היה 10: ציוני השחקנים בניצחון של הפועל חולון על הפועל תל אביב

פבר 17, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: מנהלת הליגה

הפועל חולון ניצחה בבית 90:98 את הפועל תל אביב בהיכל הטוטו במשחק במסגרת ליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

הפועל חולון 

חמישייה

רכז: ניב משגב – 7

הקפטן קלע בצורה לא רעה, אבל גם צבר עבירות ואיבד כדורים. סחט עבירה בלתי ספורטיבית מבר טימור ברבע הרביעי, ומאוחר יותר דייק מקו העונשין כדי לסגור סיפור. סיים עם 12 נקודות (2 מ-5 לשלוש, 4 מ-5 מהקו), 4 אסיסטים וסחיטה של 8 עבירות בדרך למדד 16.

קלע: דרו קרופורד – 6

לא היה הכי מדויק בזריקות שלו, אבל עדיין תרם סלים נהדרים והשתלט על ריבאונדים, כולל במאני טיים, כשלצערו הוא נפצע בזמן שהשתלט על הריבאונד האחרון שלו. סיים עם 7 נקודות (3 מ-9 מהשדה, 0 מ-1 מהקו), 6 ריבאונדים ופלוס 14 במדד הפלוס-מינוס ב-28 דקות.

סמול פורוורד: נתנאל ארצי – 6

נכנס לבעיית עבירות מוקדמת ולא היה מדויק במצבים הראשונים שאליהם הגיע, אבל צלף שלשה שהשוותה את התוצאה באמצע הרבע השלישי ובהמשך החזיר את היתרון לקבוצתו עם סל אחרי ריבאונד התקפה. סיים עם 6 נקודות לצד מינוס 5 במדד הפלוס-מינוס.

פאוור פורוורד: הנס ואנוויין – 6

לקח ריבאונדים, מסר בחוכמה וקלע שלשות, כולל אחת שהשוותה את התוצאה באמצע הרבע השני. סיים עם 6 נקודות (2 מ-5 לשלוש) ו-6 ריבאונדים בדרך למדד 11, בנוסף לפלוס 15 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) ב-27 דקות.

סנטר: קווין הרווי – 9

הביא את יכולת הקליעה המצוינת שלו בפתיחה, אך בהמשך התקשה לדייק במצבים שאליהם הגיע. הצליח להשתחרר עם סל אחר סל במהלך הרבע השלישי, וקינח עם שלשה במאני טיים. גם חטף כדורים בהגנה. סיים עם 21 נקודות (4 מ-11 לשתיים, 4 מ-8 לשלוש ו-1 מ-2 מהקו), 8 ריבאונדים, 3 חטיפות ו-2 אסיסטים ללא שום איבוד ב-29 דקות, לצד מינוס 2 במדד הפלוס-מינוס. איזה שחקן.

Kevin Hervey – Photo Credit: Basket.co.il

ספסל

דיאונדרה ברנס – 9

חדר היטב וקלע מחצי מרחק פעם אחר פעם, בנוסף לכך שמסר בחוכמה לצד איבודים. גם דייק פעם אחר פעם מקו העונשין במאני טיים, במשחקו הטוב ביותר במדי חולון. סיים עם 20 נקודות (7 מ-9 לשתיים, 6 מ-6 מהקו) ו-5 אסיסטים לעומת 3 איבודים בדרך למדד 22 ב-26 דקות, לצד מינוס 2 במדד הפלוס-מינוס.

Deondre Burns – Photo Credit: Yehuda Halickman

יותם חנוכי – 8

ספג אלי-הופ על הראש מקייל אלכסנדר, אבל לקח ריבאונדים, חסם בהגנה וסיים מבפנים, כולל הטבעה. העלה את קבוצתו ליתרון באמצע הרבע השלישי, והחזיר לה את היתרון בהמשך עם מהלך של סל ועבירה. סיים עם 10 נקודות (4 מ-4 לשתיים, 0 מ-2 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו) ו-5 ריבאונדים בדרך למדד 16 ב-22 דקות.

שחר עמיר – 10

נעץ שלשה כדי להעביר את היתרון לקבוצתו בשלב מתקדם של הרבע הראשון, ונעץ עוד אחת שעשתה זאת באמצע הרבע השני. גם סיפק סל ענק אחרי כדרור עם הבאזר של סיום הרבע השלישי בדרך לעוד יתרון של קבוצתו, וצלף שלשה אדירה בסיום שעון הזריקות בשלב מוקדם של הרבע הרביעי. לצד זה, צבר עבירות, אבל חזר במאני טיים וקלע עוד סל גדול, הפעם מחצי מרחק, ונעץ עוד שלשה אדירה. סיים עם שיא קריירה ענק של 16 נקודות (2 מ-2 לשתיים, 4 מ-5 לשלוש) ופלוס 10 במדד הפלוס-מינוס ב-21 דקות. לקח בשתי ידיים את ההזדמנות שקיבל בעקבות פציעתו של שון דאוסון, והפך לעוד כוכב של נבחרת העתודה גרסת 2019.

