היה 10? ציוני השחקנים בניצחון של הפועל חיפה על הפועל ירושלים

פבר 10, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: מנהלת הליגה

הפועל חיפה ניצחה בבית 78:85 את הפועל ירושלים בהיכל רוממה במשחק במסגרת ליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

הפועל חיפה

חמישייה

רכז: ג’ון דייויס – 8

סיפק סלים נפלאים וחילק אסיסטים. סיים עם 12 נקודות (2 מ-2 לשלוש) ו-5 אסיסטים.

קלע: מייק מקגורל – 9

חילק אסיסטים, צלף שלשות, השתלט על ריבאונדים בשני צידי הפרקט וחדר היטב. לא היה רחוק מטריפל-דאבל בזכות משחק אדיר של 18 נקודות (3 מ-6 לשתיים, 2 מ-5 לשלוש ו-6 מ-7 מקו העונשין), 8 ריבאונדים, 8 אסיסטים לעומת איבוד אחד ומדד 28 ב-35 דקות.

סמול פורוורד: עמית שמחון – 9

הקפטן קלע היטב מהפתיחה תוך שסחט עבירות בדרך לקו העונשין, משם הוא עשה עבודה טובה. נעץ שלשות שהראו לאיזה כיוון המשחק הזה הולך. סיים עם 16 נקודות (1 מ-1 לשתיים, 3 מ-6 לשלוש, 5 מ-6 מקו העונשין) ב-35 דקות.

פאוור פורוורד: מרכוס בינגהאם – 8

השתלט על ריבאונדים, כדרר בצורה מרשימה כדי לסיים מבפנים, חסם בהגנה, סחט עבירות בדרך לזריקות עונשין מדויקות, החטיא שלשות וצבר עבירות במשחק החזרה שלו מהפציעה. סיים עם 8 נקודות (2 מ-3 לשתיים, 0 מ-4 לשלוש, 4 מ-4 מהקו), 8 ריבאונדים ו-2 חסימות ב-19 דקות, כשהוא הוסיף הרבה לקבוצתו.

Marcus Bingham – Photo credit: Basket.co.il

סנטר: ג’ובונטה רדיק – 8

לקח ריבאונדים, ותרם סלים מבפנים ברבע הרביעי, כולל אחד אחרי כדרור. יצא בחמש עבירות במשחק שבו הוא רשם 11 נקודות, 7 ריבאונדים, 2 חטיפות, 4 איבודים ופלוס 12 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט).

ספסל

גור לביא – 9

חתם את הרבע הראשון עם סל מבפנים, בנוסף לכך שצלף שלשות, כולל אחת חשובה ברבע הרביעי. גם לקח ריבאונדים ומסר היטב. סיים עם 11 נקודות (3 מ-3 לשלוש), 5 ריבאונדים ו-3 אסיסטים ללא שום איבוד.

Gur Lavi – Photo credit: Basket.co.il

איתי מושקוביץ – 7

חילק אסיסטים, כולל האחד ללביא בסיום הרבע הראשון, וצלף שתי שלשות בתחילת הרבע השני. סיים עם 9 נקודות (3 מ-3 לשלוש) ב-12 דקות.

ללא ציון: ג’קס לוויץ’ ודולב משגב (לא שיחקו מספיק)

מאמן: גיא גודס – 10

ניצל את חזרת בינגהאם ורשם אותו על חשבון אריק גריפין כדי להתמודד עם ההרכב הגבוה של ירושלים, כשהוא פתח איתו לצד רדיק, וקבוצתו אכן התחילה בצורה מצוינת לעיני הקהל הביתי. בסופו של דבר שלט הוא שלט במשחק לכל אורכו בדרך לניצחון מרשים מול קבוצה בכירה, כשקבוצתו הרשימה בשני צידי הפרקט. שיתף את לוויץ’, ולא שיתף בכלל את עמית גרשון. העלה את משגב בסיום.

