היה 10: ציוני השחקנים בניצחון של הפועל חולון על מכבי תל אביב

מאי 4, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

הפועל חולון ניצחה בבית 76:82 את מכבי תל אביב בתום דרמה בהיכל הטוטו במשחק במסגרת הבית העליון בליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

הפועל חולון

חמישייה

רכז: ניב משגב – 8

הקפטן פתח עם שלשה, ובהמשך הרבע הראשון צלף אחת שנתנה לקבוצתו יתרון ראשון. נעץ שלשה מוקדמת גם במחצית השנייה, והחזיר את היתרון לקבוצתו עם שלשה עמוק בתוך הרבע השלישי. סיים עם שורה סטטיסטית מעניינת של 14 נקודות (1-4 לשתיים, 4-5 לשלוש), 6 ריבאונדים (2 בהתקפה), 4 איבודים ללא שום אסיסט ומינוס 6 במדד הפלוס-מינוס ב-25 דקות.

Niv Misgav – Photo Credit: Yehuda Halickman

קלע: טאג’יר מקול – 10

סיפק סלים נפלאים מבפנים בזכות האתלטיות האדירה שלו, כולל הטבעה אחרי חטיפה. עצר את הריצה של היריבה ברבע השני עם שלשה, ובהמשך הוריד את ההפרש לנקודה בלבד עם עוד חדירה מרהיבה, אבל זמן קצר לאחר מכן עשה עבירה בלתי ספורטיבית. סיפק עוד סל מבפנים שהעלה את קבוצתו ליתרון 6 סמוך לסיום המחצית הראשונה, אבל בסיום המחצית לא הצליח לשחרר זריקה בזמן. צלף שלשה בשלב מוקדם של הרבע הרביעי ובהמשך צלף עוד אחת חשובה, והוסיף חדירה אומנותית. גם לקח ריבאונדים. סיפק מהלך חשוב של סל ועבירה בדקות הסיום, אך החטיא את זריקת העונשין. סיים עם 23 נקודות (7-9 לשתיים, 3-5 לשלוש ו-0-1 מקו העונשין), 6 ריבאונדים, 5 אסיסטים לצד 5 איבודים, 4 חטיפות, סחיטה של 7 עבירות בדרך ל-32 במדד היעילות ופלוס 14 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) ב-33 דקות (גם הכי גבוה על הפרקט). כמה כיף לצפות בו משחק, הצגה.

Tahjere McCall – Photo Credit: Yehuda Halickman

סמול פורוורד: נתנאל ארצי – 6

תרם סלים מבפנים. סיים עם 4 נקודות (2-3 לשתיים, 0-3 לשלוש), 2 אסיסטים ופלוס 5 במדד הפלוס-מינוס ב-22 דקות.

Netanel Artzi – Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: יותם חנוכי – 5

חסם בהגנה, אבל בהמשך חטף הטבעת “פוסטר” על הראש שלו מידיו של ג’יימס ווב. החזיר את היתרון לקבוצתו עמוק בתוך הרבע הראשון. סיים עם 2 נקודות (1-3 לשתיים, 0-1 לשלוש), 3 ריבאונדים ופלוס 4 במדד הפלוס-מינוס ב-23 דקות.

Yotam Hanochi – Photo Credit: Yehuda Halickman

סנטר: ג’סטין סמית’ – 9

הטביע אחרי חטיפה, אבל צבר עבירות. התעופף לאלי-הופ באמצע הרבע השני, הוסיף זריקות עונשין מדויקות שהורידו את ההפרש ל-3, ושינה זריקה אחר זריקה בהגנה, כולל חסימה. סיפק סל אחרי ריבאונד התקפה שהעלה את קבוצתו ליתרון 8 ברבע השלישי, ועצר את הריצה של היריבה באמצע הרבע עם עוד זריקות עונשין מדויקות. הוסיך מהלך של סל ועבירה שעצר את הנגיסה של היריבה בהפרש ברבע הרביעי. אלא שהוא החטיא בדקות הסיום הטבעה שיכלה להעלות את קבוצתו ליתרון 6 ולקרב אותה לניצחון, ובמקום זאת היתרון ירד ל-2 בלבד. סיפק מהלך של סל ועבירה בדקה האחרונה כדי לקרב את קבוצתו לניצחון, אבל החטיא את זריקת העונשין. קינח עם הטבעה אחרי חטיפה כדי לסגור סיפור. סיים עם 17 נקודות (6-7 לשתיים, 5-6 מהקו), 4 ריבאונדים, 2 חטיפות ו-25 במדד היעילות ב-30 דקות.

