היו 10: ציוני השחקנים בניצחון של הפועל תל אביב על הפועל ירושלים

מרץ 16, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל תל אביב הביסה בחוץ 64:91 את הפועל ירושלים בהיכל הפיס ארנה במשחק במסגרת ליגת העל. לפני המשחק, נערך טקס מרגש לכבוד אבי הראל ז”ל, שכיהן כיו”ר המועדון של ירושלים. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

Photo Credit: Yehuda Halickman

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

הפועל ירושלים

חמישייה

רכז: ברינטון למאר – 3

החטיא את כל השלשות שזרק. אסף נקודות בגארבג’ טיים בניסיון לצמצם את הנזק. סיים עם 10 נקודות (2 מ-4 לשתיים, 0 מ-6 לשלוש ו-6 מ-6 מקו העונשין) ואסיסט אחד בלבד ב-31 דקות.

קלע: אור קורנליוס – 4

החטיא את כל השלשות שזרק, לצד סלים נפלאים מבפנים אחרי כדרור. גם חסם בהגנה. סיים עם 4 נקודות (2 מ-4 לשתיים, 0 מ-4 לשלוש), 4 ריבאונדים (2 בהתקפה), 2 אסיסטים ו-2 חסימות ב-24 דקות.

Or Cornelius – Photo Credit: Dov Halickman

סמול פורוורד: ליוואי רנדולף – 3

הקפטן היה שקט מדי במחצית הראשונה. לקח ריבאונדים וקלע שלשות, במשחק שבו הוא סיים עם 8 נקודות בלבד (0 מ-3 לשתיים, 2 מ-3 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו), 3 אסיסטים, 2 ריבאונדים ו-2 חטיפות ב-26 דקות.

פאוור פורוורד: עוז בלייזר – 5

פתח עם שלשה, אבל החטיא את כל השלשות הבאות שזרק. תרם סלים מבפנים. סיים עם 8 נקודות (2 מ-2 לשתיים, 1 מ-6 לשלוש ו-1 מ-2 מהקו) ו”רק” מינוס 7 במדד הפלוס-מינוס ב-24 דקות.

Oz Blayzer – Photo Credit: Yehuda Halickman

סנטר: זאק הנקינס – 5

פתח עם 4 ריבאונדים תוך פחות מ-3 דקות, והוסיף הטבעות. אלא שהוא לא היה מדויק מבפנים בתחילת המחצית השנייה. הוסיף נקודות בגארבג’ טיים. סיים עם 14 נקודות (6 מ-13 לשתיים, 2 מ-3 מהקו), 9 ריבאונדים (4 בהתקפה) ו-2 אסיסטים ב-25 דקות.

Zach Hankins – Photo Credit: Yehuda Halickman

ספסל

קאדין קרינגטון – 5

קלע היטב וחילק אסיסטים בהתחלה, אבל לא הורגש בהמשך. סיים עם 8 נקודות (2 מ-3 לשתיים, 1 מ-4 לשלוש ו-1 מ-2 מהקו), 3 אסיסטים ומינוס 30 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-22 דקות.

Khadeen Carrington – Photo Credit: Yehuda Halickman

ג’אקורי וויליאמס – 5

חסם באופן מפלצתי בהגנה וחילק אסיסט פשוט נפלא ביד אחת לשלשה של קרינגטון. פתח את הרבע השני עם 4 נקודות, כולל הטבעה, אבל לא הורגש ככל שהמשחק הלך והתקדם. סיים עם 6 נקודות (3 מ-4 לשתיים) ב-15 דקות.

JaCorey Williams – Photo Credit: Yehuda Halickman

נמרוד לוי – 3

לא היה מדויק במצבים הראשונים שאליהם הגיע, וצבר עבירות בתחילת הרבע השני. הוריד את ההפרש לנקודה ברבע השלישי עם סל אחרי ריבאונד התקפה, אבל לא קלע מחוץ לקשת. סיים עם 4 נקודות (2 מ-4 לשתיים, 0 מ-2 לשלוש), 4 ריבאונדים, 3 איבודים לעומת אסיסט אחד, 4 עבירות, מינוס 1 במדד היעילות ומינוס 19 במדד הפלוס-מינוס ב-13 דקות.

