היה 10? ציוני השחקנים של גמר גביע הליגה הלאומית

מרץ 12, 2024 | כדורסל, לאומית

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: יעל אמסילי, מנהלת הליגה הלאומית

אליצור נתניה הביסה 53:71 את אליצור שומרון באולם האנרבוקס בחדרה במשחק גמר גביע הליגה הלאומית, ובכך חגגה זכייה בתואר. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

אליצור נתניה

חמישייה

רכז: שוהם גת – 5

לא היה צריך להיות ביום גדול כדי לתרום כמה סלים מבפנים. סיים עם 4 נקודות (2 מ-6 לשתיים, 0 מ-5 לשלוש), 4 אסיסטים לעומת 4 איבודים, 3 ריבאונדים ומינוס 4 במדד היעילות ב-26 דקות.

קלע: עומר פולג – 8

החטיא במצבים הראשונים שאליהם הגיע, אבל לקח ריבאונדים, מסר באומנות וחתם את הרבע השלישי עם סלים נפלאים לשתיים. קינח עם סל נהדר. סיים עם 9 נקודות (3 מ-7 לשתיים, 1 מ-6 לשלוש), 6 ריבאונדים ו-3 אסיסטים ללא שום איבוד ב-30 דקות.

Omer Poleg – Photo Credit: Yael Amsili, Leumit League

סמול פורוורד: אריאל אייזיק – 9

הקפטן להט עם 6 נקודות רצופות במהלך הרבע השני. המשיך ללהוט, כולל שלשה בפתיחת המחצית השנייה. כמו תמיד נלחם על הפרקט. סיים עם 14 נקודות (2 מ-5 לשתיים, 3 מ-5 לשלוש ו-1 מ-1 מקו העונשין) ו-4 ריבאונדים (2 בהתקפה) ב-26 דקות כדי להניף את הגביע. איזה ווינר ענק.

Ariel Aizik – Photo Credit: Yael Amsili – Photo Credit: Leumit League

פאוור פורוורד: אמרי שביט – 7

פתח עם הנקודות הראשונות של קבוצתו. גם חסם בהגנה, והוסיף ריבאונדים. סיים עם 7 נקודות (2 מ-3 לשתיים, 3 מ-4 מהקו), 4 ריבאונדים ו-2 אסיסטים ב-27 דקות.

סנטר: אלון מיכאלי – 6

לא היה מדויק במצבים הראשונים שאליהם הגיע. לקח ריבאונדים, כולל קינוח של סל אחרי ריבאונד התקפה. סיים עם 5 נקודות (2 מ-4 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש ו-1 מ-2 מהקו) ו-6 ריבאונדים לצד מינוס 1 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך בקבוצתו) ב-19 דקות.

ספסל

עילי שאול – 7

סיפק סלים נהדרים, כולל אחד סמוך לסיום הרבע הראשון. סיים עם 7 נקודות (2 מ-5 לשתיים, 1 מ-4 לשלוש), 3 ריבאונדים ו-2 אסיסטים לצד מינוס 1 במדד היעילות ב-18 דקות.

אילי דולינסקי – 10

נכנס בצורה יוצאת מן הכלל, כשהוא חסם בהגנה, השתלט על ריבאונדים בהתקפה, דייק מבפנים ומסר בחוכמה. הוסיף שלשה בשלב מוקדם של המחצית השנייה בדרך לפסק זמן של היריבה. פתח את הרבע הרביעי עם 7 נקודות תוך דקות ספורות. המשיך לעשות ככל העולה על רוחו, ונבחר ל-MVP בזכות תצוגת ענק של 20 נקודות (6 מ-11 לשתיים, 2 מ-4 לשתיים ו-2 מ-2 מהקו), 12 ריבאונדים (6 בהתקפה), 2 אסיסטים, 3 חטיפות, 2 חסימות, 32 במדד היעילות ופלוס 21 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) ב-25 דקות.

Ilay Dolinski – Photo Credit: Yael Amsili – Photo Credit: Leumit League

אורי כהן – 7

חטף כדורים, והוסיף סל אחרי ריבאונד התקפה בדרך לזכייה בגביע מול אביו דרור. סיים עם 2 נקודות (1 מ-4 לשתיים, 0 מ-2 לשלוש), 3 ריבאונדים, 3 חטיפות ופלוס 15 במדד הפלוס-מינוס ב-15 דקות.

בוריס בוגוסלבסקי – 6

צלף שלשה שהעניקה לקבוצתו יתרון דו ספרתי בסיום המחצית הראשונה. סיים עם 3 נקודות (1 מ-4 לשלוש), 4 ריבאונדים (2 בהתקפה) ופלוס 11 במדד הפלוס-מינוס ב-11 דקות.