Justin Smith – Photo Credit: Yehuda Halickman

ספסל

סי ג’יי האריס – 7

פתח עם פעולות חיוביות בהתקפה, כשהוא חילק אסיסטים וסיפק נקודות מבפנים, כולל סל מחצי מרחק שהוריד את ההפרש ל-2 בלבד ברבע השני. פתח את הרבע הרביעי עם זריקות עונשין מדויקות, ובהמשך הוסיף זריקות עונשין שקירבו את קבוצתו לניצחון. סיים עם 10 נקודות (2-5 לשתיים, 0-3 לשלוש ו-6-6 מהקו), 4 ריבאונדים ו-4 אסיסטים לעומת 2 איבודים בדרך ל-15 במדד היעילות לצד מינוס 9 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך בקבוצתו) ב-21 דקות.

CJ Harris – Photo Credit: Yehuda Halickman

קווין הרווי – 7

לא היה בכיוון במצבים הראשונים שאליהם הגיע,כולל החטאה של לייאפ פשוט, אבל בסופו של דבר צלף שלשה שהשוותה את התוצאה עמוק בתוך הרבע השני ומייד לאחר מכן השווה מחדש עם סל מבפנים והוסיף עוד סל. קלע ברבע השלישי שלשה שהעלתה את קבוצתו ליתרון שיא של 9. סיים עם 10 נקודות (2-4 לשתיים, 2-5 לשלוש) ו-4 ריבאונדים לצד 2 איבודים ב-18 דקות.

Kevin Hervey – Photo Credit: Yehuda Halickman

שון דאוסון – 6

שותף לראשונה באמצע הרבע השני, והעביר את היתרון לקבוצתו עמוק בתוך המחצית הראשונה. הוסיף אסיסטים, ואפילו זינק על הפרקט. סיים עם 2 נקודות (1-2 לשתיים, 0-1 לשלוש), 3 אסיסטים ללא שום איבוד ופלוס 13 במדד הפלוס-מינוס ב-19 דקות.

Shawn Dawson – Photo Credit: Yehuda Halickman

ללא ציון: שחר עמיר (לא שיחק מספיק)

מאמן: עמית שרף – 8

פתח עם חנוכי בעמדת הפאוור פורוורד, כשהרווי על הספסל. הזעיק פסק זמן בעקבות הריצה של היריבה בתחילת הרבע השני. ספסל את דאוסון עד אמצע הרבע השני, וכשהכניס אותו קיבל דקות שהעבירו את היתרון לקבוצתו. פתח את המחצית השנייה עם הרווי במקום חנוכי. בסופו של דבר השיג ניצחון חשוב מול קבוצה חזקה שהעמידה הרכב חסר, אבל כמה שהניצחון הזה לעיני הקהל הביתי היה חשוב.

Amit Sherf – Photo Credit: Yehuda Halickman

מכבי תל אביב

חמישייה

רכז: עומר מאייר – 5

החטיא את הזריקות הראשונות שלו, אבל קלע מחצי מרחק כדי להחזיר את היתרון לקבוצתו עמוק בתוך הרבע השני. גם איבד כדורים, אבל חתם את המחצית הראשונה עם זריקות עונשין מדויקות. סיים עם 4 נקודות (1-3 לשתיים, 0-2 לשלוש ו-2-2 מהקו), 3 ריבאונדים, 4 איבודים על אסיסט אחד ומינוס 18 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-19 דקות.

Omer Mayer – Photo Credit: Yehuda Halickman

קלע: ג’ו תומאסון – 6

פתח עם אסיסט, לאחר מכן החטיא את הזריקות הראשונות שלו ואיבד כדורים, אבל בסופו של דבר צלף שלשה כדי לעצור את הריצה של היריבה ברבע הראשון, הוסיף חדירה נפלאה ונעץ שלשה נוספת בדרך ל-8 נקודות כבר ברבע הזה. עצר את המיני-מומנטום של היריבה במהלך הרבע השני והוסיף מייד לאחר מכן חדירה מושלמת, שהעלתה את מאזנו כבר ל-15 נקודות. אלא שהוא לא הצליח להושיע את קבוצתו במאני טיים. סיים עם 19 נקודות (3-8 לשתיים, 3-6 לשלוש ו-4-4 מהקו), 4 אסיסטים לצד 4 איבודים ומינוס 13 במדד הפלוס-מינוס ב-33 דקות (הכי הרבה בקבוצתו). בשורה התחתונה, לקח את ההזדמנות במחצית הראשונה, אבל היה הרבה פחות טוב במחצית השנייה.

Joe Thomasson – Photo Credit: Yehuda Halickman

סמול פורוורד: אנטוניוס קליבלנד – 9

חסם בהגנה וסיפק נקודות שקטות במחצית הראשונה, וברבע השלישי הוא הטביע באופן מפלצתי אחרי כדרור. פרץ את הסכר ברבע הרביעי עם אלי-הופ, ובהמשך צלף שלשה שהשאירה את קבוצתו בחיים. סיפק סל מבפנים שהוריד את ההפרש ל-4 בלבד עמוק בתוך הרבע הרביעי, והוסיף תיקון אחרי ריבאונד התקפה כדי להוריד את ההפרש ל-2 בלבד עם מעט יותר מדקה עד לסיום. סיים עם 17 נקודות (6-12 לשתיים, 1-3 לשלוש ו-2-2 מהקו) ו-2 חטיפות לצד מינוס 7 במדד הפלוס-מינוס ב-29 דקות.