Guy Goodes and Ilias Kantzouris – Photo credit: Basket.co.il

הפועל ירושלים 

חמישייה

רכז: ברינטון למאר – 5

חילק אסיסטים ולקח ריבאונדים, אבל לא היה מדויק בזריקות שלו הראשונות שלו מבחוץ. בסופו של דבר הצליח לקלוע כמה שלשות, אבל זה היה מעט מדי ומאוחר מדי. סיים עם 9 נקודות (1 מ-3 לשתיים, 2 מ-10 לשלוש ו-1 מ-2 מהקו), 7 אסיסטים ו-5 ריבאונדים ב-32 דקות.

קלע: אור קורנליוס – 6

צלף שלשות משוגעות, כולל אחת בסיום שעון הזריקות ואחת עם הקרש שהשוותה את התוצאה ברבע השני. סיים עם 9 נקודות (2 מ-4 לשלוש).

סמול פורוורד: יובל זוסמן – 5

היה קצר בזריקות הראשונות שלו לשלוש. לקח ריבאונדים תוך שסיפק מאמץ הגנתי וחילק אסיסטים לצד איבודים. בסופו של דבר קלע כמה שלשות, אבל זה לא הספיק. סיים עם 9 נקודות (1 מ-5 לשתיים, 2 מ-7 לשלוש ו-1 מ-2 מהקו), 6 ריבאונדים, 3 אסיסטים לצד 4 איבודים ו-3 פעמים שבהם הוא נחסם בדרך למדד 1 בלבד.

פאוור פורוורד: גבי צ’אצאשווילי – 5

השתלט על ריבאונדים רבים בפתיחה, אבל לא שיחק הרבה, וסיים את ההתמודדות עם סל אחרי ריבאונד התקפה. רשם 2 נקודות, 5 ריבאונדים ו-2 אסיסטים ב-8 דקות.

סנטר: זאק הנקינס – 7

סיפק נקודות מוקדמות ולקח ריבאונדים. גם הטביע ודייק מקו העונשין. סיים עם 10 נקודות (3 מ-5 לשתיים, 4 מ-4 מהקו) ו-6 ריבאונדים בדרך למדד 18.

ספסל

ליוואי רנדולף – 5

הקפטן פתח עם שלשות, אבל ידע משחקים הרבה יותר טובים. סיים עם 6 נקודות (2 מ-5 לשלוש) ו-3 אסיסטים לעומת 2 איבודים.

כריס ג’ונסון – 7

נלחם בהגנה כמו תמיד, וקלע סלים נהדרים ברבע השני. סיים עם 10 נקודות (2 מ-2 לשתיים, 2 מ-3 לשלוש).

ג’אקורי וויליאמס – 7

סחט עבירות תוך שדייק מבפנים כולל הטבעה מפלצתית, כשהוא גם הכניס את זריקות העונשין הראשונות שלו אך החטיא את הזריקות הבאות שלו משם. סיים עם 10 נקודות (4 מ-7 לשתיים, 2 מ-5 מהקו) ו-2 חטיפות, אבל גם לקח רק ריבאונד אחד.

עוז בלייזר – 7

תרם סלים נהדרים ברבע השני תוך שהשתלט על ריבאונדים בהתקפה וחסם בצורה מרשימה בהגנה. סיים עם 13 נקודות (3 מ-6 לשלוש), 4 ריבאונדים ופלוס 3 במדד הפלוס-מינוס ב-22 דקות.

ללא ציון: אפק אמסלם (לא שיחק מספיק)

מאמן: איליאס קנצוריס – 2

פתח עם למאר בעקבות אי הרישום של סמית’, ונתן לזוסמן הזדמנות בחמישייה. לקח פסק זמן בעקבות הפתיחה הרעה, והכניס את רנדולף וג’ונסון. פתח את המחצית השנייה עם רנדולף, בלייזר ו-וויליאמס. לקח צ’אלנג’ על כדור חוץ ברבע השלישי וזכה בו, אבל קבוצתו ראתה את היריבה שולטת בקצב לאורך הערב. העלה את אמסלם. יכל לשתף יוץר את צ’אצ’אשווילי. דווקא אחרי הפסגה מול טנריפה הוא רשם עוד הפסד מיותר שמסבך את קבוצתו בליגה, כשאי הרישום של סמית’ סיכן את קבוצתו בהפסד, מה שאכן קרה. נמצא כעת רק במקום השישי בטבלה.

מצטיין המשחק – מייק מקגורל

Mike McGuirl – Photo credit: Basket.co.il

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!