ללא ציון: ג’וש דג’נוגלי, עילאי חיון ונועם לוגשי (לא שיחקו מספיק)

מאמן: רובן נייברגר – 9

לקח פסק זמן בעקבות המומנטום של שומרון בשלב יחסית מוקדם של הרבע השני, ומשם קבוצתו שלטה במתרחש. פתח את המחצית השנייה עם דולינסקי במקום מיכאלי. השיג זכייה מרשימה בתואר, והעלה את שחקני סוף הסגל בסיום.

Ruben Najberger and Omer Poleg – Photo Credit: Sports Rabbi

אליצור שומרון

חמישייה

רכז: אייל שולמן – 7

הקפטן חילק אסיסטים, כולל מסירת עין עקומה. קלע שלשה שהורידה את ההפרש לחד ספרתי ברבע השלישי, והוריד את ההפרש ל-5 בלבד עם זריקות עונשין מדויקות. סיים עם 5 נקודות (0 מ-3 לשתיים, 1 מ-3 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו), 6 ריבאונדים ו-6 אסיסטים ב-33 דקות.

Eyal Shulman – Photo Credit: Yael Amsili, Leumit League

קלע: אלון דרוקר – 5

לא היה הכי מדויק במצבים שאליהם הגיע, אבל סחט עבירות בדרך לקו. סיים עם 11 נקודות (1 מ-6 לשתיים, 2 מ-9 לשלוש ו-3 מ-5 מהקו), 3 ריבאונדים, 3 אסיסטים לעומת 3 איבודים ומינוס 19 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-33 דקות (הכי הרבה בקבוצתו).

סמול פורוורד: שחר דורון – 6

פתח עם סלים נפלאים בדרך ל-7 נקודות ברבע הראשון, ובהמשך איבד כדורים והיה פחות מדויק בזריקות שלו. סיים עם 12 נקודות (2 מ-5 לשתיים, 2 מ-7 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו), 6 ריבאונדים ו-6 איבודים ב-28 דקות. עוד נרחיב במסגרת פרויקט “עלות השחר”.

Shachar Doron – Photo Credit: Sports Rabbi

פאוור פורוורד: רועי בכר – 5

החטיא את הזריקות הראשונות שלו, אבל בסופו של דבר צלף שלשה בדרך ליתרון של קבוצתו ולפסק זמן של היריבה בשלב מוקדם של הרבע השני. נלחם על הפרקט כמו תמיד. סיים עם 3 נקודות (0 מ-3 לשתיים, 1 מ-4 לשלוש), 2 ריבאונדים ומינוס 1 במדד היעילות ב-24 דקות.

סנטר: עידו פליישר – 9

חזר מפציעה, ופתח עם הסל הראשון במשחק בנוסף לכך שהשתלט על ריבאונדים בשני צידי הפרקט. גם חסם באופן מפלצתי בהגנה, והטביע. סחט עבירות בדרך לקו, משם הוא עשה עבודה לא רעה. סיים עם דאבל-דאבל נפלא של 19 נקודות (7 מ-10 לשתיים, 5 מ-9 מהקו) ו-14 ריבאונדים (7 בהתקפה) בנוסף ל-4 חסימות בדרך למדד 32 ב-32 דקות.

Ido Flaisher – Photo Credit: Leumit League

ספסל

אילי חן – 5

רשם 0 נקודות (0 מ-3 לשלוש), ריבאונד אחד ומינוס 3 במדד היעילות ב-13 דקות.

ג’ורדן קובלין – 5

עלה לשחק חולה, וסיים עם 3 נקודות (1 מ-4 לשלוש) ו-3 ריבאונדים ב-23 דקות.

ללא ציון: אלון קרמרמן וניב נחשון (לא שיחקו מספיק)

מאמן: דרור כהן – 5

נאלץ להסתדר ללא אביב שמעוני, ובשל כך פתח עם חמישיית סמול-בול. לקח פסק זמן בעקבות השליטה של נתניה בשלב מתקדם של הרבע השני, ולקח פסק זמן גם בפתיחת המחצית השנייה בעקבות המשך המגמה השלילית. הצליח להישאר בתמונה ולנגוס בהפרש במהלך הרבע השלישי, אבל בדקות הסיום כבר היה ברור לאיזה צד התואר הולך. בשורה התחתונה, הוא לא הגיע כפייבוריט בשל העובדה שיובל לוין פצוע כבר תקופה, וההיעדרות של שמעוני והמחלה של קובלין הורידו את סיכויי הניצחון שהיו נמוכים גם ככה.

מצטיין המשחק – אילי דולינסקי

Elitzur Shomron – Photo Credit: Sports Rabbi

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!