Antonius Cleveland – Photo Credit: Yehuda Halickman

פאוור פורוורד: ג’יימס ווב – 6

פתח עם שלשה והטביע באופן מפלצתי על הראש של חנוכי אחרי כדרור בנוסף לכך שלקח ריבאונדים כאשר הוא אף נתן דקות בעמדת הסנטר. הטביע גם ברבע השלישי, והוסיף סל אחרי ריבאונד התקפה שהוריד את ההפרש ל-2. אלא שלמעט אותה שלשה בפתיחת המשחק הוא החטיא את שאר השלשות שזרק. השיג ריבאונדים כה חשובים במאני טיים, אלא שבסופו של דבר הוא רשם פעולות שליליות שגרמו ליריבה לסגור סיפור. סיים עם 7 נקודות (2-4 לשתיים, 1-5 לשלוש), 12 ריבאונדים (3 בהתקפה) ו-2 חטיפות בדרך למדד 13 ב-33 דקות.

James Webb – Photo Credit: Yehuda Halickman

סנטר: ג’ייק כהן – 6

נלחם על ריבאונדים בשני צידי הפרקט, וצלף שלשות ברבע השלישי, כולל אחת שהורידה את ההפרש לנקודה. הוריד את ההפרש ל-4 בשלב מתקדם של הרבע הרביעי עם סל אחרי ריבאונד התקפה. סיים עם 8 נקודות (1-3 לשתיים, 2-3 לשלוש), 8 ריבאונדים (3 בהתקפה), סחיטה של 7 עבירות, 2 איבודים ו-17 במדד היעילות ב-30 דקות.

Jake Cohen – Photo Credit: Yehuda Halickman

ספסל

רפי מנקו – 6

חזר מהפציעה, וצלף שתי שלשות רצופות בתחילת הרבע השני מול קבוצתו לשעבר, כשהראשונה השוותה את התוצאה והשנייה החזירה את היתרון לקבוצתו. הוסיף הרמה לאלי-הופ של קליבלנד ברבע הרביעי, ובהמשך צלף שלשה חשובה שהשאירה את קבוצתו בתמונה. אלא שבמצב של פיגור 4 הוא איבד כדור ומייד עשה עבירה ששלחה את היריבה לקו בדקות הסיום. סיים עם 9 נקודות (0-3 לשתיים, 3-5 לשלוש), 3 ריבאונדים (2 בהתקפה), 2 אסיסטים ו-0 במדד הפלוס-מינוס ב-25 דקות.

Rafi Menco and Joe Ragland – Photo Credit: Yehuda Halickman

ג’ון דיברתולומיאו – 8

הקפטן החזיר את היתרון לקבוצתו עמוק בתוך הרבע הראשון עם זריקות עונשין מדויקות. פתח את המחצית השנייה עם שלשה, מנע סל של מקול במתפרצת והמשיך לספק פעולות לחימה יוצאות מן הכלל, כשהוא אף השווה את התוצאה עם שלשה. הוריד את ההפרש ל-2 בלבד עמוק בתוך הרבע הרביעי עם זריקות עונשין מדויקות. נפגע בדקה האחרונה, אבל עדיין שיחק, ורשם איבוד בדרך להטבעה של סמית’, מה שסגר עניין. סיים עם 12 נקודות (1-2 לשתיים, 2-6 לשלוש ו-4-4 מהקו), 4 ריבאונדים, 4 אסיסטים לעומת איבוד אחד, סחיטה של 5 עבירות, 16 במדד היעילות ופלוס 10 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה בקבוצתו) ב-27 דקות.

John DiBartolomeo – Photo Credit: Yehuda Halickman

ללא ציון: ירון גולדמן (לא שיחק מספיק)

מאמן: עודד קטש – 6

נאלץ להסתדר ללא רומן סורקין החולה, ובעקבות כך הרכיב את כהן ו-ווב בעמדת הסנטר, כשבנוסף לכך הוא נתן מנוחה ללורנזו בראון, ג’וש ניבו ותמיר בלאט, ופתח עם מאייר בעמדת הרכז. קבוצתו פתחה טוב, אך לקראת סיום המחצית הראשונה היריבה השתלטה על העסק והעבירה את היתרון אליה. שיתף את גולדמן. פתח את המחצית השנייה עם דיברתולומיאו ולא עם מאייר. בסופו של דבר, אחרי 18 ניצחונות ליגה רצופים הוא רשם הפסד שמתקבל בהבנה, כאשר המשחק החמישי בסדרה מול פנאתינייקוס עומד בראש סדר העדיפויות.

מצטיין המשחק – טאג’יר מקול

Oded Kattash – Photo Credit: Yehuda Halickman

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!