היו 10: ציוני השחקנים בניצחון של הפועל עפולה על הפועל תל אביב

אפר 19, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: מנהלת הליגה

הפועל עפולה ניצחה בבית 78:84 את הפועל תל אביב בהיכל הספורט העירוני במשחק במסגרת ליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

הפועל עפולה

חמישייה

רכז: קמרון שלטון – 6

סיפק 4 נקודות רצופות ברבע השני כדי להשוות את התוצאה ברבע השני, כולל הטבעה אחרי חטיפה. סיים עם 7 נקודות (1 מ-2 לשתיים, 5 מ-6 מקו העונשין), 3 חטיפות ו-16 במדד היעילות תוך 15 דקות.

קלע: קסיוס סטנלי – 5

פתח עם שתי הנקודות הראשונות במשחק כשדייק מקו העונשין, אבל לא היה מדויק בזריקות הראשונות שלו מהשדה. סיפק את סל השדה הראשון שלו בתחילת המחצית השנייה עם מהלך של סל ועבירה. סיים עם 7 נקודות (2 מ-4 לשתיים, 0 מ-4 לשלוש ו-3 מ-3 מהקו), 2 איבודים על אסיסט אחד, מינוס 2 במדד היעילות ומינוס 13 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-26 דקות.

סמול פורוורד: ספנסר וייס – 5

החטיא את השלשות שזרק ואיבד כדורים, אבל כמו תמיד נלחם על הפרקט ובסופו של דבר היה חלק מהקאמבק של קבוצתו, כולל קינוח בדמות חסימה על זריקה של דאסטי הנאס לשלוש במאני טיים. סיים עם 4 נקודות (2 מ-5 לשתיים, 0 מ-2 לשלוש), 6 ריבאונדים, 5 אסיסטים לעומת 4 איבוים ופלוס 11 במדד הפלוס-מינוס ב-34 דקות (הכי הרבה בקבוצתו).

פאוור פורוורד: מרסלוס ארלינגטון – 6

לא היה מספיק מדויק בזריקות הראשונות שלו, אבל לקח ריבאונדים והעביר את היתרון לקבוצתו בשלב מוקדם של הרבע הרביעי עם סל מבפנים. סיים עם 9 נקודות (4 מ-8 לשתיים, 0 מ-4 לשלוש), 7 ריבאונדים ו-2 אסיסטים לעומת 2 איבודים ב-29 דקות.

סנטר: ג’סטין בריגס – 10

דייק מבפנים בפתיחה וחסם בהגנה, אבל נכנס לבעיית עבירות. סיים פעם אחר פעם מבפנים ברבע הרביעי תוך שהשתלט על ריבאונדים בשני צידי הפרקט וחסם פעם אחר פעם בהגנה כולל פעמיים במהלך אחד, עד שלצערו הוא סיים משחק הירואי בחמש עבירות. לשמחתו, זה נגמר בניצחון שמזכה אותו בציון מושלם, בזכות הופעה מפלצתית של 20 נקודות (10 מ-11 לשתיים, 6 ריבאונדים, 4 חסימות, 22 במדד היעילות ופלוס 18 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) תוך 19 דקות בלבד.

Justin Briggs – Photo Credit: Basket.co.il

ספסל

לוקאס גולדנברג – 9

הקפטן נלחם כדי לסיים מבפנים. קינח עם זריקות עונשין מדויקות, וסיים עם 15 נקודות (4 מ-8 לשתיים, 7 מ-7 מהקו), 6 ריבאונדים (3 בהתקפה), 3 אסיסטים ללא שום איבוד ו-19 במדד היעילות ב-26 דקות. יש עם מי לצאת לקרב.

נועם אביבי – 6

צלף שלשות, כולל אחת עם הקרש, אבל נכנס לבעיית עבירות, ויצא מהמשחק עוד ברבע השלישי. סיים עם 7 נקודות (0 מ-4 לשתיים, 2 מ-3 לשלוש ו-1 מ-2 מהקו), 9 ריבאונדים (4 בהתקפה), 2 איבודים על אסיסט אחד ומינוס 10 במדד היעילות ב-16 דקות.

תומר אסייג – 9

צלף שלשה אדירה מחצי מגרש ביד אחת עם הבאזר של סיום הרבע הראשון כדי להעביר את היתרון לקבוצתו. החטיא את השלשות הבאות שזרק, אבל לקח ריבאונדים, הוריד את ההפרש לנקודה בלבד עמוק בתוך הרבע השלישי, מסר באומנות וקלע פעם אחר פעם מחצי מרחק ברבע הרביעי. סיים עם 11 נקודות (3 מ-5 לשתיים, 1 מ-5 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו), 5 ריבאונדים, 4 אסיסטים לעומת איבוד אחד ו-14 במדד היעילות ב-26 דקות.

Tomer Asayag – Photo Credit: Basket.co.il

מוריאל לוטאטי – 6

תרם סלים מבפנים. סיים עם 4 נקודות (2 מ-2 לשתיים) ופלוס 6 במדד הפלוס-מינוס תוך 8 דקות.