Shahar Amir – Photo Credit: Basket.co.il

 

מאמן: עמית שרף – 9

קבוצתו הציגה כדורסל התקפי מרהיב לעיני הקהל הביתי, כשאחרי רבע ראשון שבו היא בעיקר הייתה בפיגור היא לקחה פיקוד ברבע השני. הלך עם עמיר בעקבות היעדרותו של דאוסון, כולל במאני טיים, וקיבל ממנו החזר יוצא מן הכלל. פתח את המחצית השנייה עם ברנס במקום ארצי, ואחרי התחלה קשה קבוצתו השתלטה מחדש על העסק. רשם ניצחון גדול למרות היעדרותם של כוכביו הזרים (ג’סטין סמית’ וסי ג’יי האריס) בנוסף לדאוסון.

הפועל תל אביב 

חמישייה

רכז: ג’ייקובן בראון – 7

לקח ריבאונדים וצלף שלשות, כולל אחת שהחזירה לקבוצתו את היתרון סמוך לסיום המחצית הראשונה. גם חילק אסיסט אחר אסיסט בפתיחת המחצית השנייה. לצד זה, איבד כדורים, וקיבל עבירה טכנית כשקבוצתו הייתה בדרך להפסד. סיים עם 14 נקודות (3 מ-6 לשתיים, 2 מ-5 לשלוש ו-2 מ-2 מהקו), 7 אסיסטים לעומת 3 איבודים ומינוס 11 במדד הפלוס-מינוס ב-34 דקות.

קלע: אקסבייר מנפורד – 5

מסר היטב, אבל התקשה לקלוע. סיים עם 7 נקודות (2 מ-6 לשתיים, 1 מ-4 לשלוש), 7 אסיסטים, 4 בלבד במדד היעילות ומינוס 12 במדד הפלוס-מינוס ב-28 דקות.

סמול פורוורד: דז וולס – 3

תרם כמה סלים מבפנים, אבל לא היה מספיק מדויק במצבים שאליהם הגיע. סיים עם 4 נקודות בלבד (2 מ-6 לשתיים, 0 מ-2 לשלוש) ומדד מינוס 2 ב-23 דקות.

פאוור פורוורד: תומר גינת – 9

סיים מבפנים, לקח ריבאונדים וחסם בהגנה, כשלצד זה הוא לא היה הכי מדויק מקו העונשין. החזיר את היתרון לקבוצתו בשלב מתקדם של הרבע השני. סיים עם דאבל-דאבל מרשים של 23 נקודות (7 מ-15 לשתיים, 1 מ-1 לשלוש ו-6 מ-11 מהקו) ו-11 ריבאונדים (6 בהתקפה) בנוסף לסחיטה של 7 עבירות בדרך למדד 26 ב-32 דקות.

Tomer Ginat and Shahar Amir – Photo Credit: Basket.co.il

סנטר: קייל אלכסנדר – 7

הטביע באופן מפלצתי פעם אחר פעם וחסם בהגנה. חתם את המחצית הראשונה עם סל על הבאזר. סיים עם 12 נקודות (6 מ-8 לשתיים, 0 מ-1 לשלוש) ורק 3 ריבאונדים ב-28 דקות, כשהוא פחות השפיע במחצית השנייה.

ספסל

בר טימור – 6

הקפטן לקח ריבאונדים והשווה את התוצאה עם שלשה באמצע הרבע השני, כשבנוסף לכך הוא החזיר את היתרון לקבוצתו עם מהלך של סל ועבירה בשלב מתקדם של הרבע השלישי. לצד זה, החטיא ממרחק כשניסה להשוות את התוצאה ברבע הרביעי והוסיף עבירה בלתי ספורטיבית על משגב. סיים עם 9 נקודות (2 מ-4 לשתיים, 1 מ-3 לשלוש ו-2 מ-3 מהקו), 4 ריבאונדים ו-3 אסיסטים ב-20 דקות.

ג’יילן הורד – 6

חסם בהגנה וסחט עבירות בדרך לקו העונשין, משם הוא פתח לא טוב אך בהמשך השתפר. התקשה לסיים מבפנים. כדרר בצורה סופר מרשימה בסיום המחצית הראשונה ושלח כדור ענק לאלכסנדר, שדייק עם הבאזר, אבל היה שקט מדי במחצית השנייה. סיים עם 12 נקודות (4 מ-9 לשתיים, 4 מ-6 מהקו) ו-8 ריבאונדים בדרך למדד 18 ב-26 דקות, כשהוא ידע משחקים גדולים יותר.

גיל בני – 7

צבר עבירות, אבל סחט עבירות ודייק פעם אחר פעם מהקו. סיפק חדירה גדולה באמצע הרבע הרביעי. סיים עם 9 נקודות (2 מ-2 לשתיים, 5 מ-5 מהקו) ופלוס 3 במדד הפלוס-מינוס ב-8 דקות בלבד.

ללא ציון: יונתן רבינוביץ’ (לא שיחק מספיק)

מאמן: דני פרנקו – 5

נאלץ להסתדר ללא עידן זלמנסון. לקח פסק זמן בעקבות המומנטום של חולון באמצע הרבע השני, ועשה זאת גם באמצע הרבע השלישי אחרי שקבוצתו איבדה יתרון משמעותי. העלה את רבינוביץ’ בסיום. כנראה בדרך לאבד את המקום הראשון, למרות משחק שקבוצתו הובילה בו אפילו יותר זמן מהיריבה (17:17 דקות לעומת 17:15).

מצטיין המשחק – שחר עמיר

Shahar Amir – Photo Credit: Basket.co.il

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!