היו 10: ציוני השחקנים בניצחון של הפועל ירושלים על הפועל חולון

אפר 22, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל ירושלים ניצחה בחוץ 89:96 את הפועל חולון בהיכל הטוטו במשחק במסגרת ליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

הפועל חולון

חמישייה

רכז: ניב משגב – 8

הקפטן חילק אסיסטים כהרגלו ובסך הכל היה מעורב בכל 7 הנקודות הראשונות של קבוצתו וב-14 מתוך 16 הנקודות הראשונות בעקבות שלשה בסיום שעון הזריקות. פתח את הרבע השני עם שלשה. צבר עבירות, הגיב הפעם בצורה מאוד מכובדת כלפי השופטים בשריקות שהיו נגדו, אך בשלב מסוים לא יכל עוד בנוגע לשריקות שהיו נגד קבוצתו. אלא שאז הוא איבד כדורים בדרך לקאמבק של היריבה. צלף שלשה שנתנה תקווה לקבוצתו, וחילק אסיסט לדרו קרופורד שהוריד את ההפרש ל-3 בלבד, אבל איבד עוד כדור שסגר סיפור. סיים עם דאבל-דאבל שכלל 13 נקודות כמעט ללא החטאה (1 מ-1 לשתיים, 3 מ-4 לשלוש ו-2 מ-2 מקו העונשין) ושיא קריירה של 12 אסיסטים בדרך למדד 24, בנוסף ל-3 חטיפות לצד 6 איבודים ב-30 דקות.

Niv Misgav – Photo Credit: Yehuda Halickman

קלע: דרו קרופורד – 5

לקח ריבאונדים. סיפק סלים מבפנים, כולל הטבעה בשלב מתקדם של הרבע השני. צלף שלשה שהורידה את ההפרש ל-3 בלבד במאני טיים, והוריד את ההפרש מחדש ל-3 עם סל מבפנים בהמשך. סיים עם 11 נקודות (4 מ-6 לשתיים, 1 מ-4 לשלוש), 6 ריבאונדים ו-14 במדד היעילות ב-26 דקות.

סמול פורוורד: נתנאל ארצי – 6

לקח ריבאונדים, אבל החטיא זריקות עונשין. פתח את המחצית השנייה עם שלשה, והוסיף בהמשך שלשה אחרי פסק זמן כדי לעצור את הריצה של היריבה. סיים עם 11 נקודות (2 מ-5 לשתיים, 2 מ-5 לשלוש ו-1 מ-4 מהקו), 5 ריבאונדים (2 בהתקפה) ו-2 חטיפות ומינוס 14 במדד הפלוס-מינוס ב-25 דקות.

פאוור פורוורד: קווין הרווי – 5

קלע סלים נפלאים ברבע הראשון כולל שתי שלשות כשהשנייה העלתה את קבוצתו ליתרון 9. החזיר את קבוצתו ליתרון דו ספרתי בשלב מתקדם של הרבע השני עם עוד שלשה. לצד זה, איבד כדורים, והשלשות הבאות שזרק כבר לא נכנסו, כאשר הוא נעלם כמעט לחלוטין. סיים עם 12 נקודות (1 מ-1 לשתיים, 3 מ-5 לשלוש ו-1 מ-1 מהקו), 4 איבודים ומינוס 16 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-23 דקות.

Kevin Hervey – Photo Credit: Yehuda Halickman

סנטר: ג’סטין סמית’ – 5

פתח עם הטבעות, כולל אחת מפלצתית ביד אחת אחרי כדרור, והמשיך לדייק מבפנים כדי להעלות את קבוצתו ליתרון דו ספרתי, אבל גם הוא נחלש ככל שהמשחק הלך והתקדם. סיים עם 14 נקודות (7 מ-10 לשתיים, 0 מ-1 מהקו), 3 ריבאונדים, 3 חטיפות ומינוס 13 במדד הפלוס-מינוס ב-27 דקות.

Justin Smith – Photo Credit: Yehuda Halickman

ספסל

טאג’יר מקול – 8

היווה איום בכל הנוגע ליכולת החדירה מהרגע שנכנס. השווה את התוצאה עם סלים מבפנים בתחילת הרבע הרביעי, כולל מהלך של סל ועבירה, אך החטיא את זריקת העונשין שיכלה להעלות את קבוצתו ליתרון. החזיר את היתרון לאחר מכן עם סל עצום מבפנים. גם לקח ריבאונדים. אלא שבהמשך הרבע הרביעי הוא החטיא במצבים שאליהם הגיע, ויצא בחמש עבירות. סיים עם 17 נקודות (4 מ-9 לשתיים, 1 מ-4 לשלוש ו-6 מ-7 מהקו), 5 ריבאונדים (3 בהתקפה), 4 אסיסטים, 2 חטיפות, סחיטה של 8 עבירות, 21 במדד היעילות ופלוס 6 במדד הפלוס-מינוס ב-29 דקות.

