“החלטתי להשאיר את ג’יימס מחוץ לסגל, זו החלטה שלי”

דצמ 28, 2021 | אירופה, כדורסל

על ידי Moshe Halickman

מכבי תל אביב תתארח מחר במונאקו למשחק שהפסד בו צפוי להוביל לסיום דרכו של המאמן יאניס ספרופולוס במועדון. בינתיים, המאמן, שהחליט להשאיר את ג’יימס נאנלי בארץ, ניסה לשדר עסקים כרגיל לקראת ההתמודדות.

“החלטתי להשאיר את ג’יימס מחוץ לסגל, זו החלטה שלי”, אמר ספרופולוס. “אני חושב רק על טובת הקבוצה, וזה מה שאני מאמין שיעזור לקבוצה”. “זו תקופה קשה עבורנו כי אנחנו מפסידים משחקים ולא משחקים טוב”, הודה ספרופולוס לקראת המשחק החשוב, “אנחנו לא מרוצים שאנחנו לא עומדים בציפיות, אבל אנחנו לא מאוכזבים, אני לא מאוכזב – אני נלחם. אני יודע שזה רגע קשה, אבל אנחנו הולכים להגיב ביחד – אני והשחקנים ביחד. נילחם כדי לחזור לתוצאות טובות וכדורסל טוב”.

“אנחנו מנסים ללמוד הרבה מכל משחק ומכל הפסד. אנחנו מנסים לשחק טוב יותר. עבורי, עכשיו זה לא זמן להגיד הרבה מילים אלא לדבר על המגרש. עד עכשיו ניסינו לדבר הרבה וזה לא עזר לנו. עכשיו אני והשחקנים נחושים לדבר פחות ולעשות יותר על המגרש. כולנו ביחד, נלחמים יחד. יש יחסים טובים בין השחקנים, יש יחסים טובים ביני לבין השחקנים. אני רוצה להדגיש שכולנו מאוד לא מרוצים מהאופן שבו אנחנו משחקים, אבל אנחנו לא מאוכזבים – אם אתה מאוכזב אתה לא מגיב. אנחנו רוצים לחזור לתוצאות חיוביות ולמומנטום חיובי”.

“אנחנו ניצבים בפני אתגר קשה, משחקי חוץ ביורוליג הם תמיד קשוחים”, סיפר הקפטן ג’ון דיברתולומיאו, “אנחנו נמצאים במומנטום רע לאחרונה שאנחנו רוצים לשנות, ואנחנו הולכים לבוא למשחק כולם ביחד כדי להילחם ולנסות להפוך את המצב”.

“המצב קשה מאוד בחודש האחרון” אמר אנג’לו קלויארו. “הפסדנו 3-2 משחקים שהיו יכולים להסתיים אחרת והיינו מדברים בצורה שונה לגמרי עכשיו – אבל זה לא מה שקרה וזה המצב שבו אנחנו נמצאים. אנחנו חייבים להגיב עכשיו. כל המטרות שלנו העונה עדיין ניתנות להשגה. זה לא שאנחנו צריכים משהו משוגע או איזשהו נס. זה יותר קשה עכשיו, אבל עדיין אפשרי”.

0 תגובות

כתבות שיעניינו אותך

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates. 

You have Successfully Subscribed!