“הטביע את חותמו לדורי דורות”: ניב למפרט עולה לבוגרים בהפועל גלבוע/גליל

יול 14, 2022 | כדורסל, ליגה

על ידי Moshe Halickman

ניב למפרט, הרכז המצטיין של גלבוע מעיינות, עולה לקבוצת הבוגרים של הפועל גלבוע/גליל בחוזה לשלוש שנים לאחר עונה חלומית במדי קבוצת הנוער של המועדון אותה הוביל לשלושה תארים: אליפות התיכונים, גביע המדינה ואליפות הליגה. למפרט בן ה-18 (1.94 מטרים), שאף נבחר ל-MVP של ליגת העל לנוער, הוא מכוכבי נבחרת הנוער שחזרה לאחרונה ממשחקי הכנה בפולין. מגלבוע/גליל נמסר כי בהמשך לחזון המועדון, המשמש בין היתר בית ובמה לשחקנים ישראלים וכפועל יוצא מכך בית לשחקניה של מועדון הנוער לכדורסל גלבוע מעיינות, הרכז המצטיין ניב למפרט מצטרף לרשימה ארוכה של שחקני נוער שהמשיכו במסלול הקריירה הטבעי שלהם ועלו לקבוצה הבוגרת כשחקני הבית בחוזה ארוך טווח.

ניב למפרט: “שמח מאוד ומרגיש לי טבעי להמשיך במועדון שהפך לבית עבורי בארבע שנים האחרונות, לא יכול לחכות להתחיל את העונה, ובטוח שנחווה רגעים מרגשים ביחד עם האוהדים והקהילה האדירה בגלבוע. יאללה גלבוע”.

מנכ”ל גלבוע מעיינות לירן וינקור: “החתימה של ניב בקבוצה הבוגרת היא רגע מאוד מרגש עבור גלבוע מעיינות. ניב הגיע לפה בסיום כיתה ח’ ועשה דרך מופלאה של צמיחה והתפתחות הן על המגרש והן מחוץ למגרש. ניב הטביע את חותמו בגלבוע מעיינות לדורי דורות ואין ראוי ממנו ללבוש את המדים של הקבוצה הבוגרת שלנו. ניב הוא בדיוק הדוגמא למה גלבוע זה המקום הטוב ביותר להתפתח לצמוח ולהגשים חלומות. גאים בו מאוד ובטוחים בהצלחתו בקבוצה הבוגרת שלנו”.

מנכ”ל גלבוע גליל, ארצי פרטי: “שמחים ונרגשים שניב, בוגר מחלקת הנוער של גלבוע מעיינות, בחר להצטרף למשפחת גלבוע/גליל ולעשות את צעדיו הראשונים בקריירת הכדורסל המקצוענית במועדון, זהו אך טבעי לחיבור בין מחלקת הנוער לקבוצה הבוגרת בגלבוע”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!