Tajhere McCall – Photo Credit: Yehuda Halickman

שחר עמיר – 4

החטיא במצבים שאליהם הגיע, ונלחם על הפרקט כמו תמיד. סיים עם 0 נקודות (0 מ-1 לשתיים, 0 מ-2 לשלוש), מינוס 5 במדד היעילות ופלוס 1 במדד הפלוס-מינוס ב-8 דקות.

שון דאוסון – 5

סיפק מהלך נפלא של סל ועבירה בשלב מוקדם של הרבע השני. השווה את התוצאה עמוק בתוך הרבע השלישי. סיים עם 5 נקודות (2 מ-3 לשתיים, 0 מ-2 לשלוש ו-1 מ-1 מהקו) ופלוס 1 במדד הפלוס-מינוס ב-13 דקות. זה ייקח זמן.

Shawn Dawson – Photo Credit: Yehuda Halickman

יותם חנוכי – 4

לא היה הכי מדויק במצבים שאליהם הגיע. סיים עם 6 נקודות (2 מ-3 לשתיים, 0 מ-3 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו) ופלוס 11 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה בקבוצתו) ב-19 דקות.

מאמן: עמית שרף – 4

קבוצתו פתחה בצורה מצוינת לעיני הקהל הביתי. הזעיק פסק זמן כשהיריבה הורידה את ההפרש לחד ספרתי באמצע הרבע השני. פתח את המחצית השנייה עם מקול במקום קרופורד, קבוצתו התפרקה, והוא נאלץ להזעיק פסק זמן. רשם עוד הפסד מאכזב, השלישי ברציפות בליגה. זה כבר משבר.

Amit Sherf – Photo credit: Yehuds Halickman

הפועל ירושלים

חמישייה

רכז: ספידי סמית’ – 10

פתח עם שלשה, הוסיף עוד אחת כעבור מספר דקות, חתם את הרבע הראשון עם שלשה נוספת שהורידה את ההפרש לחד ספרתי ועשה זאת שוב באמצע הרבע השני. גם לקח ריבאונדים וחילק אסיסטים בריצה של קבוצתו בתחילת המחצית השנייה. החזיר את היתרון לקבוצתו עם שלשה עמוק בתוך הרבע השלישי, והוסיף עוד אחת בדרך ליתרון 6. צלף שלשה משוגעת ברבע הרביעי, הוסיף לאחר מכן עוד אחת משוגעת בדרך ליתרון 9, ומנע סל של ג’סטין סמית’. קינח עם חטיפה ואסיסט להטבעה של כריס ג’ונסון. סיים עם 26 נקודות (1 מ-4 לשתיים, 8 מ-12 לשלוש), 8 אסיסטים לעומת 4 איבודים, 4 ריבאונדים, 3 חטיפות, 30 במדד היעילות ופלוס 12 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) ב-35 דקות (גם הכי גבוה על הפרקט).

Speedy Smith – Photo Credit: Yehuda Halickman

קלע: ליוואי רנדולף – 4

הקפטן התקשה מאוד לייצר לעצמו מול הגנת חולון, אבל ידע לא לכפות את עצמו על המשחק בהמשך. סיים עם 5 נקודות (1 מ-4 לשתיים, 0 מ-3 לשלוש ו-3 מ-4 מהקו), 4 אסיסטים לעומת 3 איבודים, 0 במדד היעילות ופלוס 4 במדד הפלוס-מינוס ב-24 דקות.

Levi Randolph – Photo Credit: Yehuda Halickman

סמול פורוורד: יובל זוסמן – 10

חסם בהגנה וסיפק סלים מבפנים, כולל אחד אחרי ריבאונד התקפה. הוריד מחדש את ההפרש לחד ספרתי עם שלשה בשלב מתקדם של הרבע השני. גם חטף כדורים ולקח ריבאונדים. החזיר את היתרון לקבוצתו בשלב מוקדם של הרבע הרביעי עם שלשה, ומייד לאחר מכן הוסיף זריקות עונשין מדויקות. הראה לאיזה כיוון המשחק הזה הולך עם סל דרמטי אחרי ריבאונד התקפה במצב של יתרון 3. עמד בלחץ מהקו בשניות הסיום כדי להבטיח את הניצחון. סיים עם 19 נקודות (4 מ-4 לשתיים, 2 מ-6 לשלוש ו-5 מ-5 מהקו), 9 ריבאונדים (3 בהתקפה), 3 אסיסטים לצד 3 איבודים ושיאי קריירה של 5 חטיפות ומדד 35 ב-32 דקות. וואו.

