היה 10: ציוני השחקנים בניצחון של הפועל באר שבע על עירוני קריית אתא

מאי 1, 2024 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

קרדיט לתמונה הראשית: מנהלת הליגה

הפועל באר שבע הביסה בחוץ 78:98 את עירוני קריית אתא בהיכל הקונכייה במשחק במסגרת ליגת העל. כעת, הגיע הזמן להעניק ציונים לכל השחקנים וגם למאמנים שלקחו חלק במשחק.

לחצו כאן כדי להצטרף לקהילת ספורטס רבי

ספורטס רבי – גם באפליקציה! כל העדכונים והתוכן האיכותי ביותר על הכדורסל הישראלי היישר לידיים שלכם!

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באייפון

לחצו כאן להורדת אפליקציית ספורטס רבי באנדרואיד

הירשמו לפודקאסט “התשיעית באירופה” ב-iTunes, Spotify או Google Podcasts.

הפועל באר שבע

חמישייה

רכז: מייק לואיס – 9

הביא קשיחות הגנתית וחילק אסיסטים. גם קלע מחוץ לקשת, כולל שלשה מדהימה עם הקרש על הבאזר של סיום הרבע השלישי. סיים עם 19 נקודות (1-3 לשתיים, 5-10 לשלוש ו-2-2 מקו העונשין), 6 ריבאונדים, 4 אסיסטים לצד 4 איבודים, 2 חטיפות ופלוס 24 במדד הפלוס-מינוס (הכי גבוה על הפרקט) ב-32 דקות.

Mike Lewis – Photo Credit: Basket.co.il

קלע: גרנט שרפילד – 9

נאבק כדי לסיים בצורה מרשימה מבפנים, מסר היטב כולל על פני חצי מגרש ולקח ריבאונדים. סיפק חדירה קריטית כשקבוצתו עמדה על יתרון נקודה בלבד עמוק בתוך הרבע השלישי. גם קלע שלשות, כולל אחת משוגעת בסיום שעון הזריקות, מה שהעלה את קבוצתו ליתרון דו ספרתי ברבע הרביעי, והוסיף עוד שני סלים רצופים מבפנים בדרך ליתרון 14. סיים עם 18 נקודות (6-13 לשתיים, 2-8 לשלוש), 8 אסיסטים לעומת 2 איבודים, 4 ריבאונדים (2 בהתקפה) ופלוס 23 במדד הפלוס-מינוס ב-37 דקות (הכי הרבה על הפרקט).

Grant Sherfield – Photo Credit: Basket.co.il

סמול פורוורד: איגור קולשוב – 5

היה די שקט, כשסיים עם 5 נקודות (1-2 לשתיים, 1-3 לשלוש) ו-5 ריבאונדים ב-26 דקות.

פאוור פורוורד: ג’קינן גאנט – 9

חסם פעם אחר פעם בהגנה מהפתיחה, בנוסף לכך שקלע סלים נהדרים, השתלט על ריבאונדים בשני צידי הפרקט ומסר היטב על פני מגרש שלם. להט גם בתחילת הרבע השני, וסיפק 5 נקודות רצופות באמצע הרבע השלישי כשקבוצתו הובילה ב-4 בלבד. סיים עם 16 נקודות (3-4 לשתיים, 3-4 לשלוש ו-1-2 מהקו), 6 עבירות, 5 חסימות, 2 אסיסטים, 3 איבודים, 5 עבירות ו-19 במדד היעילות ב-23 דקות.

סנטר: קריס בנקסטון – 10

פתח עם סל מבפנים בבכורה המחודשת בנוסף לכך שחסם בהגנה. גם הטביע פעם אחר פעם באופן מפלצתי. חגג גם ברבע הרביעי. סיים עם דאבל-דאבל אדיר של 23 נקודות (10-13 לשתיים כולל 5 הטבעות) ו-11 ריבאונדים (6 בהתקפה) בנוסף ל-3 חטיפות בדרך למדד 36 ב-31 דקות. מה עוד אפשר כבר לבקש.

Ktis Bankston – Photo Credit: Basket.co.il

ספסל

חואקין שוכמן – 9

תרם סלים מבפנים ומקו העונשין, כולל סחיטת עבירה בלתי ספורטיבית בשלב מוקדם של המחצית השנייה. גם השתלט על ריבאונדים. סיים עם 15 נקודות (5-7 לשתיים, 0-3 לשלוש ו-5-7 מהקו), 4 ריבאונדים (2 בהתקפה) ו-2 אסיסטים ב-33 דקות. יש עם מי לצאת לקרב.

גלעד לוי – 4

רשם איבודים בדקות שלו על הפרקט. סיים עם 0 נקודות, 3 ריבאונדיםף 2 איבודים וחסימה אחת ב-7 דקות.

נטע סגל – 4

הקפטן עשה עבירת תוקף על ג’יי ג’יי קפלן עמוק בתוך הרבע השלישי. סיים עם 2 נקודות (0-2 לשתיים, 2-2 מהקו), 2 אסיסטים לעומת איבוד אחד ומינוס 5 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך בקבוצתו) ב-10 דקות.

ללא ציון: יואב ויטלם (לא שיחק מספיק)

מאמן: אורן אהרוני – 9

שלט במשחק כמעט לכל אורכו, וראה את חניכיו נותנים קונצרט לעיני הקהל הביתי ברבע הרביעי מול יריבה לא פשוטה בכלל. פתח את המחצית השנייה עם שוכמן במקום קולשוב. העלה את ויטלם בסיום. פגע בול עם ההחזרה של בנקסטון מהשאלה, ובבוא היום אין סיבה שהוא לא יוכל לצאת מהמקום האחרון בטבלה.

