היה 10: ציוני השחקנים בניצחון של מכבי רחובות על מכבי רעננה

מרץ 25, 2024 | כדורסל, לאומית

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: מכבי רחובות

מכבי רחובות ניצחה בבית 77:89 את מכבי רעננה במשחק במסגרת הליגה הלאומית. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

מכבי רחובות

חמישייה

רכז: עומר בן דוד – 9

הקפטן צלף שתי שלשות רצופות במהלך הרבע הראשון, והוסיף חדירה מושלמת. החטיא שלשות ברבע השלישי, אבל נלחם בשני צידי הפרקט, וחטף כדור אחר כדור עמוק בתוך הרבע בדרך לנקודות יקרות של קבוצתו בנוסף לכך שהשתלט על ריבאונדים בהתקפה. הוסיף אסיסטים. סיים עם 18 נקודות (3 מ-6 לשתיים, 3 מ-8 לשלוש ו-3 מ-4 מהקו), 6 ריבאונדים (2 בהתקפה), 5 אסיסטים ו-3 חטיפות בדרך למדד 23 בנוסף לפלוס 22 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) ביותר מ-37 דקות, כלומר בדקות המעטות שהוא ישב על הספסל (פחות מ-3) קבוצתו הייתה במינוס 10. ממשיך בעונה היוצאת דופן שלו. וואו.

קלע: עידן רומי – 7

פתח עם שלשה. סיפק סל אחרי חטיפה בשלב מוקדם של המחצית השנייה. סיים עם 7 נקודות (1 מ-3 לשתיים, 1 מ-4 לשתיים ו-2 מ-2 מהקו) ו-4 ריבאונדים (2 בהתקפה) ב-18 דקות.

סמול פורוורד: טל פלד – 7

סיפק סל מבפנים עמוק בתוך הרבע הראשון, והחזיר את היתרון לקבוצתו במהלך הרבע השני עם שלשה, דבר שהוא עשה גם בשלב מתקדם של הרבע השלישי. גם חסם בהגנה. סיים עם 8 נקודות (1 מ-3 לשתיים, 2 מ-4 לשלוש), 4 ריבאונדים ו-2 אסיסטים לצד 2 איבודים ב-34 דקות.

פאוור פורוורד: ג’וש פרוינד – 10

לקח ריבאונדים, ותרם סלים מבפנים, כולל אחרי ריבאונדים בהתקפה. השווה את התוצאה עם חדירה מרשימה בשלב מוקדם של המחצית השנייה, לאחר מכן השווה מחדש את התוצאה, ובהמשך העביר את היתרון לקבוצתו. החזיר את היתרון בהמשך עם סל אדיר אחרי ריבאונד התקפה. חתם את תוצאת הרבע השלישי עם זריקות עונשין מדויקות. גם מסר בחוכמה. סיים עם מספרים מפלצתיים של 31 נקודות (11 מ-16 לשתיים, 1 מ-2 לשלוש ו-6 מ-6 מהקו), 12 ריבאונדים (4 בהתקפה), 3 אסיסטים, סחיטה של 5 עבירות, 43 במדד היעילות ופלוס 14 במדד הפלוס-מינוס ב-35 דקות. פנומנאלי.

Josh Freund – Photo Credit: Maccabi Rehovot

סנטר: דניאל שרון – ללא ציון (לא שיחק מספיק)

נכנס לבעיית עבירות מוקדמת. סיים עם 0 נקודות (0 מ-1 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש), ריבאונד אחד, אסיסט אחד ופלוס 2 במדד הפלוס-מינוס ב-4 דקות.

ספסל

שגיב דוד – 8

שיחק למרות שהיה פצוע. החטיא את הזריקות הראשונות שלו, אבל בהמשך הצליח לתרום. קינח עם שלשה שהראתה איזה כיוון המשחק הזה הולך, והוסיף סל שהגדיל את יתרון השיא של קבוצתו. הוסיף ריבאונדים. סיים עם 12 נקודות (2 מ-4 לשתיים, 1 מ-3 לשלוש ו-5 מ-6 מהקו) ו-5 ריבאונדים (2 בהתקפה) ב-23 דקות.

Sagiv David – Photo Credit: Maccabi Rehovot

עומר הראל – 5

התקשה לתרום. סיים עם 0 נקודות (0 מ-1 לשלוש), אסיסט אחד, חטיפה אחת ומינוס 11 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך בקבוצתו) ב-10 וחצי דקות.

תומר אברמוביץ’ – 6

החטיא את השלשות הראשונות שזרק, אבל לא ויתר ובסופו של דבר קלע אחת ברבע הרביעי. הוסיף אסיסטים, וקינח עם זריקות עונשין מדויקות. סיים עם 5 נקודות (0 מ-1 לשתיים, 1 מ-4 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו) ו-3 אסיסטים ללא שום איבוד ב-18 דקות.

אלירן חדד – 8

סיפק הטבעה אחרי חטיפה, ובהמשך תרם סל אחרי כדרור. סיים עם 8 נקודות (3 מ-3 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש ו-2 מ-3 מהקו), 2 אסיסטים ו-3 חטיפות בדרך למדד 11 ב-16 דקות, כשהוא היה מפתח חשוב בדרך לניצחון.