יובל זוסמן – 2

נלחם על הפרקט בהתחלה, אבל החטיא את השלשות שזרק. סיפק את הנקודות היחידות שלו עמוק בתוך הגארבג’ טיים. סיים עם 2 נקודות (1 מ-1 לשתיים, 0 מ-2 לשלוש), 5 ריבאונדים, 2 איבודים לעומת אסיסט אחד ו”רק” מינוס 6 במדד הפלוס-מינוס ב-17 דקות.

Yovel Zoosman – Photo Credit: Yehuda Halickman

ללא ציון: אפק אמסלם (לא שיחק מספיק)

מאמן: איליאס קנצוריס – 1

קבוצתו פתחה עם קשיחות הגנתית שהזכירה את ימי אלכסנדר דז’יקיץ’, אלא שאז זה נראה בדיוק ההפך מכך, כשהיא ספגה סל אחר סל מדאסטי הנאס. פתח את המחצית השנייה עם לוי במקום בלייזר. לקח פסק זמן בעקבות שלשה של דאסטי הנאס שהוביל את הפועל ת”א ליתרון 40:49 באמצע הרבע השלישי. הזעיק פסק זמן כשהפיגור עלה ל-14, פעולה שהוא יכל לעשות עוד קודם לכן, ומשם קבוצתו המשיכה להתרסק בדרך לתבוסה משפילה לעיני הקהל הביתי. ספג שריקות בוז מהקהל בסיום כשהיה בדרכו לחדר ההלבשה, ולא ברור כמה זמן הוא עוד יישאר בקצב הזה, כאשר הוא עומד על מאזן 9:9 בדרך למקום השביעי בליגה. יכל לתת יותר דקות לוויליאמס. העלה את אמסלם בדקות הסיום.

Ilias Kantzouris – Photo Credit: Yehuda Halickman

הפועל תל אביב

Hapoel Tel Aviv – Photo Credit: Yehuda Halickman

חמישייה

רכז: וויל קאמינגס – 4

היה שקט במחצית הראשונה שבה הוא לא קלע אף נקודה. סיפק את הנקודות היחידות שלו ברבע השלישי. קבוצתו לא הייתה זקוקה ליום גדול שלו, כשהוא סיים עם 2 נקודות (0 מ-2 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו), 2 אסיסטים, 2 איבודים ומינוס 3 במדד הפלוס-מינוס ב-20 דקות, כלומר דווקא ב-20 הדקות בלעדיו קבוצתו הייתה בפלוס 30.

Will Cummings and John Holland – Photo Credit: Yehuda Halickman

קלע: בריאן אנגולה – 6

החטיא את הזריקות הראשונות שלו, אבל בסופו של דבר צלף שלשה בדרך ליתרון דו ספרתי במהלך הרבע השלישי. סיים עם שורה סטטיסטית מגוונת של 8 נקודות (0 מ-1 לשתיים, 2 מ-6 לשלוש ו-2 מ-4 מהקו), 7 ריבאונדים ו-6 אסיסטים בדרך למדד 17 ב-29 דקות.

Braian Angola – Photo Credit: Yehuda Halickman

סמול פורוורד: ג’ון הולנד – 9

נלחם על ריבאונדים וסיפק סלים נפלאים לשתיים, כולל אחד אחרי חטיפה, בנוסף לכך שנעץ שלשה בסיום שעון הזריקות. קינח עם עוד שלשה באולם הביתי שלו לשעבר. סיים עם 14 נקודות (2 מ-2 לשתיים, 2 מ-2 לשלוש ו-4 מ-5 מהקו) ו-4 ריבאונדים בדרך למדד 17 ב-23 דקות.