Oren Aharoni and Sharon Avrahami – Photo Credit: Basket.co.il

עירוני קריית אתא 

חמישייה

רכז: ג’יימס בייטמון – 4

עשה עבירה בלתי ספורטיבית בשלב מוקדם של המחצית השנייה. סיפק אסיסט מאחורי הגב, אבל בשורה התחתונה יצא מכושרו הרגיל וסיים עם 9 נקודות (2-3 לשתיים, 1-5 לשלוש ו-2-3 מהקו), 2 אסיסטים, 2 ריבאונדים ומינוס 19 במדד הפלוס-מינוס (הכי נמוך על הפרקט) ב-28 דקות.

James Batemon – Photo Credit: Basket.co.il

קלע: גיא פלטין – 5

עשה את הדברים שרק איש העכביש יכול לעשות בהגנה, כשהוא סיפק מהלך מדהים של חטיפה בעקבות זיהוי של מסירה ומייד מסר אסיסט, אבל לא היה הכי מדויק בזריקות שלו. סיים עם 4 נקודות (0-1 לשתיים, 1-4 לשלוש ו-1-2 מהקו), 4 ריבאונדים ו-4 אסיסטים לעומת 2 איבודים ב-28 דקות.

סמול פורוורד: רז אדם – 7

סיפק סלים נהדרים מבפנים, לקח ריבאונדים והוריד את ההפרש ל-4 באמצע הרבע השלישי עם שלשה. הוריד את ההפרש ל-2 בתחילת הרבע הרביעי עם חדירה נקייה. סיים עם 11 נקודות (3-7 לשתיים, 1-3 לשלוש ו-2-4 מהקו), 5 ריבאונדים (2 בהתקפה) ו-4 אסיסטים לעומת איבוד אחד ב-30 דקות.

פאוור פורוורד: אקיה פרואיט – 9

הטביע פעם אחר פעם באופן מפלצתי כולל פוט-בק, וסיפק מהלך מרשים של סל ועבירה אחרי שלקח ריבאונד ורץ כל הדרך לצד השני. לצערו הוא גם רשם מהלך של חטיפה בהגנה ואיבוד ליד הסל שעלה במהלך של סל ועבירה. הגיע לשיא קריירה של 20 נקודות כבר במהלך הרבע השלישי. סיים עם דאבל-דאבל של 21 נקודות (7-10 לשתיים כולל 4 הטבעות) ו-11 ריבאונדים (3 בהתקפה) בדרך למדד 29 ב-35 דקות (הכי הרבה בקבוצתו), כשהוא נמצא בכושר אדיר.

Akia Pruitt – Photo Credit: Basket.co.il

סנטר: אמין סטיבנס – 7

הטביע באופן מפלצתי והצליח לצבור נקודות ככל שהמשחק הלך והתקדם. סיים עם 17 נקודות (7-14 לשתיים, 3-3 מהקו), 6 ריבאונדים, 3 אסיסטים, 3 איבודים, 2 חטיפות, 2 חסימות לצד 3 פעמים שנחסם ו-20 במדד היעילות ב-25 דקות.

ספסל

תומר פורת – 4

חסם בהגנה מול קבוצתו לשעבר, אבל התקשה לקלוע. סיים עם נקודה אחת (0-2 לשתיים, 0-2 לשלוש ו-1-2 מהקו), 4 ריבאונדים (2 בהתקפה) ומינוס 1 במדד היעילות ב-10 דקות.

Neta Segal and Tomer Porat – Photo Credit: Basket.co.il

בן שרף – 7

מסר באומנות, עשה עבודה הגנתית יוצאת מן הכלל בדרך להשוואת שיא קריירה בחטיפות והיה די מדויק הפעם מהקו, אבל שוב התקשה לקלוע מחוץ לקשת. סיים עם 11 נקודות (3-5 לשתיים, 0-3 לשלוש ו-5-6 מהקו), 4 ריבאונדים (2 בהתקפה), 5 אסיסטים לעומת 2 איבודים ו-3 חטיפות בדרך ל-18 במדד היעילות ב-21 דקות. ככל הנראה נסתפק בכך הפעם בכל הנוגע ל”שורף את ליגת העל”.

Ben Saraf – Photo Credit: Basket.co.il

אייזיה מיוסיוס – 2

איבד כדורים בזמן שלו על הפרקט, וסיים עם 0 נקודות (0-2 לשלוש), ריבאונד אחד, 2 איבודים ומינוס 3 במדד היעילות ב-7 דקות.

ג’יי ג’יי קפלן – 5

נלחם על הפרקט, אך סיים עם שורה סטטיסטית די יבשה של 2 נקודות (1-1 לשתיים, 0-3 לשלוש) ב-10 דקות.

ללא ציון: יריב עמירם (לא שיחק מספיק)

מאמן: שרון אברהמי – 4

קבוצתו הגיעה למשחק בידיעה שניצחון יעלה אותה לבית העליון, אבל זה לא נראה ששחקניו באו עם תחושת דחיפות, וגם כשהיא חזרה בסופו של דבר זה נגמר בהתרסקות מול קבוצת תחתית ברבע הרביעי. למזלו, הפועל תל אביב עשתה את העבודה מול בני הרצליה, ובכך הוא הבטיח הישג ענק והיסטורי בדמות העפלה ישירה לפלייאוף דרך המקום השישי לפחות. שיתף את עמירם, ושלף את קפלן בשלב מתקדם של הרבע השלישי.

מצטיין המשחק – קריס בנקסטון

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!