ללא ציון: עידן אברהם (לא שיחק מספיק)

מאמן: קובי חסון – 8

הכניס את אברהם בעקבות העבירות המוקדמות של שרון. קבוצת פתחה טוב, אלא שההגנה התרופפה בשלב מתקדם של הרבע הראשון, והוא לקח פסק זמן, כשלצערו לאחר מכן המצב רק החמיר. פתח את המחצית השנייה עם חדד בעמדת הסנטר, וזה עבד היטב, כשקבוצתו בסופו של דבר ניצלה את פציעתו של יוגב אוחון בדרך לניצחון נהדר לעיני הקהל הביתי.

מכבי רעננה

חמישייה

רכז: יוגב אוחיון – 6

הקפטן לא היה מדויק במצבים הראשונים שאליהם הגיע, אבל חילק אסיסטים כהרגלו ובהמשך חדר היטב. אלא שלצערו הוא נפצע, ולא שיחק במחצית השנייה. סיים עם 6 נקודות (3 מ-7 לשתיים, 0 מ-2 לשלוש), 4 אסיסטים ופלוס 1 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה בקבוצתו) ב-14 דקות.

קלע: אורי חי – 8

להט עם 5 נקודות רצופות עמוק בתוך הרבע הראשון. פתח את המחצית השנייה עם סלים נהדרים מבפנים, כולל אחד שהחזיר את היתרון לקבוצתו, ובהמשך צלף שלשה שעצרה את המומנטום של היריבה עמוק בתוך הרבע השלישי. סיים עם 12 נקודות (3 מ-5 לשתיים, 2 מ-5 לשלוש) ו-3 ריבאונדים לצד 2 איבודים ב-24 דקות.

סמול פורוורד: דורי סהר – 5

לא היה הכי מדויק במצבים הראשונים שאליהם הגיע, אבל נלחם על ריבאונדים בהתקפה וקלע שלשה שהחזירה את היתרון לקבוצתו כמה דקות אחרי תחילת המחצית השנייה. אלא שבשורה התחתונה הוא סיים עם אחוזי קליעה נמוכים, כשהשורה הסטטיסטית שלו עמדה על 8 נקודות (1 מ-7 לשתיים, 1 מ-5 לשלוש ו-3 מ-4 מהקו) ו-5 ריבאונדים ב-30 דקות.

פאוור פורוורד: יונתן מור – 9

פתח עם סל מבפנים, ולאחר מכן סחט עבירה בדרך לקו. שינה זריקה בהגנה, והמשיך לדייק מבפנים, כולל סל שהחזיר את היתרון לקבוצתו בשלב מתקדם של הרבע השלישי. גם לקח ריבאונדים, והמשיך לסחוט עבירות בדרך לקו. סיים עם 24 נקודות (7 מ-9 לשתיים, 1 מ-4 לשלוש ו-7 מ-9 מהקו), 8 ריבאונדים (3 בהתקפה), 2 איבודים וסחיטה של 8 עבירות בדרך למדד 31 ב-29 דקות.

סנטר: אוריאל טרוצקי – 6

נלחם בשני צידי הפרקט, כולל סלים מבפנים. אלא שהוא גם יצא בחמש עבירות בשלב מוקדם של הרבע הרביעי. סיים עם 4 נקודות (2 מ-4 לשתיים) ו-2 חטיפות לצד מינוס 2 במדד היעילות ב-15 דקות.

ספסל

עידן אלבר – 7

חדר היטב, כולל סל עם הבאזר של סיום הרבע הראשון, כשלצד זה הוא התקשה מחוץ לקשת. גם תרם ריבאונדים. עצר את הריצה של היריבה במהלך הרבע הרביעי. סיים עם 9 נקודות (3 מ-5 לשתיים, 0 מ-6 לשלוש ו-3 מ-4 לשלוש), 11 ריבאונדים ו-3 אסיסטים לצד 3 איבודים ב-26 דקות.

יונתן אטיאס – 6

תרם נקודות כשהוא בעיקר סחט עבירות בדרך לקו העונשין, אבל היה פחות מדויק משם בסיום. סיים עם 8 נקודות (1 מ-4 לשתיים, 6 מ-8 מהקו), 4 ריבאונדים (2 בהתקפה), 2 חטיפות, 3 איבודים וסחיטה של 5 עבירות ב-17 דקות.

יואב ברמן – 5

נגס בהפרש ברבע הרביעי עם הנקודות היחידות שלו. סיים עם 2 נקודות (1 מ-2 לשתיים, 0 מ-2 מהקו), ריבאונד אחד ו-2 איבודים ב-19 דקות.

יואב ושלר – 6

עשה פעולות חיוביות. סיים עם 2 נקודות (1 מ-3 לשתיים), 4 ריבאונדים ו-3 אסיסטים ללא שום איבוד ב-23 דקות.

ללא ציון: אדם ישראלסתם ויואב סודמי (לא שיחקו מספיק)

מאמן: יהוא אורלנד – 6

קבוצתו פתחה פחות טוב, אלא שלאחר מכן היא עשתה ככל העולה על רוחה. נאלץ להסתדר ללא אוחיון במחצית השנייה, והוא לקח פסק זמן כשהיריבה החלה לשלוט עמוק בתוך הרבע השלישי. בסופו של דבר חניכיו איבדו אחיזה, ואין ספק שהפציעה של המנהיג שלו הקשתה על סיכויי הקבוצה לניצחון.

מצטיין המשחק – ג’וש פרוינד

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!