John Holland – Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: תומר גינת – 6

לקח ריבאונדים, אבל החטיא במצבים הראשונים שאליהם הגיע. בסופו של דבר צלף שלשה ברבע השלישי. סיים עם 7 נקודות (2 מ-6 לשתיים, 1 מ-2 לשלוש), 7 ריבאונדים ו-2 אסיסטים ב-25 דקות.

Tomer Ginat – Photo Credit: Yehuda Halickman

סנטר: קייל אלכסנדר – 8

פתח עם הטבעות מפלצתיות בדרך ל-4 הנקודות הראשונות של קבוצתו בנוסף לכך שלקח ריבאונדים, כאשר בסך הכל הוא היה חתום על 6 מתוך 8 הנקודות הראשונות של הקבוצה. סיים עם 11 נקודות (5 מ-7 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש ו-1 מ-2 מהקו), 9 ריבאונדים ו-3 חסימות בדרך למדד 16 ב-31 דקות.

Kyle Alexander – Photo Credit: Yehuda Halickman

ספסל

בר טימור – 10

הקפטן צלף שלשה אדירה כדי להשוות את התוצאה עם הבאזר של סיום הרבע הראשון. חדר פעם אחר פעם באין מפריע ברבע השלישי, והוסיף שלשה וזריקות עונשין מדויקות בסיום הרבע. נעץ שלשה שהעלתה את קבוצתו ליתרון 25 במהלך הרבע הרביעי, והעלה את היתרון ל-30 בהמשך עם סל מבפנים. גם חילק אסיסטים. סיים עם 21 נקודות (4 מ-5 לשתיים, 3 מ-5 לשלוש ו-4 מ-5 מהקו), 4 אסיסטים לעומת 3 איבודים, 26 במדד היעילות ופלוס 34 במדד הפלוס-מינוס ב-24 דקות באולם הביתי שלו לשעבר. איזו עונה אדירה הוא עושה.

Bar Timor – Photo Credit: Dov Halickman

דאסטי הנאס – 10

קלע סלים נפלאים מבפנים והוסיף שלשה וזריקות עונשים מדויקות ברבע השני, שבו הוא סיפק לא פחות מ-15 נקודות. הוסיף שלשה ששלחה את היריבה לפסק זמן ברבע השלישי, והעלה את קבוצתו ליתרון 28 ברבע הרביעי ובהמשך ליתרון 32. סיים עם 23 נקודות (5 מ-6 לשתיים, 3 מ-5 לשלוש ו-4 מ-4 מהקו) ופלוס 38 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) ב-27 דקות. וואו.

Dusty Hannahs – Photo Credit: Dov Halickman

ג’יילן הורד – 5

תרם בהגנה, אבל לא היה בעניינים מבחינה התקפית, כשהוא סיפק את הנקודות היחידות שלו ברבע הרביעי. סיים עם 3 נקודות (1 מ-2 לשתיים, 1 מ-1 מהקו), 3 ריבאונדים, 2 חטיפות, 4 עבירות ופלוס 17 במדד הפלוס-מינוס ב-17 דקות.

ללא ציון: גל שטרנברג ויונתן רבינוביץ’ (לא שיחקו מספיק)

מאמן: דני פרנקו – 10

נאלץ להסתדר ללא ג’ייקובן בראון הפצוע ועידן זלמנסון החולה. לקח פסק זמן בעקבות המיני-מומנטום של היריבה במהלך הרבע השני, אבל בסופו של דבר קבוצתו עשתה ככל העולה על הפרקט בדרך לעוד ניצחון גדול בארנה, שהפעם הגיע אחרי האכזבה העצומה מול בשיקטאש ביורוקאפ. בשורה התחתונה, הצליח להשיג ניצחון עצום למרות התקופה הרעה שבה הוא וקבוצתו היו, ונמצא לפחות זמנית במקום הראשון בליגה. העלה את שטרנברג ורבינוביץ’ בסיום.

Danny Franco – Photo Yehuda Halickman

מצטייני המשחק – דאסטי הנאס ובר טימור

Dusty Hannahs – Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!