Yovel Zoosman – Photo credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: נמרוד לוי – 4

החטיא את הזריקות הראשונות שלו, אבל בסופו של דבר סיפק סל שהעלה את קבוצתו ליתרון שיא של 8 באמצע הרבע השלישי. סיים עם 2 נקודות (1 מ-1 לשתיים, 0 מ-2 לשלוש), 2 ריבאונדים, אסיסט אחד, 2 איבודים ופלוס 6 במדד הפלוס-מינוס ב-19 דקות.

Nimrod Levi – Photo Credit: Yehuda Halickman

סנטר: ג’אקורי וויליאמס – 9

נלחם על ריבאונדים בשני צידי הפרקט וסיים מבפנים עם קשיחות, כולל 4 נקודות רצופות שנחתמו עם הטבעה כדי להוריד את ההפרש ל-3 בלבד עמוק בתוך הרבע השני, והעביר את היתרון לקבוצתו בשלב מוקדם של המחצית השנייה. קינח עם הטבעה אדירה, ויצא בחמש עבירות. סיים עם 15 נקודות (7 מ-9 לשתיים, 1 מ-3 מהקו), 8 ריבאונדים ו-18 במדד היעילות לצד מינוס 2 במדד הפלוס-מינוס ב-27 דקות.

JaCorey Williams – Photo credit: Yehuds Halickman

ספסל

כריס ג’ונסון – 10

חזר לבית הקודם שלו והתקבל בלי טקס בעקבות הקרב בזירה המשפטית, והוא התקשה מאוד בהתחלה עם החטאות כשברקע קבלת הפנים ה”חמה” של אוהדי חולון, אבל בסופו של דבר צלף שלשה שהורידה את ההפרש ל-5 עמוק בתוך הרבע השני, הוריד את ההפרש לנקודה בלבד בשלב מוקדם של המחצית השנייה עם שלשה אחרי שהכדור קיפץ על הטבעת, החזיר לקבוצתו את היתרון עם שלשה נוספת במצב של שוויון ונעץ אחת נוספת שהעלתה את קבוצתו ליתרון 6. גם השתלט על ריבאונדים בהתקפה, כולל קינוח של סחיטת עבירה אחרי ריבאונד כזה בדרך לזריקות עונשין מדויקות, לפני קינוח סופי של הטבעה בשניות הסיום. סיים עם 17 נקודות (1 מ-3 לשתיים, 4 מ-5 לשלוש ו-3 מ-4 מהקו), 5 ריבאונדים (4 בהתקפה) ופלוס 12 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) ב-30 דקות. איזה סיפור.

Chris Johnson – Photo Credit: Yehuda Halickman

קאדין קרינגטון – 4

נכנס לבעיית עבירות עם עבירה טכנית בשלב מתקדם של הרבע השני. סיים עם 7 נקודות (1 מ-6 לשתיים, 0 מ-2 לשלוש ו-5 מ-6 מהקו), 2 אסיסטים, 3 איבודים, 2 ריבאונדים, סחיטה של 5 עבירות ופלוס 4 במדד הפלוס-מינוס ב-19 דקות.

אור קורנליוס – 6

הוריד את ההפרש ל-5 עם שלשה בשלב מתקדם של הרבע השני. הוסיף ריבאונדים. סיים עם 5 נקודות (1 מ-1 לשתיים, 1 מ-1 לשלוש) ו-4 ריבאונדים לצד מינוס 1 במדד הפלוס-מינוס ב-14 דקות.

Or Cornelius – Photo Credit: Yehuda Halickman

מאמן: יונתן אלון – 9

נאלץ להסתדר ללא עוז בלייזר, שנעדר עקב סיבות אישיות, ופתח עם הרכב גבוה. קבוצתו עוד הייתה בסדר בדקות הפתיחה, אלא שלאחר מכן היריבה עשתה ככל העולה על רוחה. בסופו של דבר חניכיו התעלו ובגדול עם תצוגה מדהימה שבה הקשיחות ההגנתית באה לידי ביטוי, בדרך לניצחון שישי ברציפות בכל המסגרות. מבצע יונתן נמשך.

Yonatan Alon – Photo Credit: Yehuda Halickman

מצטייני המשחק – ספידי סמית’, יובל זוסמן וכריס ג’ונסון

Speedy Smith – Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!