היו 10: ציוני השחקנים של הפועל באר שבע בניצחון בגמר הליגה הבלקנית

על ידי Moshe Halickman

הפועל באר שבע ניצחה 95:101 ק.ב פץ’ הקוסוברית של האקס רמי הדר בתום דרמה אדירה בסטארה זגורה שבבולגריה בגמר הליגה הבלקנית ובכך זכתה בתואר הראשון בתולדותיה. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל אנשי הקבוצה שלקחו חלק במשחק וגם למאמן היריב.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

חמישייה

רכז: נטע סגל – 8

הקפטן חילק אסיסטים מהפתיחה לצד איבודים. הוסיף שלשה, ובעיקר היה חתום על האסיסט לשלשה הגדולה של גרג וויטינגטון בדקה האחרונה של המשחק. הנה, זה מגיע, תנו לנטע להניף את הגביע.

קלע: דייויד אפיאני – 10

פתח באיטיות, אך בהמשך רשם מהלך שבו הוא סיפק עצירה בהגנה וזמן קצר לאחר מכן סיים מבפנים בנוסף לכך שהוסיף הטבעות כולל אחת פשוט מפלצתית. גם כן צלף שלשות וחדר היטב כולל חדירה מושלמת בנוסף לזריקות עונשין מדויקות שהבטיחו את הגביע בדרך לתצוגה של 28 נקודות. הוסיף אסיסטים לצד איבודים כולל אחד קריטי.

סמול פורוורד: איגור קולשוב – 9

נלחם בהגנה כשחטף כדורים מהפתיחה בנוסף לכך שצלף שלשות. גם כן תיקן מבפנים אחרי ריבאונדים בהתקפה.

פאוור פורוורד: בן מור – 9

חילק מסירות מצוינות בפתיחה וגם כן דייק מקו העונשין ופעם אחר פעם מבפנים. גם כן חסם כמה פעמים בהגנה. היה פחות דומיננטי ככל שהמשחק הלך והתקדם, אך עדיין הצליח לספק סלים חשובים ברבע הרביעי, כשלצד זה הוא גם החטיא זריקת עונשין חשובה. השתלט על ריבאונדים בדקות הסיום.

סנטר: גרג וויטינגטון – 10

פתח עם שלשה והוסיף עוד כמה בנוסף לכך שחטף בהגנה והטביע. תרם חסימות בהגנה וריבאונדים. סיפק נקודות חשובות עמוק בתוך הרבע השלישי ובעיקר היה חתום על שני סלים שהראו לאיזה צד הגביע הזה הולך, כולל שלשה בדקה האחרונה. גם כן חילק מסירות טובות. מתי לאחרונה ראיתם סנטר שקולע 5 שלשות במדי קבוצה ישראלית?

Greg Whittington – Photo Credit: Hapoel Beer Sheva

ספסל

חואקין שוכמן – 8

הביא את הטירוף שלו בהגנה כשנלחם כולל פעולות קריטיות עמוק בתוך הרבע השלישי. קלע רק נקודה אחת, אבל כמה לב יש לו. 8 לב אדום.

קאליל אחמד – 6

עשה כמה פעולות לא טובות כשנכנס כולל החטאות ואיבודים. לאחר מכן קלע היטב מחצי מרחק, אך גם עשה עבירה בלתי ספורטיבית במהלך הדקות הרעות של קבוצתו ברבע השלישי.

קודי דמפס – 5

קלע זריקה אחת בדקות שבהן הוא שיחק.

בן אייזנהארט – 6

תיקן מבפנים אחרי ריבאונד התקפה. הסמל של המועדון זוכה בתואר שכל כך מגיע לו.

מאמן: ליאור ליובין – 8

קבוצתו פתחה את המשחק בצורה בינונית אך לאחר מכן השתלטה על העסק עם משחק נוסף של כדורסל התקפי פשוט מרהיב יחד עם הגנה טובה. אלא שלאחר מכן היריבה חזרה. פתח פער מחדש, אלא ששוב היריבה חזרה ואף הובילה, מה שהלחיץ את קבוצתו. הלך עם שוכמן וקיבל ממנו משחק הקרבה אדיר. לא שיתף את רון ציפר ותומר פורת. הניף בפעם השלישית בקריירה את הליגה הבלקנית, ועוד מול חברו הטוב רמי הדר.

ציון אורח

רמי הדר – 8

הגיע למשחק כשלמען האמת לא ידענו בדיוק למה לצפות מקבוצה קוסוברית, חוץ מזה שהיא תהיה בצלמו ובדמותו. אלא שדווקא אחרי פתיחה רעה קבוצתו נתנה הופעה פשוט הירואית ולא הייתה רחוקה מלקחת את הגביע. השתמש בלוח טקטי מחיק של האקסית באר שבע, וכמה שמגיע לו לצאת עם המחמאות.

מצטיין המשחק – גרג וויטינגטון

Neta Segal and Rami Hadar – Photo Credit: Hapoel Beer Sheva

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!