ללא ציון: ניר שפר (לא שיחק מספיק)

מאמן: רועי פרל – 10

הזעיק פסקי זמן כשטימור עשה ככל העולה על רוחו. קבוצתו הייתה ברוב הזמן צעד לאחור, אך תמיד נלחמה ובזכות כך נשארה בתמונה, למרות ששחקניו פספסו הזדמנות אחר הזדמנות ואף ירדו לפיגור דו ספרתי. אלא שבסופו של דבר חניכיו לקחו הזדמנות בשתי ידיים בדרך לניצחון עצום שמחזיר את קבוצתו למקום השמיני שמוביל לפלייאוף. לקח צ’אלנג’ על עבירה בלתי ספורטיבית של סטנלי במצב של יתרון 6 באמצע הרבע הרביעי, וזכה בו. איזו עונה אדירה הוא עושה – ללא ספק אחד ממאמני העונה.

Roie Perel and Barak Lederer – Photo Credit: Basket.co.il

הפועל תל אביב 

חמישייה

רכז: בר טימור – 7

הקפטן עשה ככל העולה על רוחו בהתחלה כשהחיג את שיתוף הפעולה המושלם שלו עם תומר גינת, אלא שהוא נתן פחות ככל שהמשחק הלך והתקדם. סיים עם 12 נקודות (3 מ-7 לשתיים, 1 מ-4 לשלוש ו-3 מ-5 מהקו), 6 אסיסטים לעומת איבוד אחד וסחיטה של 5 עבירות אך גם מינוס 8 במדד הפלוס-מינוס ב-35 דקות (הכי הרבה על הפרקט).

קלע: אקסבייר מנפורד – 2

רשם מספרים דלים של 5 נקודות (1 מ-6 לשתיים, 1 מ-2 לשלוש), 4 אסיסטים לצד 4 איבודים, 3 ריבאונדים ומינו 12 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך בקבוצתו) ב-23 דקות. זה נראה שהוא פשוט איבד את הביטחון.

סמול פורוורד: בריאן אנגולה – 4

השתלט על ריבאונדים, אבל החטיא את הזריקות הראשונות שלו, ורק בשלב מתקדם של רבע הרביעי ניסה להוביל ניסיון קאמבק של קבוצתו כשדייק פעם אחר פעם מהקו. סיים עם 13 נקודות (1 מ-5 לשתיים, 1 מ-7 לשלוש, 8 מ-8 מהקו), 5 אסיסטים לעומת איבוד אחד וסחיטה של 6 עבירות בדרך למדד 16 ב-32 דקות, שבהן קבוצתו הייתה בפלוס 2.

פאוור פורוורד: תומר גינת – 8

סיים פעם אחר פעם מבפנים תוך שהוא נהנה משיתוף הפעולה עם טימור, אבל לצערו פחות השפיע ככל שהמשחק הלך והתקדם. סיים עם 22 נקודות (10 מ-15 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש ו-2 מ-4), 8 ריבאונדים, 3 אסיסטים, 24 במדד היעילות ומינוס 11 במדד הפלוס-מינוס ב-34 דקות.

סנטר: קייל אלכסנדר – 2

לקח ריבאונדים וחסם בהגנה, אבל לא סיפק אף סל שדה. סיים עם נקודה אחת בלבד (0 מ-3 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש ו-1 מ-2 מהקו), 7 ריבאונדים (4 בהתקפה), 2 אסיסטים, 2 חסימות ומינוס 7 במדד הפלוס-מינוס ב-23 דקות.

ספסל

ג’ון הולנד – 1

לא קלע אף נקודה ב-13 דקות, וסיים עם 0 נקודות (0 מ-1 לשתיים), 2 ריבאונדים, אסיסט אחד, מינוס 1 במדד היעילות ופלוס 4 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה בקבוצתו).

עידן זלמנסון – 7

סיים מבפנים, אבל החטיא זריקות עונשין. סיים עם 15 נקודות (6 מ-9 לשתיים, 3 מ-7 מהקו), 4 אסיסטים לעומת 2 איבודים, 3 ריבאונדים וסחיטה של 5 עבירות בדרך למדד 17 תוך 17 דקות, שבהן קבוצתו הייתה בפלוס 1.

דאסטי הנאס – 6

היווה איום התקפי כשנכנס בדרך לזריקות עונשין מדויקות, אבל לא היה הכי מדויק בזריקות שלו מהשדה. סיים עם 10 נקודות (1 מ-4 לשתיים, 1 מ-4 לשלוש ו-5 מ-5 מהקו) ופלוס 1 במדד הפלוס-מינוס ב-22 דקות.

ללא ציון: יונתן רבינוביץ’ (לא שיחק מספיק)

מאמן: ברק לדרר – 4

קבוצתו בסך הכל הייתה בשליטה במחצית הראשונה שאותה היא סיימה בסופו של דבר ביתרון דו ספרתי, אלא שהוא אלץ ללקח פסק זמן בעקבות הפתיחה הרעה של המחצית השנייה, והמצב הידרדר עד להפסד מאכזב מאוד. עם זאת, אי אפשר להפיל יותר מדי עליו הפעם אחרי שכבר מונה מאמן חדש לקבוצה בדמות סטפאנוס דדאס, שצפה במשחק מהיציע, מה גם שהסגל שעמד לרשותו די קצר.

מצטיין המשחק – ג’סטין בריגס

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!