבוצה היחידה שאשחק בה בישראל רק בגלל שאני אישה שאוהבת ליצור קשר בין בני אדם, אני לא אוהבת שמקללים ואני מרגישה שברמלה יש אווירה משפחתית והאוהדים מדהימים. שיחקתי עבור אלי (רבי) בשנתיים האחרונות, כולם מכירים את אלי ויודעים עד כמה הוא מאמן גדול. השנה היה קצת יותר קשה להחזיר אותי בגלל שרציתי לשחק בשביל אלי והוא כמובן לא אימן השנה, אז שירה הייתה המאמנת החדשה שלי ודיברתי איתה, עדיין היה לי ביטחון בעובדה שהיא הייתה מסוגלת לבנות קבוצה שתתחרה על זכייה באליפות, זה גם משהו שהיה משמעותי במחשבה שלי, תמיד לשחק עבור קבוצה שרוצה לזכות באליפות. אני תמיד רוצה לשחק ברמה הכי גבוהה גם השנה והיינו בזירה האירופית, אז רמלה היא פשוט מדהימה, זאת לא העיר הגדולה בישראל והאנשים גורמים לך להרגיש שאת גרה בתל אביב”.

המטרות עם אינדיאנה:
“אנחנו בטוח נגיע לפלייאוף, זה הדבר הכי גדול וחשוב שנמצא במחשבה שלנו השנה. בשנתיים-שלוש האחרונות לא העפלנו לפלייאוף, וברגע שהרגל שלנו יהיה בתוך הדלת המשחק יהיה צמוד, כל אחת יכולה לנצח במצב הזה. המטרה המרכזית שלנו היא להבטיח מקום בפלייאוף ומשם נראה לאן זה ילך”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!