היה 10? ציוני השחקנים של בני הרצליה בניצחון על אנורת’וסיס

אוק 4, 2023 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

בני הרצליה הביסה 63:87 את אנורת’וסיס הקפריסאית בהונגריה במשחק הראשון שלה במסגרת מוקדמות היורופקאפ, ובכך עלתה למאזן 0:1 בבית ו’. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל אנשי הקבוצה שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

חמישייה

רכז: ראיין בוטרייט – 8

מסר היטב פעם אחר פעם. לא הצליח לקלוע מהשדה, אבל עם איך שהוא ריכז את המשחק זה באמת לא משנה.

קלע: כריס באב – 10

פתח עם פייד-אוויי מוצלח, ובהמשך צלף שלשה אדירה שנגסה בהפרש ושלחה את היריבה לפסק זמן, כשמייד לאחר מכן הוא סחט עבירת תוקף. קלע מחצי מרחק גם בתחילת הרבע השני, ונעץ שלשה ממרחק בדרך לפסק זמן של היריבה. צלף עוד שתי שלשות רצופות בשלב מוקדם של המחצית השנייה בדרך לפסק זמן של היריבה, ובהמשך נעץ עוד אחת. גם עשה עבודה טובה מקו העונשין. הוסיף שלשה משוגעת באמצע הרבע הרביעי. סיים עם 28 נקודות.

סמול פורוורד: ווילי וורקמן – 8

נלחם כהרגלו בשני צידי הפרקט, תוך שסיפק סלים מבפנים אחרי ריבאונדים בהתקפה. לקח ריבאונדים גם בהגנה. הוסיף שלשה עמוק בתוך הרבע הרביעי, וגם רשם אסיסטים.

פאוור פורוורד: רוברט קרטר – 9

לא הצליח להשתלט על כדור בדרך לאיבוד שעלה בנקודות של היריבה בדקות הפתיחה. גם החטיא שלשות, אך חטף בהגנה, לקח ריבאונדים ודייק מחצי מרחק בדרך להשוואת התוצאה. המשיך להתקשות בכל הנוגע לשליטה על הכדור, אך גם הציג יכולת כדרור מרשימה כולל חדירה מושלמת אחרי שהוא רץ את כל הפרקט, מה שהעלה את קבוצתו ליתרון ראשון. הוסיף עוד סל מבפנים עם הבאזר של סיום הרבע הראשון בדרך להשלמת ריצה פרטית של 0:6. המשיך לקחת ריבאונדים בהגנה ולדייק מבפנים כולל אחרי ריבאונד התקפה.

סנטר: רג’י לינץ – 9

לא היה טוב בשמירה על הטבעת בפתיחה, אך דייק מבפנים פעם אחר פעם. החטיא את זריקת העונשין הראשונה שלו, אך עשה עבודה מצוינת מהקו בהמשך. גם מסר בצורה טובה.

ספסל

סנדי כהן – 9

צלף שתי שלשות רצופות ברבע הראשון. גם תרם בהגנה וחילק מסירות טובות לצד איבודים, כשהוא אף רשם אסיסט עם מסירה בין הרגליים לשלשה של באב. הוסיף עוד שלשה בשלב מתקדם של הרבע השלישי, וסל בתחילת הרבע הרביעי.

Sandy Cohen – Photo Credit: FIBA

ג’סטין סיימון – 6

פתח עם אסיסט וריבאונד. סחט עבירה בתחילת הרבע השני, אך דייק רק בזריקה השנייה. הוסיף חטיפה אדירה, והמשיך לקחת ריבאונדים ולהציג את הידיים היוצאות מן הכלל שלו בצד ההגנתי. סיפק את סלי השדה היחידים שלו עמוק בתוך הרבע הרביעי. בשורה התחתונה, עשה את שלו מבחינה הגנתית אך לא הצליח להרשים מבחינה התקפית.

איתן בורג – 6

חילק מסירות טובות אך התקשה לקלוע את הזריקות הראשונות שלו. סיפק את הסלים היחידים שלו בשלב מתקדם של הרבע הרביעי.

מאמן: דן שמיר – 8

פתח עם חמישייה גבוהה ועם סיימון על הספסל, כאשר קבוצתו נראתה רע בשני צידי הפרקט. החל לשלוט בעסק כשהמחליפים נכנסו. פתח את המחצית השנייה עם סיימון ולא עם קרטר, כשאחרי שחניכיו חוו ירידה הם פשוט התפוצצו. צעק על לינץ’ במהלך הרבע הרביעי, כשהוא רצה לוודא שחניכיו ישימו לב לחשיבות ההפרש ולכך שכל סל יכול להיות חשוב. העלה את אביתר מור יוסף רק בדקות הסיום, ולא שיתף את שוהם גת ואבנר דרור. בשורה התחתונה נמצא עם רגל אחת ביורופקאפ, וכעת ירצה להשלים את המשימה בלי בעיות ולהכניס את הרגל השנייה.

מצטיין המשחק – כריס באב

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!